Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 47

Temat: Na jakie iść studia?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Na jakie iść studia?

    Zastanawiam sie czy iść jeszcze na studia-mówię jeszcze bo mam już 30 lat Mam dzidziusia oraz pracę na głowie więc zastanawiam się zy dam sobię radę?Oczywiście mam też duże wsparcie ze strony mojej rodziny i najbliższych więc będą mi pomagać jak tylko będą mogli. Wcześniej kończyłam licencjat na zarządzaniu więc pomyślałam o: Kierunki studiów Wrocław - znajdź studia I stopnia na WSB | Wrocław - WSB.pl ale tez jeszcze nie sprecyzowałam konkretnie co. Czy jest tu ktoś kto studiował mając tyle na głowie?Jak sobie dawaliście radę?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    najlepiej techniczne studia, ale jak musisz znosić matmę

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Popieram wypowiedz poniżej, dzisiaj tylko dobre studia techniczne mogą zapewnić dobrą pracę. polecam coś związanego np : z farmaceutyką, moja koleżanka studiowała i ma pracę za 4.5 tys na miesiąc

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Ślonsko dziołcha
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Też polecam na uzupwłnienie ścisły kierunek, bo po prostu dobrze ćwiczy mózg. Papierek to papierek.

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Myślę że warto wybrać się na jakieś kursy bądź szkolenia to też fajne rozwiązanie. Albo jakąś szkołę policealną, która da jakieś umiejętności i wiedzę na temat jakiegoś zawodu.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Jak nie masz problemów z matematyką to polecam coś z budownictwa albo coś z informatyki. TO w tej chwili najbardziej przyszłościowe zawody.

    ------------------------
    SamArt Agencja reklamowa Drukarnia Studio Reklama Internet

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Oczywiście na techniczne. U nas połowa roku zabija się o etat w tej firmie ZPUE S.A. - Producent urządzeń dla elektroenergetyki Pewnie dostaną się najlepsi. Po humanistycznych kierunkach wyboru za dużego nie ma.

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Szkolenia zawodowe zrobisz w Beauty Lux. Nie ma sensu do zawodu kosmetyczki robić moim zdaniem studia. Wyjdzie z tego papier, ale czy będą jakiekolwiek umiejętności? No właśnie, chyba nie bardzo.

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Ja proponuję zarządzanie studia magisterskie Warszawa na Europejskiej Uczelni w Warszawie. Myślę, że to jest taki przyszłościowy kierunek i nie ważne, ile się ma lat, ponieważ studiować można w każdym wieku. Sama też zapisałam się na zarządzanie i będą to studia zaoczne, ale są również dzienne. Ktoś się wybiera?

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Wydaje mi się, że jeśli oczywiście Cię to interesuje to nie głupim wyborem jest informatyka. Ale już uderzyć nie tyle w informatykę co w robotykę. Wtedy mamy więcej możliwości.

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Mnie wydaje się, że studia to tylko papierek...Nie lepiej od razu iść do szkoły, która nauczy Cię konkretnego fachu? Teraz jest tyle wariantów policealnego kształcenia w np. Szkoła Policealna Bydgoszcz - GoWork.pl
    A wybór kierunków jest bardzo duży: od technika farmacji, masażysty, po np. asystentkę stomatologiczną. Zerknij sobie.

  12. #12
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Dokładnie. Jeśli faktycznie chcesz uderzać w kierunki kosmetyczne, to kosmetologię na bardzo dobrym poziomie masz w Wawie, konkretnie na Strona Główna - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie Ale najpierw odpowiedź na pytanie - po co chcesz iść na uczelnie? Czy faktycznie chcesz się rozwijać? Czy widzisz szanse na sukces w tych tematach? Bo takie uczelnie są wyłącznie pod osoby, które chcą coś osiągnąć.

  13. #13
    Debiutantka Avatar SpiderF
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    A czy wiecie może jak dobrze napisać CV? Jakieś usługi tego typu są niby tutaj kreatorzykariery.pl ale wolałabym za to nie płacić...

  14. #14
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    jak masz możliwości to idz

  15. #15

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    najlepiej iśc na studia które nas interesują

  16. #16
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Ogólnie liczą się konkretne, praktyczne zainteresowania i dążenie do perfekcji. Zerknijcie np. na to - Praca Toruń - najlepsze oferty pracy GoWork.pl Doszliśmy do sytuacji, w której firmy ze względu na brak fachowców zatrudniają osoby po szkole i uczą je zawodu. Bezrobocie jest bliskie zeru - owszem, jest kilka procent, ale to są głównie osoby, które po prostu nie chcą pracować.

  17. #17

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Dokładnie, najważniejsze jest to, by kierować się tym, co byłoby w stanie nas zainteresować. Nie ma co iść na jakieś studia, tylko i wyłącznie dlatego, że akurat panuje na nie moda, czy coś takiego.

  18. #18
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Studia techniczne są praktyczne, ale musisz lubic to co robisz. To jest ważniejsze moim zdaniem. I szczerze powiedziawszy to myślę, że na kursach też dużo byś się nauczyła. Tylko, że nie wszędzie do pracy przyjmują po samych kursach

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Jeśli masz umiejętności matematyczne lub techniczne, lub przynajmniej nie nienawidzisz tych dziedzin to wybierz takie studia. Na pewno będzie lepiej ze znalezieniem pracy. Tylko też nic na siłę, jeśli studia mają Cię męczyć przez 5 lat to się nie opłaca. Wcześniej popadniesz w nerwice niż je skończysz

  20. #20
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    341

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Na takie, które Was najbardziej interesują. Nie ma chyba niczego gorszego niż robienie czegoś co nas wcale nie pasjonuje....

    Sama interesuję się kosmetykami i zdecydowałam sie na studium kosmetyczne. Brałam pod uwagę kosmetologię ale nie mam na to ani czasu, ani pieniędzy ( studia kosmetyczne są dość drogie).

    Zdecydowałam sie z tego wględu na studium ( konkretnie w szkole Atut)
    https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i...kosmetycznych/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 07-09-2017 o 06:58

  21. #21
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Najlepiej iść na takie, na jakie się chce, nie ma co się sugerować innymi, szczególnie gdy wybierając dany kierunek będziemy się potem na nim męczyć

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    przede wszystkim zgodne z Twoimi zainteresowaniami )

  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    687

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Pamiętaj, że w tych czasach nie musisz iść na studia i zdobyć tytułu doktora lub magistra, aby np. uczyć dzieci. Dla przykładu ostatnio znalazłam kursy nad którymi się zastanawiam http://pedagogiczny.edu.pl/ Kurs pedagogiczny online dla instruktorów praktycznej nauki zawodu są to kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Nie trzeba iść na studia.

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Ja ukończyłam administrację na Kolegium Jagiellońskim w Toruniu i jestem bardzo zadowolona, ta uczelnia całkowicie spełniła moje oczekiwania! Teraz gdy tylko słyszę że ktoś planuje iść na administrację to od razu polecam mu Toruń z troski o jego przyszłość

  25. #25
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    687

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Mi osobiście bardzo przypadł do gustu kierunek psychologia biznesu, tutaj: https://www.uth.edu.pl/oferta-studio...gia-w-biznesie możecie znaleźć o nim wszystkie informacje. Ta uczelnia jest naprawdę opcją godną uwagi, więc jeśli dopiero rozglądacie się za czymś konkretnym to szczerze polecam zwrócić uwagę na ich ofertę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Szkoła czy kurs?
    By aga in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 309
    Ostatni post / autor: 11-03-2024, 17:44
  2. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 14-11-2013, 17:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •