Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 47 z 47

Temat: Na jakie iść studia?

  1. #26

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    najlepiej iśc na studia które nas interesują

  2. #27
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Ogólnie liczą się konkretne, praktyczne zainteresowania i dążenie do perfekcji. Zerknijcie np. na to - Praca Toruń - najlepsze oferty pracy GoWork.pl Doszliśmy do sytuacji, w której firmy ze względu na brak fachowców zatrudniają osoby po szkole i uczą je zawodu. Bezrobocie jest bliskie zeru - owszem, jest kilka procent, ale to są głównie osoby, które po prostu nie chcą pracować.

  3. #28

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Dokładnie, najważniejsze jest to, by kierować się tym, co byłoby w stanie nas zainteresować. Nie ma co iść na jakieś studia, tylko i wyłącznie dlatego, że akurat panuje na nie moda, czy coś takiego.

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Idz na to co Cię interesuje.

  5. #30
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Jeśli chcesz rozwijać się na kosmetologii, to ten kierunek masz prowadzony na bardzo wysokim poziomie na Strona Główna - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie Sama uczelnia jest godna polecenia pod każdym względem, ale najlepiej pogadać ze studentami, poczytać opinie w sieci, jechać na miejsce, sprawdzić program i kadrę. Ja uważam, że pójście na studia dla papierka, to kilka straconych lat. Jeśli chcesz studiować, to wybierz miejsce, które przygotuje do pracy.

  6. #31
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Studia techniczne są praktyczne, ale musisz lubic to co robisz. To jest ważniejsze moim zdaniem. I szczerze powiedziawszy to myślę, że na kursach też dużo byś się nauczyła. Tylko, że nie wszędzie do pracy przyjmują po samych kursach

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Studia w dzisiejszych czasach naprawdę nic nie dają. Pomyśl na przykład o jakimś swoim biznesie. Na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

  8. #33
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Czy ja wiem czy nic nie dają? Zależy jakie studia wybierzesz. Bo są bardzo rózne.Jesli idziesz na kiepską uczelnię i na kiepski kierunek to faktycznie papierek Ci nic nie da. Jednak równie dobrze możesz wybrać bardzo dobrą uczelnię i konkretne studia.

    Jestem zdania,że powinna byc to dobrze przemyślana decyzja. Jeśli nie możecie się zdecydować na studia to polecam uczyc się języków. Nie dość,ze zwiększaja perspektywy na znalezienie konkretnej pracy to jeszcze przydają sie na co dzień.Na przykład angielski. Ostatnio zapisałam sie zresztą na kurs.
    Do speak up: https://speak-up.pl/pl/metoda
    Ostatnio edytowane przez ell ; 31-07-2017 o 14:02

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Jeśli masz umiejętności matematyczne lub techniczne, lub przynajmniej nie nienawidzisz tych dziedzin to wybierz takie studia. Na pewno będzie lepiej ze znalezieniem pracy. Tylko też nic na siłę, jeśli studia mają Cię męczyć przez 5 lat to się nie opłaca. Wcześniej popadniesz w nerwice niż je skończysz

  10. #35
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Na takie, które Was najbardziej interesują. Nie ma chyba niczego gorszego niż robienie czegoś co nas wcale nie pasjonuje....

    Sama interesuję się kosmetykami i zdecydowałam sie na studium kosmetyczne. Brałam pod uwagę kosmetologię ale nie mam na to ani czasu, ani pieniędzy ( studia kosmetyczne są dość drogie).

    Zdecydowałam sie z tego wględu na studium ( konkretnie w szkole Atut)
    https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i...kosmetycznych/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 07-09-2017 o 07:58

  11. #36
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Najlepiej iść na takie, na jakie się chce, nie ma co się sugerować innymi, szczególnie gdy wybierając dany kierunek będziemy się potem na nim męczyć

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    przede wszystkim zgodne z Twoimi zainteresowaniami )

  13. #38
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Ja bym poszła na jakiś język lepiej.

  14. #39
    Wczytuje się Avatar rekon69
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Studia muszą być zgodne z zainteresowaniami. Dokładniej rzecz ujmując powinny być. Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. To powinno być oczywiste. Ciekawi mnie czy kiedyś coś się zmieni.

  15. #40
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Jeśli chodzi o kierunek studiów to ja poszłam na studia aby pójść na pierwszy lepszy kierunek. I zostałam tam 5 lat mam magistra była jedną z lepszych studentów na roku i za chiny mnie nic nie interesowało z tego czego się uczyłam. Nawet nie chcę tego robić w życiu, Nie pracuję w zawodzie. Dlatego ja ci polecam raczej studiować coś co cię interesuje, bo potem okaże się, że tak jak ja nie chcesz tego robić w życiu

  16. #41
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Na takie, które Cię interesują. Tylko na takim kierunku się rozwiniesz i czegoś się nauczysz. Jeśli chodzi o to, czy dasz sobie radę to myślę, że to kwestia motywacji i jeśli będziesz chciała to bez problemu ogarniesz to wszystko Ja miałam podobnie i studiowałam na WSE w Krakowie. Bardzo fajna uczelnia, wykładowcy pozytywnie nastawieni do studentów, polecam! Studia licencjackie Kraków, studia I stopnia ? Wyższa Szkoła Europejska

  17. #42

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Na moich studiach był Pan Jerzy, który przychodząc na uczelnię miał 65 lat. Skończył kierunek
    Mi ostatnio chodzą po głowie studia z kierunku Wzornictwo na WSEIZ, ktoś może powiedzieć coś konstruktywnego o tym kierunku?

  18. #43
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Tutaj macie namiar na uczelnię, na której prowadzonych jest kilka kierunków - Strona Główna - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie
    Wszystkie na wysokim poziomie, w każdym przypadku fajna kadra i sensowny program.
    Całość nastawiona na efekty, ale nie w postaci papierka, tylko nauczenia zawodu.
    I jak dla mnie wyłącznie takie uczelnie warto brać pod uwagę.

  19. #44
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Pamiętaj, że w tych czasach nie musisz iść na studia i zdobyć tytułu doktora lub magistra, aby np. uczyć dzieci. Dla przykładu ostatnio znalazłam kursy nad którymi się zastanawiam http://pedagogiczny.edu.pl/ Kurs pedagogiczny online dla instruktorów praktycznej nauki zawodu są to kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Nie trzeba iść na studia.

  20. #45
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Ja ukończyłam administrację na Kolegium Jagiellońskim w Toruniu i jestem bardzo zadowolona, ta uczelnia całkowicie spełniła moje oczekiwania! Teraz gdy tylko słyszę że ktoś planuje iść na administrację to od razu polecam mu Toruń z troski o jego przyszłość

  21. #46
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Mi osobiście bardzo przypadł do gustu kierunek psychologia biznesu, tutaj: https://www.uth.edu.pl/oferta-studio...gia-w-biznesie możecie znaleźć o nim wszystkie informacje. Ta uczelnia jest naprawdę opcją godną uwagi, więc jeśli dopiero rozglądacie się za czymś konkretnym to szczerze polecam zwrócić uwagę na ich ofertę.

  22. #47
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Na jakie iść studia?

    Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Szkoła czy kurs?
    By aga in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 309
    Ostatni post / autor: 11-03-2024, 18:44
  2. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 14-11-2013, 18:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •