Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 51

Temat: Kosmetyki naturalne-używacie?

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    ja staram się używac naturalnych kosmetyków, ale gdy czytam składy to czasami sama zastanawiam się czy to ja wariuję czy co się dzieje... po prostu mam wrażenie że aktualnie konsument traktowany jest jak zwierzę. Na szczęście nasza świadomość jest większa i coraz więcej osób czyta etykiety. Podrzucam myślę że ciekawy tekst - zobaczcie na co zwracać uwagę własnie przy wyborze "naturalnych" kosmetyków Naturalne Kosmetyki ? Poznaj Alternatywne Metody Pielęgnacji Ciała | Odchudzanie Bez Kitów

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    też zupełnie się przestawiłam na te kosmetyki naturalne Produkty - Fresh&Natural duży plus to duża ilość substancji czynnych w składzie i zero chemii która zwykle mnie albo uczulała albo podrażniała skórę.

  3. #28
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja w pierwszej kolejności sprawdzam, czy produkt nie był testowany na zwierzętach. Jeśli do tego jeszcze jest naturalny to wypada w moich oczach idealnie W ostatnich czasach zebrała się ogromna rzesza fanów kosmetyków naturalnych - może dzięki większemu popytowi staną się łatwiej i szerzej dostępne?

  4. #29
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Staram się, ale niestety ceny takich kosmetyków zazwyczaj są dosyć zabójcze.

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Nie stać mnie na to by używać wyłącznie kosmetyków naturalnych, nie mniej jednak bardzo skrupulatnie czytam skład każdego nowego produktu jaki trafia w moje ręce. Szerokim łukiem omijam kosmetyki z parabenami i zwracam uwagi na szkodliwe konserwanty wymieniane tutaj http://magdalenajaglarz.pl/blog/anal...ykow/parabeny/. Warto wiedzieć, że ekologicznych kosmetykach też są zawarte substancje konserwujące, bo ja na przykład myślałam, że są całkowicie naturalne bez żadnej chemii a jednak jest grupa konserwantów dopuszczona do stosowania w takich kosmetykach.

  6. #31
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja od jakiegoś czasu tylko takich. Doradził mi to dermatolog skoczów u którego również robiłam depilacje laserową. Trzeba dbać o swoją cerę a inne kosmetyki mogą to robić, ale tylko krótkotrwale. W pózniejszych efektach mogą zrobić nam dużo szkody

  7. #32

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    ja dopiero zaczynam przygodę z kosmetykami anturalnymi ale jestem z nich zadowlona, na pewno żaden żel dorgeryjny nie był tak dobry jak naturalne sylveco

  8. #33
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja nie jestem całkowicie za naturą, niemniej jednak tez sprawdzam składy, unikam parabenów.

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    staram się uzywać jak najwięcej naturalnych kosmetyków. Na przyklad nie uzywam już kremu do twarzy na noc tylko olejki naturalne, np z awokado albo z konopii. Sa lekkie, dobrze się wchłaniają i odzywiają skórę nawet chyba lepiej niz kremu z drogerii. Do mycia głowy używam indyjskiego mydla, twarz myje tylko naturalnym mydełkiem, włosy farbuje henną w proszku itp. gdzie się da staram sie korzystać z naturalnych kosmetykow. Nie dość że są tańsze to nie zawieraja calej tablicy Mendelejewa jak niektóre kosmetyki za duże pieniądze.

  10. #35
    Wczytuje się Avatar modra
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ze względu na wrażliwą i przesuszającą się skórę, odpadają u mnie wszystkie produkty najbardziej znanych marek, które są nafaszerowane parabenami, konserwantami i innymi świństwami. Choć na początku drogi z pielęgnacją skóry używałam niektórych, póki podrażnienia nie wyszły na jaw jedne na drugich. Obecnie od kilku lat ufam kosmetykom Sylveco, nakładam też od czasu do czasu maseczki, teraz przekonuję się do Mixy i kwasów... Dlatego rozwój rynku kosmetyków naturalnych jest dla mnie wręcz zbawieniem.

  11. #36
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Oczywiście że tak. To najlepsze kosmetyki zawsze zwracam uwagę na skład, żeby był jak najbardziej naturalny, bez parabenów przede wszystkim, ale szerokim łukiem omijam też konserwanty czy silikony. powoli wymieniam wszystkie kosmetyki do makijażu, fajne cienie do powiek już znalazłam, od marki Alilla - http://alilla.com/sklep/ Superowe jest to że jak się zużywają to potem tylko do pudełka się dokupuje wkłady

  12. #37
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    ja zawsze muszę sprawdzić skład kosmetyku bo mam dość problemayczną skórę -lubię łapać wysypkę lub po prostu buzia mnie piecze, dlatego od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki naturalne, sporo się teraz o nich mówi i najłatwiej je dostać w internecie np na skin79

  13. #38
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Używam marki Whamisa i na chwilę obecną nie zamieniłabym ich na żadne inne. Szczególnie balsam do ciała z nutą pomarańczy przepięknie pachnie

  14. #39

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Od 2 lat używam tylko i wyłącznie naturalnych kosmetyków sprawdzonych producentów.

  15. #40
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja nie używam kosmetyków gotowych, które się nazywają naturalne, tylko po prostu naturalne produkty, typu olej kokosowy i ich używam jako kosmetyki

  16. #41
    Wczytuje się Avatar moira
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Jasne Sylveco, Planeta Organica, Natura Syberica, Vianek to są marki, po które zazwyczaj sięgam. Dobrze, że tyle ich się pojawiło na rynku, bo pamiętam jeszcze czasy, gdy znalezienie takich kosmetyków graniczyło z cudem, i dlatego moja skóra kiedyś wyglądała wiecznie jak poparzona Niestety, jak się ma wrażliwą skórę, nie można brać pierwszego lepszego kremu do twarzy z półki w drogerii czy gdzie indziej. Zawsze trzeba uważać na skład. Na szczęście przy tych firmach nie muszę tego robić, bo mnie jeszcze żadna nie podrażniła, co najwyżej widziałam słabsze działanie.

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Teraz jest na to moda, ale to dobrze - im mniej chemii w kosmetykach tym lepiej.

  18. #43
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Na ichemia.pl masz naturalne kosmetyki olejki, maski do twarzy. Sama Zamawiam bardzo często glinkę egipską w formie maseczki kosztuje grosze, a skóra po niej jest idealnie gładka. bardzo fajne też są maseczki z drożdży na włosy.

  19. #44
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Staram się używać głównie naturalnych
    eco lab to moja ostatnia miłość Trzeba tylko uważać bo na początku potrafi nieźle wypryszczyć

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Ja kosmetyków naturalnych używam od kilku dobrych miesięcy i wiem jedno - przez swój unikalny i naturalny skład są dużo bardziej skuteczne od tych produktów drogeryjnych Jeśli chodzi o miejsce, gdzie można je kupić to ja lubię zaglądać do hurtowni Mimari. Maja bardzo rozbudowną ofertę, dobre ceny i szybko realizują zamówienia

  21. #46
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Hildegard Braukmann ma kilka produktów godnych uwagi.
    Chociaż to wszystko zależy od potrzeb.
    Na pewno mają super mydło 7 ziół. Mega fajnie sprawdza się ich dezodorant i szampon.
    Kwestia testów ;-)

  22. #47
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Oczywiście że tak ja teraz zamiast kremów zdecydowanie wolę olejki naturalne ze sklepu ichemia.pl. Szczególnie do gustu przypadł mi olejek argonowy który idealnie sprawdza się jako naturalny krem nawilżający.

  23. #48
    Wczytuje się Avatar Samantia
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Sama bardzo często zamawiam kosmetyki i są to właśnie w głównej mierze kosmetyki naturalne. Powodem tego jest przede wszystkim fakt, że kosmetyki tego typu są dla mnie w pełni bezpieczne, więc nie mam obaw przed ich stosowaniem. Ostatnio zamawiałam akurat kosmetyki ajuwerdyjskie ze strony https://www.orientana.pl/kosmetyki-ajurwedyjskie/ i po raz kolejny się nie zawiodłam

  24. #49
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Słuchajcie... przetestujcie kosmetyki Hildegard Braukmann, wszystko powinno być OK. Wiadomo - najważniejsza jest jakość tych produktów, dopasowanie pod cerę i odpowiednie używanie. Znajdźcie drugi taki przypadek, gdzie cena będzie tak atrakcyjna. No właśnie - nie ma opcji, trochę już siedzę w tym temacie.

  25. #50
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Kosmetyki naturalne-używacie?

    Znacie markę https://esitokosmetyki.pl/ , których kosmetyki zawierają co najmniej 95% składników pochodzenia naturalnego? Bardzo lubię ich produkty, a w składzie same dobroci typu zielona herbata Matcha, early boost, wyciągi z ekstraktów roślinnych np. krwawnika, nagietka, kasztanowca, dziurawca, malwy, mięty etc. Warto inwestować w takiej dobrej jakości produkty. Ja jestem miłośniczką naturalnych kosmetyków!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 00:35
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37
  3. Kosmetyki Abacosun
    By Eversun in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 19:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •