Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: depilacja laserowa Kraków/prezent dla niej

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie depilacja laserowa Kraków/prezent dla niej

    Nie masz pomysłu co jej kupić na prezent? to ja ci w tym pomogę a może tak bon podarunkowy na zabieg depilacja laserowa w gabinecie kosmetycznym w Krakowie? mają przeróżne zabiegi w swojej ofercie co można sprawdzić na stronie http://kosmeon.pl/zabiegi/laser.html

  2. #2

    Domyślnie Odp: depilacja laserowa Kraków/prezent dla niej

    W Krakowie jest sporo salonów oferujących zabiegi depilacja laserowa Kraków w przeróżnych promocjach

  3. #3
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: depilacja laserowa Kraków/prezent dla niej

    Hej
    Uważam, że depilacja laserowa to idealny prezent dla kobiety! Przyjaciółka niedawno zafundowała mi depilację w SKINLINE - laseroterapia | kosmetologia i jestem jej baaaardzo wdzięczna

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: depilacja laserowa Kraków/prezent dla niej

    Salon Vici Clinic przy św. Sebastiana 2 dysponuje świetnym dwugłowicowym laserem LightSheer Duet, a na dodatek na pierwszy zabieg można u nich otrzymać 50% rabat. Dlatego myślę, że warto zajrzeć do Vici, polecam.

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Odp: depilacja laserowa Kraków/prezent dla niej

    W Krakowie jest bardzo wiele gabinetów, które oferują zabiegi depilacji laserowej.Polecałabym jednak zorientować się jakie mają w tych gabinetach lasery. Bo nie wszystkie lasery dobrze radzą sobie z usuwaniem owłosienia. Na przykład IPL. NI jest to laser, ale depilacja światłem oraz za jego pomocą nie jesteśmy w stanie usunac wszystich włosków skutecznie.

    Szukajcie miejsca w którym mozna zapisać sie na tak zwany laser light sheer, który daje o wiele lepsze i o wiele skuteczniejsze efekty.

    Na przykład Bonadea http://bonadea-krakow.net.pl/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 01-01-2018 o 17:34

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 20-02-2023, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •