Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 111 z 111

Temat: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

  1. #101
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    wlasnie ostatnio mialam weselicho u siostry i zainspirowalam sie masa zdj z: Pomysły na fryzury ślubne | fryzury.pl - o włosach wiemy wszystko

  2. #102
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Bardzo łądnie prezentują się warkocze Zerknijcie sobie na przykład na tę fryzurę:


    Plus jest na pewno ten,ze fryzura będzie się bardzo łanie trzymała przez całe wesele ( w przeciwieństwie do włosów rozpuszczonych , na które sama w życiu bym się nie zdecydowała jesli chodziłoby o taką uroczystość....).

    Polecam przejrzeć sobie katalogi fryzur na ten rok Znajdziecie tam wiele pomysłów.
    https://www.jeanlouisdavid.pl/artyku...lubne_a10537/1
    Ostatnio edytowane przez cass ; 26-05-2017 o 12:03

  3. #103
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Moja znajoma ostatnio na wesele zaszalała i zrobiła sobie takie lekko fioletowe włosy - http://www.lorealparis.pl/needs/kolo...i-fiolety.aspx Ale o dziwo wygląda to bosko, serio jeszcze je miała tak fajnie luźno upięte, dla mnie bomba

  4. #104
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Piękne włosy dziewczyny Musze wypróbować u siebie każdą fryzurę

  5. #105
    Wczytuje się Avatar modra
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Zawsze miałam trudne do ujarzmienia włosy, dlatego od kilku lat utrzymuję je bardzo krótkie, ale nigdy nie zapomnę swojej fryzury na studniówkę, bo to był jedyny raz w moim życiu, gdzie miałam mnóstwo wsuwek na głowie. Wtedy miałam bardzo długie włosy, bo specjalnie je zapuszczałam, żeby dało się z nich cokolwiek zrobić, a potem miałam je ściąć. Efekt był taki, że bez wpięcia aż 90 wsuwek (!) nie dało się ich upiąć. Żadne żele, pianki, nic nie było w stanie ich ujarzmić! A że miałam najpierw skręcone włosy, a potem zawinięte w małe ślimaczki, to trochę tych wsuwek musiało być. Ale potem ich wyplątywanie - istny koszmar Pół nocy chyba siedziałyśmy z mamą, a przez następnych kilka dni chodziłam z falami po domu. Teraz czuję dużą ulgę, że nie muszę ich stylizować, bo nie mam ich jak złapać, takie są krótkie, co przy wielu weselach jest całkiem wygodne, przynajmniej nie niszczę włosów.

  6. #106
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Ja mam sprawdzonego fryzjera od fryzur ślubnych czy na wielkie imprezy. Jeśli mieszkacie w Warszawie, to polecam odwiedzić salon Studio Calypso ul. Pasaż Stokłosy 11, Warszawa | . Cena - od 150 zł ale to uzgadnia się indywidualnie. W każdym razie jest fachowo, w miłej atmosferze, a Panie stylistki fryzur bardzo pomagają w wyborze fryzury

  7. #107
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Uwielbiam ten efekt wplecionych kwiatów we włosy. Nadaje to lekkości fryzurze.Ja sama praktykują te modne postawiłam na kwiaty sztuczne,ponieważ nie tracą one piękna przez całą noc. Na stronie pm-m.pl znalazłam przepiękne lilie i róże. Wysoki kok a wokół kwiaty robią spektakularną robotę. Według mnie to hit !

  8. #108
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Ja na studniówce miałam rozpuszczone włosy a do nich dobrałam ozdobną opaskę do włosów Idealny model znalazłam na https://artyferia.pl/katalog/moda-oz...opaski-ozdobne i postanowiłam postawić właśnie na taką fryzurę. To rozwiązanie sprawdziło się naprawdę świetnie! Włosy nie leciały mi na twarz a przy okazji opaska była świetną ozdobą

  9. #109
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Ja jestem przyzwyczajona do wizyt w sieci Studio Calypso, a najbliżej mi do ich salonu na Puławskiej: Studio Calypso ul. Puławska 17 (Europlex), Warszawa | .
    Mają też swoje punkty w Pasażu Stokłosy czy w Piasecznie. Jestem zadowolona z jakości, cen, zakresu usług (oprócz wizyt u fryzjera, robię też u nich paznokcie). Fachowo, w miłej atmosferze i człowiek wychodzi zadowolony po wizycie

  10. #110
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Ja uważam, że z fryzurą przede wszystkim nie powinno się przesadzać.. w końcu klasyka zawsze się sama obroni.

  11. #111
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Fryzury weselne, studniówkowe itp.

    Tak i należy też ostrożnie wybierać fryzjerów, ja już kilka razy pożałowałam swojego wyboru na dwie godziny przed weselem...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nasze wymarzone fryzury :))
    By roooksanka in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2042
    Ostatni post / autor: 03-01-2016, 16:23
  2. Video Tutoriale - Fryzury
    By szpila59 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 19:23

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •