Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Tańsze produkty do przedłużania rzęs

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Tańsze produkty do przedłużania rzęs

    Co myślicie? Ja pracuję głównie na produktach marki Noblelashes, ale ostatnio zastanawiam się nad kupowaniem tańszych palet rzęs Mink (Oczywiście z klejami, płynami itp. zostaję przy droższych i sprawdzonych firmach), ale jednak rzęsy mink to zwykłe syntetyczne włosie robione na skalę masową (więc uważam że cena 60zł za paletę to trochę przesada) i zastanawiam się czym różnią się syntetyczne rzęsy np. z Noble od tych z dyskontukosmetycznego.pl (tam są za 30zł)? Jeśli któraś z dziewczyn sprawdziła to bardzo proszę o opinię bo też nie chcę ryzykować

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Tańsze produkty do przedłużania rzęs

    Jest różnica i to duża dobry produkt musi kosztować a 60zł to nie majątek To samo może pomyśleć Twoja klientka skoro Ty robisz zabieg np za 200zł dlaczego ma nie iść do takiej która robi a 100? Nie ma co iść na taniość tylko na jakość trzeba być uczciwym w stosunku do swoich klientów. A tanie rzęsy? Zazwyczaj są sztywne źle wyprofilowanie mają brzydki kolor itd. Na dobrą rzęsę składa się bardzo dużo technicznych aspektów.

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Tańsze produkty do przedłużania rzęs

    KatarzynaMolo dziękuję za odpowiedź zostanę przy tych droższych, ale akurat 1:1 robię za 100zł a nie 200 Pozdrawiam

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Tańsze produkty do przedłużania rzęs

    Fajnie jakbym w moim mieście takie tańsze znalazła heh

    __________________
    http://lepszenizdieta.pl/
    Ostatnio edytowane przez lolii ; 22-08-2016 o 15:13

  5. #5

    Domyślnie Odp: Tańsze produkty do przedłużania rzęs

    Raz byłam u osoby, która uzupełnia za 50zł (nawet takie 4-5 tygodniowe uzupełnienia) i miałam spory dyskomfort po takiej stylizacji:/ Czułam rzęsy na oku, były strasznie sztywne. To był pierwszy i ostatni raz jak zdradziłam dziewczynę, która za uzupełnienie do 2 tygodni kasuje 100 zł.Teraz już wiem dlaczego tak dużo bierze.Nie ma co oszczędzać na materiałach. Sama dopiero zaczynam klejenie i nie czułabym się w porządku, jeżeli miałabym komuś robić rzęsy przy pomocy najtańszych produktów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 20:30
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •