Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Temat: biżuteria na wesele

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie biżuteria na wesele

    Dziewczyny, wybieram się w czerwcu na ślub i wesele. Kupiłam dziś sukienkę z odkrytymi ramionami, w kolorze czerwonego wina. Waham się tylko jaką biżuterię, jako dopełnienie stylizacji do tego wybrać. Czy na przykład delikatne kolczyki i bransoletka z kamieniami szlachetnymi będą dobrze wyglądały? Czy może raczej postawić na jakiś bardziej bogaty naszyjnik? Znalazłam na przykład tutaj kilka wariantów: Sklep Internetowy LABERIN Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    mom zdaniem perły, jesli lubisz

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Cześć dziewczyny! Także mam do was prośbę w wyborze, tyle że ja będę panną młodą
    Aktualnie wybieramy dla mnie srebrny pierścionek zaręczynowy Oświadczyny były w zeszłym miesiącu i z pierścionkiem czekamy aż znajdziemy coś idealnego Myślę, żeby z Kruka wkruk.pl/pierscionki-zareczynowe wybrać ten model
    .

    Jak Wam się podoba? Będzie pasować do blondynki lubiącej nosić żywe kolory? Czy może lepiej żółte złoto?

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Cytat Napisał karola001 Zobacz post
    Cześć dziewczyny! Także mam do was prośbę w wyborze, tyle że ja będę panną młodą
    Aktualnie wybieramy dla mnie srebrny pierścionek zaręczynowy Oświadczyny były w zeszłym miesiącu i z pierścionkiem czekamy aż znajdziemy coś idealnego Myślę, żeby z Kruka wkruk.pl/pierscionki-zareczynowe wybrać ten model
    .

    Jak Wam się podoba? Będzie pasować do blondynki lubiącej nosić żywe kolory? Czy może lepiej żółte złoto?
    Oświadczyny bez pierścionka Mnie osobiście ten pierścionek się podoba, ale myślę, że dla Ciebie lepszy byłby złoty.

  5. #5
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    ja mam podobny tez z białego zlota.i wg mnie to jest ten idealny.bardzo delikatny ale taki chciałam żeby nie zucal się w oczy.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Pereł raczej nie polecam. Po prostu jestem przesądna Najważniejsze, żeby biżuteria do ślubu była po prostu skromna i delikatna. Tak, by nie odwracać uwagi od sukni. Tutaj proponuję zerknąć: https://www.e-watches.pl/bizuteria-damska
    Mają śliczne kolczyki oraz bransoletki. I do tego świetnej jakości.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Moim zdaniem na wesele sprawdzi się biżuteria srebrna, którą można kupić w sklepie internetowym. Ostatnio przeszukiwałam Internet i natrafiłam na świetny http://jubis.pl/][/COLOR]sklep z biżuterią srebrną . Mają tam kolczyki, bransoletki, wisiorki i inne. Do tego można wybrać srebro z cyrkonią albo bursztynem.

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    To suknia Panny Młodej powinna przyciągać największą uwagę. Biżuteria będzie tylko stylowym jej dopełnieniem, więc ja bym nie przesadzała z jej zdobnością. Oczywiście wiele zależy od kroju sukni. Jeśli ma np. dodatek koronek czy tiulów, postawiłabym na minimalizm. Bransoletka albo kolczyki zdecydowanie wystarczą. Polecam te projektu pracowni https://bizoe.pl/
    Kompletnie inne od wszystkich, jakie dotychczas widziałam. Mnie zachwyciły, więc może i którejś z Was wpadną w oko

  9. #9
    whisper
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    według mnie pierścionki z kamieniem - fe. lepiej czyste srebro lub białe złoto

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    ja tam bym chciała mieć taki z brylantem...
    ale nie każdego narzeczonego na to stać

  11. #11

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Dzisiaj nie trzeba wydawać zbyt dużo pieniędzy, by kupić naprawdę piękną biżuterię.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Mi się pierścionki z brylantami podobają ale jedynie jeśli te brylanty są spore.... Bo jeśli są to takie malutkie dziubdzie to praktycznie nie widać,że jest to brylant. Jeszcze cudne są pierścionki z kamieniami szlachetnymi. Szmaragdami, szafirami ( i chyba taki właśnie bym wolała).
    Na co dzień nosze głównie biżuterię z kryształami Swarovski. Jest lekka, wygodna oraz efektowna. Kupuję głównie w sklepach z ręcznie robioną biżuterią:
    https://www.artemiro.pl/

    Dzieki temu mam pewność,ze jest to biżuteria niepowtarzalna.

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Masz spore wymagania jeśli chodzi o biżuterię. Musisz chyba znaleźć dość bogatego męża żeby spełnił Twoje zachcianki. Ja wolę bardziej biżuterię, która jest niepowtarzalna i oryginalna. Niekoniecznie duże brylanty. Bardzo lubię biżuterię ręcznie robioną, szczególnie koczyki. Wszystkim polecam kolczyki hand made sklep bo tam znajduję najbardziej niesamowitą biżuterię. Nawet jeśli to nie są brylanty, to mają dla mnie ogromną wartość.

  14. #14
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Najlepiej jeżeli biżuteria do ślubu jest skromna i niewielka, powinna być przede wszystkim dodatkiem i podkreśleniem i nie powinna przytłaczać.

  15. #15
    Wczytuje się Avatar Samantia
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Według mnie biżuteria na wesele powinna być odpowiednio dobrana. Może coś takiego - ŁAŃCUSZKI - Szuchman Gold INT? Niektóre łańcuszki są naprawdę ładne i zastanawiam się, czy sobie któregoś nie sprawić.

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    W tej kwestii mam identyczne zdanie, czyli najważniejsze jest to aby wybrać dobrą i odpowiednia biżuterię bez zbytniej przesady. Oczywiście fajne i tańsze komplety biżuterii znajdziemy w sklepach internetowych.

  17. #17
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Jeśli chodzi o obrączki to warto jest czasami poszukać sobie obrączek w mniejszych sklepach. Jest o wiele taniej poniewaz duże sieci muszą sporo przeznaczać na reklamę. I tym samym odbijają to sobie w cenach obrączek. Początkowo szukaliśmy czegoś w aparcie czy kruku. Ale ostatecznie kupiliśmy stacjonarnie w niewielkim sklepie w naszej miejscowości. Bralismy również pod uwagę zamówienie przez internet, ale ostatecznie nie znaleźlismy wzoru jaki by nam odpowiadał

    Za to przez internet zamawiałam kolczyki i naszyjnik. Postawilam na srebro. Do śnieżnie białej sukienki jaką miałam lepiej pasowało niż złoto.
    https://naszsrem.pl/obraczki-slubne-wybrac/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 02-02-2018 o 16:18

  18. #18
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Ja jestem zdecydowanie fanką klasyki i ostatnio zamówiłam sobie dwie, nowe złote bransoletki w sklepie Ania Kruk. Jeśli macie ochotę to na stronie: https://aniakruk.pl/pl/125-bransoletki-zlote możecie sprawdzić ich propozycje w tej kategorii. Uważam, że ta biżuteria jest świetna jakościowo, więc warto sobie sprawdzić.

  19. #19
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: biżuteria na wesele

    Właśnie rozglądam się za biżuterią, ponieważ niedługo moja mama ma urodziny i chciałam jej podarować coś wyjątkowego. Koleżanka mówiła mi, że mam zajrzeć na stronę https://bunnyblink.pl/pl/c/BIZUTERIA...IRURGICZNEJ/18 . Czy ktoś z was już tam zamawiał? Ponoć mają bogaty wybór i niewygórowane ceny. A szukam czegoś modnego, co mama później ubierze na wesele siostry.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zaręczyny, ślub, wesele
    By zizia in forum Uczucia
    Odpowiedzi: 1221
    Ostatni post / autor: 25-07-2022, 18:40
  2. Odpowiedzi: 156
    Ostatni post / autor: 14-03-2022, 14:29
  3. Pomysły na wesele
    By karcia84 in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-05-2021, 17:56
  4. Biżuteria / Icon Nails- jak i czym :) ?
    By Lorez in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 13-11-2014, 12:39
  5. Biżuteria z żelu i akrylu
    By Daria in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 10:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •