Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 56 z 56

Temat: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

  1. #51
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    A widziałyście już ten nowy Semilac Extend 5 w 1 ? rewelacja jak dla mnie, zastępuje baze, top, ładne dwa kolory, trzyma się nawet 21 dni, przedłuża paznokieć do 1cm, wypełnia płytkę. Bajer. Jeden lakier w kosmetyczce, oszczędność i miejsca i czasu

  2. #52
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Z naprawdę dobrych lakierów polecam https://www.empik.com/zdrowie-i-urod...&kwinfo=box-sg
    Pierwsza liga jakościowa. A tak całkiem ogólnie - radzę kupować w sieci dla niskiej ceny i wybierać solidne marki dla odpowiedniej jakości. Po prostu wtedy też efekty będą trwałe i fajne.

  3. #53
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Dla mnie manicure hybrydowy to duża wygoda, robię ja sama w domu, kupiłam zestaw. Lakiery hybrydowe z eveline stosuję, mają też w ofercie remover, cleaner to wszystko w bardzo przystępnych cenach. Także w zasadzie wystarczy kupić lampę na allegro i można działać.

  4. #54
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Powiem Wam,ze dla mnie osobiście bardzo dużym zaskoczeniem okazały się lakiery od Nox nails:
    https://nox-nails.pl

    Zamówiłam z ciekawości 5 kolorów plus baze budujacą i na pewno nie będą to moje ostatnie bo jestem pod wrażeniem
    baza jest gęsta ale dobrze się trzyma i mozna nadbudować paznokcia
    kolory dobrze kryją, zamówiłam 2 ciemne, 2 jasne pastele i jednego neona i nie trafiłam na żaden kolor, ktory by wymagał wiecej niż 2 warstwy. w zasadzie to druga warstwa to jedynie formalność
    dobrze się poziomują
    no i czarny kolor nie marszczy się, a jego byłam własnie najciekawsza bo długo szukałam swojego ideału i chyba znalazłam....

  5. #55
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Fajne lakiery hybrydowe ma Eveline. I to stosunkowo niedrogie, a calkiem trwale. Mi trzymaja sie prawie 3 tygodnie. Potem i tak zdejmuje je, bo mam odrosty przy skorkach i brzydko to wyglada.

  6. #56
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Oj trudno jest odpowiedzizeć na to jakie lakiery są najlepsze. Bo jednej dziewczynie będą pasowały lakiery gęste, drugiej rzadkie. Najlepiej jest po prostu kupić sobie po dwa czy trzy lakiery z każdej konkretnej firmy oraz samodzielnie przetestować, który nam odpowiada. Nie polecam jedynie kupowania lakierów chińskich, w podejrzanych sklepach bo nie są sprawdzane pod kątem sklądu i mogą powodować alergie.

    Kilka firm, które ze swojej strony mogę polecić i które warto jest przetestować:

    Indigo - bardzo dobrze kryją, są gęste

    Semilac - firmy raczej nie trzeba tutaj przedstawiać

    Sleek shine - lakiery z tańszych ale równiez krycie jest przyjemne

    Aktualnie dobre promocje na całe zestawy lakierów są na stronie sklepu Darmarsklep. https://darmarsklep.pl/lakiery-hybrydowe
    Ostatnio edytowane przez cass ; 15-03-2019 o 13:48

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •