Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 56

Temat: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    1

    Nai Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Witam, dopiero zaczyna swoją przygodę z robieniem paznokci i chciałam się Was zapytać jakich lakierów używacie? Mam kilka lakierów z semilaca, ale nie ukrywam, że cena jaką sobie za nie życzą jest dość duża a nie wiem czy przekłada się to na jakość bo u mnie już po dwóch dniach odpryskuje. Jak robię koleżankom to się trzymają. Słyszałam, że lakiery za 5-8 zł też się świetnie sprawdzają. Na allegro widziałam takie marki jak: silcare, artLac, simply nails, sunny nails, artVital, cosmetics zone.

    1. Używałyście tych marek? Możecie coś na ten temat powiedzieć?
    2. Czy istnieje coś takiego jak nadmiernie przetłuszczająca się płytka? Jeśli tak to jak sobie z tym poradzić?
    3. Jaką hurtownię kosmetyczną z tanimi lakierami we Wrocławiu polecacie?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    silcare dobra firma.fajne produkty przystepne ceny.i dla mnie duzy plus co raz wiecej sklepow stacjonarnych z kompetentna obsluga..takze dla mnie na plus.ja od jakiegos czasu zaopatruje sie w Allepaznokcie dlamnie rewelacja.tamtez popoatrz.maja tez kilka stron internetowych.wiec dla mnie ok.

  3. #3
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Najlepsze hybrydy jskie do tej pory trafilam to semilac.
    Probowalam mistero milano- masakra
    Kabos- na tak sobie chociaz na bazie z semi sie trzymaja.
    Indigo - w miare, ladne kolory.
    Estetiqu - szybko sie glucily w buteleczce .
    Cuccio - drogo, kolory maly wybor . Lepszy i tanszy semi

    Obecnie jestem w fazie testowej nail perfect

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    radom
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Polecam Semilac, rzadko noszę hybrydy ale jak już się zdarzy to firmy Semilac, nie mam niestety porównania...

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Niestety żadnych z podanych przez Ciebie póki co nie testowałam więc cięzko mi coś doradzić, ale sama obecnie pracuję na lakierach hybrydowych em nail. świetnie kryją, mają ładną i nasyconą pigmentację, szybciutko i prosto się je aplikuje. teraz testuje ich nowy wypust czyli hybrydy termiczne, dla mnie duża nowość i jestem pod mega wrażeniem efektu na paznokciach Czy któraś z was też je może testowała? jak oceniacie?

  6. #6
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    New nails ma porządny lakier hybrydowy, sporo już było na ten temat.
    U mnie tygodniami nic złego się nie dzieje, paznokcie wyglądają zdrowo, są utrzymane w odpowiedniej kondycji, ale ja jednocześnie używam np. odżywki.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Zdecydowanie Indigo. O niebo lepsze od Semilaca, który potrafi uczulić.
    Mega dużo kolorów i trwałość genialna
    Połącz jeszcze z bazą proteinową i masz cudo pazurki.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    a jeśli mialabyscie wybierać to Mistero Milano czy spn ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Uzywalam jak do tej pory tylko Em nail, bo przypadly mi do gustu i nie mam potrzeby testowania innych marek. trzymaja sie spoko- zalezy jak bardzo razi cie w oczy odrost, ale 3 tygodnie bez problemu zamawiam przez neta, co do kolorow- nie roznia sie od tych na zdjeciu, no chyba ze masz jakies niestandardowe ustawienia monitora

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Jako, że mieszkam w UK przetestowałam kilka dostępnych na ebay-u marek.
    1. Bluesky - bardzo dobry base oraz top coat, lakiery jede bardziej inne słabiej napigmentowane ale uważam, że mimo wszystko dość dobrze się je nakłada, trzymają się długo, aczkolwiek dość ciężko się je zdejmuje. Mam zamiar przetestować bazę i top z lakierem łatwo zdejmowalnym jak CND czy OPI, dam znać jak przetestuję.
    2. Sensationail - nie najgorsze, ale niektóre kolorki bardzo słabo napigmentowane, póki co jeszcze w fazie testowania.
    3. CND shellac - skusiłam się aby przetestować, mam bazę top i jeden kolor. Jak dla mnie jedyny PLUS to łatwość zdejmowania, MINUSY: cena, konieczność stosowania lampy UV zamiast LED przy niektórych kolorach, wymagają wprawy przy nakładaniu, ja jako początkująca w przypadku gdy nałożyłam zbyt grubą warstwę, lub maznęłam w miejscu wcześniej pomalowanym ale nie utwardzonym uzyskałam w efekcie pęcherze i wybrzuszenia, tak jakby lakier się ugotował na paznokciu. Podkreślę, że mam orginalny CND nie podróbkę.
    3. Azure - tania chińszczyzna stosowałam tylko sam lakier:


    Bardzo słabo napigmentowany trzeba położyć conajmniej 4 warstwy.

    4. OPI - tej marki jeszcze nie testowałam i w tym przypadku zdaję się na Wasze opinie.

  11. #11
    Debiutantka Avatar MartSender
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    2

    Nai Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Hej dziewczyny, a co sądzicie o lakierach jednofazowych Mollon? Słyszałam, że skracają czas malowania i niepotrzebna jest baza ani top.To by mi bardzo ułatwiło życie. Któraś z Was ich używa ? możecie coś o nich napisać?

  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Cytat Napisał MartSender Zobacz post
    Hej dziewczyny, a co sądzicie o lakierach jednofazowych Mollon? Słyszałam, że skracają czas malowania i niepotrzebna jest baza ani top.To by mi bardzo ułatwiło życie. Któraś z Was ich używa ? możecie coś o nich napisać?
    Niestety jeszcze nie miałam okazji się z takimi spotkać - dam znać jak się zaopatrzę

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    To, że lakier zbyt szybko odpryskuje to kwestia paznokcia a nie lakieru. Ja słyszałam o internetowej hurtowni biokur.

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Smile Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    teraz testuję nowe kolorki hybryd z effective nails i już widzę że świetnie kryją i mają ładne nasycone odcienie, które tak lubię na pazurkach jesienią i zimą )

  15. #15
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Gorąco polecam Wam hybrydy marki NaiLac oraz SPN
    Nailac jest ciut gęstszy, ma idealne krycie kolorów, niektóre kryją idealnie już przy pierwszej warstwie

  16. #16
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Dziewczyny, kupiłam niedawno wspomniane powyżej lakiery Mollon i jestem mega mega zadowolona. To chyba pierwsze lakiery, po których nie mam zniszczonej płytki. Wcześniej niestety była tragedia, po każdym malowaniu i zdejmowaniu paznokcie były słabiutkie, na długo odstawiłam w ogóle wszelkie lakiery i długo doprowadzałam paznokcie do porządku. Potem gdzieś właśnie przeczytałam , że te lakiery bez tej chemii są i spróbowałam. Spróbujcie same, bo na prawdę warto.

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Najlepszy https://www.biokur.pl/lakiery-hybryd...q-c-27_28.html lakier hybrydowy jaki miałam, to lakier właśnie od firmy biokur.

  18. #18
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Lakiery firmy https://em-nail.pl/pl mają bardzo dobrą jakość i przystępne ceny. Oferują bardzo duży wybór kolorów, ozdób do paznokci, akcesoriów, można i nich kupić zestawy hybrydowe, lampy UV do wykonywania takiego manicure. To bardzo dobre rozwiązanie, bo nie trzeba się martwić, że lakier zacznie odpryskiwać i dłonie będą wyglądać nieestetycznie. U mnie hybrydy trzymają się do 3 tygodni.

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    ja bardzo lubię Neonail za konsystencję i za to że są trwałe. Cenowo jak na taką jakość też jest ok, bo np. teraz w nowej kolekcji wychodzi 27 zł za lakier.

  20. #20
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Cześć dziewczyny od siebie mogę polecić lakiery od Effective Nails. Z wieloma, które wymieniacie miałam taki problem, że mnie uczulały, tutaj takiego problemu zupełnie nie mam. Mają bardzo dobrą pigmentację więc nie trzeba się męczyć z nakładanie nie wiadomo ilu warstw

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    U mnie semilac sprawdza się najlepiej

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Napewno słyszałyście też o polskiej marce Nails Company. Bardzo cenię sobie ich lakiery hybrydowe, bo są dobre jakościowo i w portfolio producenta jest sporo rodzajów ich odcieni. Każda Pani znajdzie coś dla siebie Mają też sporą gamę produktów do pielęgnacji dłoni – parafiny, oliwki, kremy, balsamy, masła shea etc. Zresztą podrzucam Wam link do ich sklepu online: https://nailscompany.eu/pl/ . Zerknijcie sobie koniecznie.

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja jak dotąd mogę chwalę sobie firmę Makear. Mają bardzo trwałe lakiery, mi trzymają jakieś 3 tygodnie. Używałam różnych firm, najgorsze hybrydy były jak kupiłam cały zestaw z lampą, lakierami, pilniczkami itd, wtedy zrobiłam wieczorem, a na drugi dzień po południu schodziły całymi płatami ze wszystkich paznokci.

  24. #24
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Hej Dziewczyny! Wiecie może coś więcej o hybrydach NailLac? Zanim zamówię kilka, chciałabym zebrać kilka fachowych ocen nasłuchałam się samych pozytywnych opinii i zastanawiam się czy faktycznie są aż takie idealne.

  25. #25
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Również chętnie sobie poczytam opinie o nich Szczególnie,że spodobała mi się ich nowa kolekcja. Tylko 5 kolorów ale podoba mi sie ich butelkowa zieleń. Jesli ktoś będzie na targach beauty forum to zazdroszczę Zobaczy je na żywo ( sama nie będe miała możliwości wybrania się na targi w tym roku).

    Moge polecic lakiery Kinetics. Może nie znacie firmy, poniewaz niedawno byla dostępna jedynie dla profesjonalistów ( trzeba było dostarczyć certyfikat kursu aby sobie te lakiery kupić) ale od niedawna można je kupic równiez bez certyfikatu. Lakiery są na stoiskach w Rosmanie.
    Kolorówka jest imponująca. No i bardzo dobrze kryją ( jedna warstwa często w zupełności wystarczy).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •