Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 55 z 55

Temat: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

Wczytuje się

Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

A widziałyście już ten nowy Semilac Extend 5 w 1 ? rewelacja jak dla mnie, zastępuje baze, top, ładne dwa kolory, trzyma się nawet 21 dni, przedłuża paznokieć do 1cm, wypełnia płytkę. Bajer. Jeden lakier w kosmetyczce, oszczędność i miejsca i czasu

Nałogowiec Avatar monkas

Z naprawdę dobrych lakierów polecam https://www.empik.com/zdrowie-i-urod...&kwinfo=box-sg
    Pierwsza liga jakościowa. A tak całkiem ogólnie - radzę kupować w sieci dla niskiej ceny i wybierać solidne marki dla odpowiedniej jakości. Po prostu wtedy też efekty będą trwałe i fajne.

Wczytuje się

Dla mnie manicure hybrydowy to duża wygoda, robię ja sama w domu, kupiłam zestaw. Lakiery hybrydowe z eveline stosuję, mają też w ofercie remover, cleaner to wszystko w bardzo przystępnych cenach. Także w zasadzie wystarczy kupić lampę na allegro i można działać.

No to..wpadłam

Powiem Wam,ze dla mnie osobiście bardzo dużym zaskoczeniem okazały się lakiery od Nox nails:
    https://nox-nails.pl

Zamówiłam z ciekawości 5 kolorów plus baze budujacą i na pewno nie będą to moje ostatnie bo jestem pod wrażeniem
    baza jest gęsta ale dobrze się trzyma i mozna nadbudować paznokcia
    kolory dobrze kryją, zamówiłam 2 ciemne, 2 jasne pastele i jednego neona i nie trafiłam na żaden kolor, ktory by wymagał wiecej niż 2 warstwy. w zasadzie to druga warstwa to jedynie formalność
    dobrze się poziomują
    no i czarny kolor nie marszczy się, a jego byłam własnie najciekawsza bo długo szukałam swojego ideału i chyba znalazłam....

Wczytuje się

Fajne lakiery hybrydowe ma Eveline. I to stosunkowo niedrogie, a calkiem trwale. Mi trzymaja sie prawie 3 tygodnie. Potem i tak zdejmuje je, bo mam odrosty przy skorkach i brzydko to wyglada.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania