Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 56

Temat: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja używałam Semilaców. Byłam bardzo zadowolona ale po jakimś czasie(2 lata) zaczeły mnie uczulać.

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja najbardziej jestem zadowolona z Neonail. Lakiery dobrze się rozprowadzają, są dobrej jakości. I kolorki też ładne

  3. #28
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ostatnio natknęłam się na lakiery Vasco, to co mnie przekonało to wyjątkowy pędzelek, bardzo fajnie się nim maluje.

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    1

    Nai Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Polecam nową linię Effective Nails smartlac,
    Fajnie gęste co pomaga w lepszym rozprowadzaniu produktu i bardzo dobrze kryją, wystarczą dwie warstwy.
    Polecam początkującym

  5. #30
    Wczytuje się Avatar piteksa
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Police
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja miałam od Semilaca i chyba już tak zostanę, bo Neonail jednak się nie sprawdziły.

  6. #31
    Wczytuje się Avatar modra
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Jako, że ja jestem początkująca w swojej przygodzie z dbaniem o paznokcie, do tej pory używałam tylko produktów Golden Rose - fakt, nie jest to najgorsza firma, od której można zacząć, ale zastanawiałam się nad poszerzaniem gamy produktów innych producentów, więc chętnie czytam ten temat, jako że takie lakiery hybrydowe dostępne w sklepach są dla mnie bardziej odpowiednie niż robione u kosmetyczki. Czytałam sporo o Sally Hansen, ale nie jestem przekonana, chyba zrobiłam się wygodnicka W każdym razie te z Golden Rose są super, nie zniszczyły mi płytki paznokciowej, i jak dla mnie większość tych hybrydowych ładnie kryje.

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja na jesień lubię mieć ciemny odcień lakierów do paznokci. Podobają mi się zwłaszcza te od marki https://nailscompany.eu/pl/ , a na jesień promuje je Natalia Szroeder. Sa tam np. zielenie, odcienie śliwki, czerwieni etc. Polecam Wam sprawdzić.

  8. #33
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Uważam, że jakość idzie za ceną, więc wolę dać więcej za lakier i mieć trwalszy, lepszy, niż jakiś tani z alledrogo, tylko dlatego, że jest tani. Takimi to potem paznokcie trzeba malować 3x w tygodniu
    Ja lakiery kupuję z https://konadnail.pl/ . Bardzo ładne kolory i co ważne jest ich dużo, więc do cieniowania idealne. Nic nie uczula, a z trwałością jest na 6 Sporo myję, sprzątam, moczę ręce i po 3 tygodniach paznokcie są jak w dniu pomalowania. Teraz pojawiły się świąteczne płytki ze wzorkami, przyjdzie grudzień i będę dziaaałać

  9. #34
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    troche bym sie bala uzywac takich tanich lakierow. jednak to nigdy niewiadomo czy nie popsuje ci kondycji paznokci jak te chinskie lakiery zamawiane z alliexpress... zobacz sobie lakiery z eveline, kosztuja ok 25 zl, a maja dobra jakosc. mi odpowiada to, ze mozna je dostac niemal w kazdej drogerii i dobrze kryja. chociaz w przypadku jasnych kolorow musze czasem zrobic dodatkowa warstwe, ale i tak sa ok

  10. #35
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Eveline ma dobre lakiery hybrydowe, kolory są mocno nasycone. Manicure utrzymuje się do 3 tygodni, czyli standardowo, za jeden lakier trzeba zapłacić około 27 zł.

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja bardzo długo byłam wierna semilacowi, potem w oko u koleżanki w oko mi limella lakiery wpadły, przetestowałam i teraz na nich działam- jakość ta sama a cena nie taka wywindowana przez marketing, z resztą chyba wczoraj czy tam dziś się promocja -20% zaczęła i są po 15,99 zł lakiery to akurat można przetestować jak się spisują- ja brokaty polecam, bajeczne są

  12. #37
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja używam semilac. Sa dobre

  13. #38
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    To dopiero początek mojej przygody z robieniem hybryd, ale też używam Semilac i wydają mi się bardzo dobre, słyszałam, że Neonail są gorszej jakości, ale nie mogę tego potwierdzić na podstawie doświadczenia.

  14. #39

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    zdecydowanie Semilac Mogę podzielić się stroną na której kupuję i jestem bardzo zadowolona perfumeriaprestige.pl

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Ja bardzo lubię lakiery hybrydowe i od dawna jestem wierna marce https://nailscompany.eu/pl/ . Zdecydowanie przekonuje mnie ich jakość, duży wybór kolorystyki. Fajnie, że Nails Company sprzedaje także inne produkty do pielęgnacji typu kremy do rąk, parafiny na zimno, oliwki do paznokci etc. Jest w czym wybierać

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Cześć dziewczyny. Ja również zaczynam przygodę z paznokciami hybrydowymi. Mój chłopak kupił mi w prezencie lampę UV LED ze sklepu internetowego candypink.pl Może miałyście styczność z tą firmą i ich lakierami może mi coś poradzicie. Z góry dziękuję.

  17. #42
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    ja tam używam Semilaca choć wiem że nie kazdemu odpowiada ta hybryda

  18. #43
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    ja korzystam z semilaca i jestem zadowolona

  19. #44
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    ja również Semliac, naprawdę dobra marka

  20. #45
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Co prawda nie stosuję hybryd, ale mogę polecić lakiery sally hansen. Bardzo długo utrzymują się na paznokciach i ciężko znaleźć w ich cenie coś lepszego. Najtaniej kupimy je w drogeriach Hebe, gdzie też jest największa dostępność tego typu produktów. Mnie najbardziej podchodzą żywe kolory, które pasują do mojej stylizacji.

  21. #46
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    A co sadzicie o lakierach hybrydowych z Eveline? dostalam jeden kolorek w prezencie od kolezanki i jestem mile zaskoczona- fajna trwalosc, ladne krycie, spoko konsystencja, nic sie nie rozlewa na skorki itd. Pewnie dokupie sobie jeszcze jakis inny odcien

  22. #47
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Osobiście też stosowałam i polecam Semilac, bo są trwałe i trzymają się bez problemu 3 tygodnie! Ostatnio odkryłam też przypadkiem hybrydy marki Queen Pietschmann Cosmetic i aktualnie przerzuciłam się na nie, bo są równie trwałe, a dużo tańsze od Semilac. Znalazłam je tu: queen.pietschmann.pl

  23. #48
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Na FineFactory zerknij sobie masz tam lakiery marki Active bardzo dobre przynajmniej ja ich uwielbiam, bardzo długo się trzymają i nie blakną aż tak szybko. Sklep również posiada lampy i różne akcesoria do manicure. Jest to sklep typowo z akcesoriami dla salonów kosmetycznych więc jakość jest naprawdę dobra.

  24. #49
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    A ja jestem wierna Semilacowi, parę marek wypróbowałam ale jesli chodzi o trwałość i pigmentacje to moim zdaniem nie mają sobie równych, ale wiadomo każdy ma swoją opinię Poza tym moim zdaniem to dobrze, że Semilac chce uregulować zawód stylisty paznokci i złozyli ten wniosek o walidację

  25. #50
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jakie lakiery hybrydowe polecacie?

    Raz jeden jedyny pokusiły mnie te tanie lakiery i paznokcie miałam w katastrofalnym stanie. Pożółkły i były bardziej łamliwe.

    Jak już chce się używać hybryd, to trzeba kupić porządny produkt. Tego lakieru nie idzie pół butelki na jedno malowanie, więc nawet droższa butelka kupiona na raz na kilka miesięcy nam po kieszeni nie uderzy. Można szukać też po promocjach, na https://konadnail.pl/ właśnie się zaczęły. Kupiłam sobie tam zestaw 3 lakierów i dwóch płytek do stempelków za 45zł. Lakiery już wcześniej miałam, więc mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się sprawują.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •