Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Frezarka i frezy

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    4

    Question Frezarka i frezy

    Witajcie Kochane,
    Piszę do Was ponieważ chciała bym zainwestować w frezarkę i dodatkowe konkretne frezy do ściągania masy żelowej oraz do skórek. Trochę się obczytałam (niestety dość stare wpisy są na forum) i powiem Wam szczerze mam kompletny mętlik w głowie.
    Upatrzyłam sobie frezarkę DM202 40W (link poniżej), pracuje któraś na niej? Co możecie o niej powiedzieć? Czy daje radę? Nie chciała bym wydać masy kasy (max 300 zł), bo robię paznokcie hobbistycznie koleżankom i ciotkom, ciągle się uczę. Jeśli macie jakąś sprawdzoną w tej cenie o mocy takiej lub wyższej proszę podzielcie się
    MOCNA 40W FREZARKA DM202 MANICURE PEDICURE + FREZY (6138954591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    A co do frezów. Mam stronkę z której ciągle zamawiam rzeczy potrzebne do stylizacji paznokci i tam mają frezy różne (dla mnie jest sporo, a może stwierdzicie że żaden się nie nadaje), oto kilka które zwróciły moją uwagę (do masy żelowej):
    Frez karbidowy SJ01 walec szeroki srebrny-> Frez karbidowy sj01 - walec szeroki - srebrny - sklep Dyskont Kosmetyczny
    Frez z weglika spiekanego zaokraglony walec srebrny-> Frez z węglika spiekanego zaokrąglony walec - srebrny - kod: C0613P - sklep Dyskont Kosmetyczny
    Frez z weglika spiekanego szyszka srebrny-> Frez z węglika spiekanego szyszka - srebrny - kod: H0413P - sklep Dyskont Kosmetyczny
    Frez złoty karbidowy -> Frez złoty karbidowy - kod: FRM616-12 - sklep Dyskont Kosmetyczny
    Frez ceramiczny ->Frez ceramiczny sy - walec - srebrny trzpień - sklep Dyskont Kosmetyczny

    Co do skórek wyczytałam, że super sprawdzają się frezy kamienne.
    Więc doradźcie mi czy warto zainwestować w frezy z tej strony? Czy może zwrócić uwagę na inną firmę
    Z góry dziękuję
    Pozdrawiam

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Frezarka i frezy

    ja do usuwania żelu używam takiego FREZY Z WĘGLIKA SPIEKANEGO - Sklep Medyczny Cezal
    jak dla mnie dobrze się sprawdza,
    poleciłabym ci jeszcze zaopatrzyć się w diamentowy do usuwania zrogowaceń

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Frezarka i frezy

    Ja korzystam z różnych frezów w zależności od potrzeby. Zwykle zamawiam na stronie: motylpro.pl/porady. Maja tam sprawdzone przeze mnie produkty i sa one dobrej jakości.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Frezy
    By Nena90 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 15-03-2017, 11:04
  2. Mini frezarka?
    By DiamondShine in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-10-2016, 23:08
  3. Nail Drill CT 1203 frezarka opinie
    By z_akrylem _na_Ty in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 20:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •