Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Jak dobrze przeprowadzić remont?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Jak dobrze przeprowadzić remont?

    Hej! Czeka mnie remont w najbliższym czasie i macie jakieś fajne pomysły na remont łazienki? Ja myślałam o Domek - sklep budowlany Wodzisław. Koleżanka poleca, zawsze jest zadowolona. Spory wybór i dobra jakość. Co sądzicie?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jak dobrze przeprowadzić remont?

    Ja polecam wpierw odwiedzić markety budowlane i zobaczyć co mają na stanie. Możesz też w sieci podpatrzeć aranżacje łazienek.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Jak dobrze przeprowadzić remont?

    Zawsze wzoruje sie na projektach z internwtu, podpatruje co mozna fajnego zrobic, a co wyglada zle. Potem jezdzimy po sklepach budowlanych itp i sprawdzamy gdzie co najtaniej kupic

  4. #4
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak dobrze przeprowadzić remont?

    ja ze względu na remont w obecnym domu zaczelam od :
    - przeszukania internetu w związku z fajnymi ciekawymi aranżacjami(często z kilku roznych stron)
    _ wybrania konkretnego modelu w sensie w jaki sposób będę robila dany pokoj lub caly dom(uwielbiam styl shabby oraz prowansalski)
    - przeszukania internetowych sklepow również i porownywarek cenowych(wiem jaki mam fundusz wiec wiem na co mogę sobie pozwolić,gdyby mi zabrakło musze zmienić nieco wizje)
    - przeszukania większości w pobliżu oczywiście sklepow i miejsc z używanymi meblami tkaninami i gadżetami

    Jak już wiem na co mi starczy i co już mam zamawiam ekipe remontowa i umawiam się na termin z ekipa.w międzyczasie ewnetualnie poszukuje reszty drobnych gadzetow w sklepach lub w internecie do samego już tylko wystroju.
    to jest moja wizja i wg mnie jest ok często oglądam programy z Dorota Szelongowska oraz wiele innych o remontach i dekoracjach wiec dużo fajnych pomyslow czerpie z tych programów.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Jak dobrze przeprowadzić remont?

    Bardzo cenne wskazowki. Zorganizowac remont w dzisiejszych czasach wcale nie jest tak latwo. Jakby nie patrzec to wiekszosc dobrych fachowcow pojechala gdzies na zachod robic. Z tych pozostalych na rynku, lepsi maja zajete terminy pol roku do przodu i tutaj pojawia sie problem natury organizacyjnej. Trzeba wszystko zaplanowac dobrze w czasie, a podczas remontu najlepiej sobie gdzies pojechac bo nie ma nic gorszego niz kurz. W kwestii wyboru aranzacji to zawsze bedzie ona w jakis sposob uzalezniona od srodkow finansowych jakie bedziemy mogli przeznaczyc. Nie polecam natomiast podejscia pt. kupowanie najtanszych materialow budowlanych bo to pozniej odbija sie spora czkakwa. Juz wiele razy slyszalam o ludziach robiacych z tego powodu dosc czeste remonty. Jak juz mamy wybrac powiedzmy plytki to popatrzmy na najwiekszych producentow jak Ceramika Paradyz - https://www.paradyz.com/produkty/pod...lytki-kuchenne To da nam gwarancje jakosci i prestizowe wnetrze
    Ostatnio edytowane przez magadalena ; 23-05-2019 o 17:18

  6. #6
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Jak dobrze przeprowadzić remont?

    Na pewno trzeba wszystko odpowiednio rozplanować, w końcu nigdy się nie wie, do końca ile to zajmie i ile będzie kosztowało.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •