Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 33

Temat: pomysł na prezent dla malucha

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    13

    Domyślnie pomysł na prezent dla malucha

    hej wszystkim,

    co kupić maluszkowi na pierwsze urodzinki? macie jakieś pomysły? myślałam nad zestawem fajnych kocyków, poduszek... taki praktyczny prezent byłby tutaj jest kilka fajnych: Kołderki dla niemowlaka i dzieci. Najlepsze materiały i jakość wykonania.

    Czy to dobry pomysł, czy lepiej wybrać coś innego?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    hehe dzięki, ale jednak myślałam nad wyposażeniem łożeczeka i wózka. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup kocyka i pościeli tutaj: Kocyki minky dla dzieci i niemowląt. Kocyki do łóżeczka, wózka - sklep z kocykami.

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Może jakąś zabawkę interaktywną Teraz w Smyku jest promocja Zabawki i gry dla dzieci i młodzieży | sklep smyk.com na wybrane zabawki interaktywne i edukacyjne jest do minus 45 procent. Dla rocznego dziecka idealnym prezentem jest Chicco, grający pchacz. Jest to zabawka pomagająca dziecku przy stawianiu pierwszych kroków, będąc bezpiecznym i solidnym punktem oparcia. Każdemu krokowi towarzyszy wesoła melodyjka, co dopinguje dziecko do ćwiczenia techniki chodzenia. Melodyjka milknie, gdy dziecko się zatrzyma, dzięki czemu dziecko jest zachęcane do stawiania kolejnych kroków po to, aby znów ją uruchomić.

    Pchacz może służyć również, jako Centrum Zabawy. Należy zablokować tylne kółka, aby przedmiot stał stabilnie przed dzieckiem, po czym maluch może bawić się wkładając foremki o różnym kształcie w otwory. Czynności te powodują aktywację wesołej melodii i miganie kolorowych świateł.

    Zabawka pobudza rozwój koordynacji ruchowej, wrażliwości wizualnej i słuchowej oraz zdolność logicznego myślenia.

  4. #4
    Debiutantka Avatar Nanni2
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Fajne rady, dzięki

  5. #5
    Debiutantka Avatar wezyr
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Według mnie jakieś porządne ręczniki dla dzieci zawsze się przydadzą Patrzcie sobie choćby na tę ofertę http://peticado.pl/kategoria/reczniki

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Dla starszaka proponuję taka zabawkę: Zabawka - samolot z napędem gumowym Fire Bird 500mm
    To model samolotu na gumkę, do własnoręcznego złożenia. Wystarczy na to przeznaczyć 10 minut i nie potrzebne będą narzędzia czy klej. Bardzo podoba mi się taka prosta konstrukcja. I rozwija zdolności manualne dziecka.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Jeżeli dla małego maluszka to najlepiej rzeczy, które są użyteczne. Jeżeli maluch ma już kilka lat, to można też zabrać go do jakiegoś parku albo innej rzeczy i zafundować trochę atrakcji. Możesz je wyszukać je na Atrakcje dla dzieci Warszawa, Wrocław, Poznań.

  8. #8

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Ja prezent dla dziecka ostatnio kupowałam na ludilo.pl polecam

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    moim zdaniem dobrym pomysłem są kosmetyki

  10. #10
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Witam! A czy uważacie, że zakup nowoczesnego wózka dla dziecka jest dobrym podarunkiem? Słyszałam, że wózki dziecięce sklep warszawa posiada interesującą ofertę. Czy kierować się głównie w wyborze wózka? Nowoczesność plus bezpieczeństwo?

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    To zależy, niektórzy rodzice bywają wybredni i jeżeli zakupisz coś z tylu - kocyk, pościel, poduszka, kosmetyki, to z jakichś własnych "widzimisię" i tak nie będą tego używać, bo kosmetyk nie taki, bo pościel o złym kolorze itp. Naprawdę, bywają tacy. Chyba najlepszym wyjściem jest kupić coś bezpośrednio dziecku i tu bym postawiła na jakieś zabawki edukacyjne lub interaktywne, które też przy okazji wpłynęłyby pozytywnie na rozwój dziecka - więc przyjemne z pożytecznym. Bardzo duży wybór zabawek takiego typu można znaleźć na: https://fokastara.pl
    Akurat robią promocję, że dają zniżkę 5% na pierwsze zakupy (po wpisaniu kodu: START2016), więc jak znalazł przed świętami, kiedy trzeba się zaopatrzyć w prezenty.

  12. #12
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    oczywiście racja swietny prezent to zabawki edukacyjne,po pierwsze edukują i ucza po drugie to sa konkretne rzezczy dla dziecka,przeciez dzieci powinny dostawac zabawki,najgorszy prezent to pluszaki owszem sa słodkie sliczne i milusie ale dzieci się nimi kompletnie nie bawia wiem bo mam dwojke i najpiękniejsze pluszaki nie były takie fajne jak zwykly kolorowy klocek.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Zdecydowanie zerknij na ofertę sklepu https://zakupowo.sklep.pl/
    Mają bogatą ofertę zabawek interaktywnych, edukacyjnych a także standardowych pluszaków

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Na taką okazję dobrym pomysłem będą np. personalizowane pamiątki dla Dzieci. Znajdziesz je np. w sklepach internetowych z upominkami. Wybór jest na tyle duży, że bez przeszkód odszukasz czegoś, czego potrzebujesz. Daj znać, na co ostatecznie się zdecydowałaś

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Zabawki sensoryczne.

  16. #16
    Debiutantka Avatar SpiderF
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Zależy co lubi robić...

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Może zabawka z kauczuku? Chodzi mi o taką sensoryczną jak ta z Lanco Piłka Sensoryczna z Wypustkami - Fantazja Pastel - Lanco 1240 ta piłeczka z każdej strony posiada inne uwypuklenia ,dlatego dzidzia poznaje przez dotyk nowe powierzchnie. Moim zdaniem każdy maluch powinien mieć taką zabawkę w pierwszych miesiącach życia. Zabawka przyciąga uwagę bo jest kolorowa i jest przyjemna w dotyku.

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Ja bardzo lubię zabawki producenta Cobi Sklep z zabawkami Cobi - klocki i zabawki dla dzieci, a w szczególności klocki. Ja uwielbiam spędzać wolny czas z dziećmi podczas zabawy, w ten sposób się integrujemy i możemy zapomnieć o codziennych obowiązkach czy problemach. Zapoznaj się z ofertą Cobi, może coś trafi w twój gust oraz dzieci.

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Zobaczcie sobie tutaj drewniane zabawki - http://ekoaleja.eu/713-zabawki Dla maluchów moim zdaniem drewniane zabawki są najlepsze. Ja dzieciom póki co staram się kupować tylko takie + przytulanki

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Najlepiej spytać rodziców czy czegoś nie potrzebują

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Kasa i sobie sami kupią rodzice.

  22. #22
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Myślę, że tego rodzaju tekstylia są jak najbardziej dobrym pomysłem. W sklepie Lilulay mają na przykład bardzo ładne kocyki dla dzieci. Na stronie https://www.lilulay.com możesz przejrzeć sobie ich ofertę. Oprócz wysokiej jakości materiałów możesz liczyć na naprawdę staranne wykończenie. Są to produkty w górnej półki, które doskonale sprawdzą się w roli prezentu.

  23. #23
    Debiutantka Avatar Magosia
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Znakomicie! Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    A co myślicie o zabawkach z drewna? Z tego co słyszałam ostatnio są bardzo na topie stąd pomysł na zabawki drewniane kupione w sklepie internetowym Foka Stara. Dzieci podobno bardzo lubią się nimi bawić. Zabawki są trwałe i odpowiednie dla dzieci w różnym wieku.

  25. #25
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla malucha

    Jeśli nie macie jakiegoś konkretnego pomysłu na prezent to zamiast kupować byle co kupcie coś pożytecznego np. jakąś zabawkę edukacyjną taką jak w sklepie https://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawk...cja-27079.html Przysłuży się dziecku i z pewnością nie znudzi się szybko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 298
    Ostatni post / autor: 06-07-2022, 17:49
  2. Mikołajki 2013 :) !!
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 20:29
  3. Mikołajki 2012 - czyli prezenty ! :)
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 13:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •