Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Wyjazd do pracy za granicę

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Wyjazd do pracy za granicę

    Hej. Planuję wyjazd na kilka miesięcy do Holandii. Zastanawiam sie jaka oferta byłaby najbardziej korzystna. Znajoma poleca mi Oferty pracy - Holandia - Praca w Holandii - Agencja posrednictwa pracy za granica. Firma jest godna zaufania i mają szeroki pakiet ofert pracy. Znacie?

  2. #2
    Debiutantka Avatar martinez4
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Nie znam. Lepiej pojedź przez jakiego znajodź przez jakiegos znajomego.

  3. #3
    Debiutantka Avatar Pinczak
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Cytat Napisał martinez4 Zobacz post
    Nie znam. Lepiej pojedź przez jakiego znajodź przez jakiegos znajomego.
    Zgadzam się w zupełnosci. Taki wyjazd w ciemno może być niebezpiecznny.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    to ja Ci powiem z wlasnego doswiadczenia .pracuje w UK ponad dwa lata i tez liczylam na kolezanke ale bardzo mnie wysterowala.wzielam wszystko w swoje rece i sama sobie prace ogarnelam wlasnie przez Agencje pracy ktora znalazlam an Forum Poloniusz nie wiem czy to forum jeszcze istnieje.ale tam wlasnie szukalam i szukalam i pislama do kazdej osoby ktora sie reklamowala jako jakas osoba pracujaca w miejscowosci o ktora mi chodzilo.i jedna na chyba sczzerzez 100 mi odpowiedziala ale wlasnie ta jedna mi zalatwila prace.i dzieki tej osobie dostalam pierwsza prace.nie ma co liczyc na znajomych jedynie co to na rodzine.takze ja o Agencjach pracy na sam poczatek mam dobre zdanie.

  5. #5
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Ja dostałam bardzo fajną propozycję pracy w Anglii. Trwałoby to tylko 3 tygodnie, a mogłabym przywieźć całkiem sporo pieniążków. Mam tylko jeden problem - mam psa, którego nie mam z kim zostawić. Znalazłam co prawda coś takiego jak Hotel dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, z tego co widziałam na stronie http://psipensjonat.com.pl/o-nas/cennik/ drogo nie mają, jednak nie wiem, czy będę mogła tam zostawić pieska aż na 3 tygodnie... jak myślicie, da radę ?

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    a czy wciaz oplaca sie jeździć do pracy do Niemiec?

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Ja wyjeżdzam na wakacje do Niemiec od kilku lat i powiem, że się opłaca. Przy okazji jeśli ktoś potrzebuje to mogę podesłać firmę oferującą tanie przewozy do Niemiec. Jest przeze mnie sprawdzona, więc jak ktoś szuka to może tu spróbować.

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Myślę, że się opłaca. Lepiej też jeździć z agencją niż na własną rękę, zawsze to zabezpieczenie. U mnie w rodzinie akurat ciocia jeździ jako opiekunka osób starszych przez agencję Opiekunka w Niemczech Nie jest to na pewno praca dla każdego, ale zarobić można dobrze. No i jak ktoś ma do tego powołanie to można z tego czerpać sporo satysfakcji

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Zgadzam się z tym, że jeśli po raz pierwszy wyjeżdżamy do pracy zagranicę to najlepiej znaleźć pracę za pośrednictwem dobrej agencji. Chyba, że na miejscu mamy jakiegoś znajomego który pomoże w poszukiwaniach i na początku będziemy mogli u niego mieszkać. Dobra agencja pośrednictwa pracy dla opiekunek osób starszych to Promedica24: https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/ Oferuje pracę dla opiekunek w Niemczech, Anglii i Polsce. Podobno bardzo dobre warunki pracę i opiekę podczas całego okresu zatrudnienia.
    Na pewno głównym argumentem za podjęciem pracy za granicą jest kwestia finansów i wyższych zarobków oferowanych przez zagranicznych pracodawców. Teraz minimalna stawka godzinowa w Anglii wynosi ok 7,5 funta. W przeliczeniu na złotówki jest to znaczna kwota.

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Wyjazd do pracy za granicę

    Znalezienie lokum i pracy to jedno, ale ogarnięcie całej przeprowadzki to dopiero istny koszmar. Raz tak próbowałam, ale dobrze, że za w czasu zrezygnowałam i zdałam się na usługi firmy od przeprowadzek. Nie nadaję się do takiego rozplanowania, a tym bardziej zabezpieczania wszystkich mebli i rzeczy. Była to przeprowadzka krajowa, a co dopiero mówić o zagranicznej. Chociaż wiem, że w tym aspekcie świetnie się sprawdza firma TDU Przeprowadzki krajowe i zagraniczne 24 | Prosty cennik | TDU Poznań, Warszawa, Kraków, która pomoże ci szybko, bezproblemowo i za atrakcyjną cenę przewieźć rzeczy w dowolny punkt (niezależnie czy to na terenie Polski, czy gdzieś za granicę). Jest to najlepsze rozwiązanie, szczególnie, że mają oni długoletnie doświadczenie w takim transporcie i pomogą ci, szczególnie, że działają elastycznie i dopasowują swoje usługi pod potrzeby klientów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dowcipy :)
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 678
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 21:51
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 15:09
  3. Stylizacja paznokci do pracy - konkurs!
    By marzena.k in forum Akademia Paznokcia
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 19-04-2012, 12:04
  4. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11
  5. [05.11.2011 Trójmiasto] Fit you up- Poprawa tempa pracy
    By Klaudia*W in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 10:39

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •