Pokaż wyniki 1 do 22 z 22

Temat: Eleganckie stroje

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Caf Eleganckie stroje

    Witajcie

    chciałabym Was zapytać co sądzicie o eleganckich ubraniach na co dzień. Nie tylko do pracy, gdzie jest to wymagane, ale tak dla siebie. Podoba się Wam taki styl? Mam na myśli cos takiego jak tutaj http://www.ledorfashion.com/ . Samej mi się to podoba bardzo, ale moje rówieśniczki rzadko się tak ubierają, raczej panuje moda na luźny ubiór. Czy są tu jakieś zwolenniczki jednak takiego stylu? :-)

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Moim zdaniem elegancki ubiór to taki, który można samemu uszyć Np z takiej Włoskie Tkaniny | Sklep Internetowy z tkaninami online tkaniny włoskiej Elegancja francja z domieszką twórczości i dobrej jakości materiału. Sama chciałabym uszyć ale mnie brakuje zdolności artystycznych, Chociaż może jakaś apaszka by wyszła .

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    to zależy od okazji, do sklepu po bułki bym tak nie poszła

  4. #4
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Tutaj macie namiary - Vissavi | Sukienki na każdą okazję | elegancka odzież damska | sukienki na wesele | eleganckie sukienki | sukienki do pracy | - Vissavi
    Wybór takich ciuchów jest naprawdę bardzo duży, wcale nie muszą to być rzeczy drogie, ale tak czy siak należy je dobrać z głową.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Ja uwielbiam nosić sukienki. Czuję się w nich niezwykle kobieco i jest to mój ulubiony strój, który z w zależności od fasonu może być elegancki, luźny, sportowy. Ostatnio kupuje sukienki na co dzień tutaj Sukienki dzienne - SUKIENKI - Jesteś Modna: Sukienki 2016, bluzki, tuniki, najlepsza moda online W tym sklepie internetowym znajdziecie również fajne i wygodne buty, modne torebki i wiele innych ładnych ciuszków.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    szczerze ale eleganckie to te sukienki nie sa ani troche.zwykle niczego sobie ale tez nie żaden szal.zwykle.nic co powali na kolana.przepraszam ale zawsze mowie szczerze to co czuje i mowie prawde.oczywiscie każdy może mieć inna sowja opinie.moja jest taka.

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Tak! Eleganckie stroje to coś co lubię. Czuję się w tym niezwykle kobieco i pięknie. W mojej szafie większość rzeczy jest a takim stylu. Ostatnio kupiłam sobie sukienkę, która oczywiście jest elegancka. Jak wam się podoba? Sukienka zdobiona zamkiem Eddy - Sukienki dzienne - SUKIENKI - Jesteś Modna: Sukienki 2016, bluzki, tuniki, najlepsza moda online

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Ostatnio kupiłam śliczą sukienkę, jest bardzo elegancka i pięknie leży. Jak dodam do tego żakiet to już w ogóle komplet doskonały. CALVIN KLEIN SUKIENKA - Sukienki - Odzież - Kobiety Uważam, że każdy powinien mieć w szafie "małą czarną"

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Cytat Napisał monkas Zobacz post
    Tutaj macie namiary - Vissavi | Sukienki na każdą okazję | elegancka odzież damska | sukienki na wesele | eleganckie sukienki | sukienki do pracy | - Vissavi
    Wybór takich ciuchów jest naprawdę bardzo duży, wcale nie muszą to być rzeczy drogie, ale tak czy siak należy je dobrać z głową.
    A ja bardzo lubię zaglądać tutaj Sukienki | Kategorie produktów | mi?mi online Sklep z modnymi ubraniami polskiego producenta mimi też mają ładne wzory i bardzo dobrze się je nosi. Odzież od polskiego producenta.

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Również w ostatnim czasie lubię kupować przez internet. Jest taniej Wiekszy wybór ciuchów. I jest to dla mnie po prostu wygodniejsze ponieważ zamowienie składam sobie przez internet. NIe muszę marnować czasu na zakupy poza domem.....

    Ze swojej strony polecam przeglądać sobie blogi i strony modowe ponieważ można tam znaleźć sporo ciekawych inspiracji:
    urodaporady.pl

    TO jest dobra strona, z której korzystam.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 31-05-2017 o 12:33

  11. #11
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    trcoę inaczej wyobrażałam sobie tę elegancje. Ale całkiem ok, tylko nie dla 20- latek, a bardziej dojrzałych pań

  12. #12
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Dziewczyny a doradzicie jaką torebkę sobie kupić? Mianowicie chciałabym sobie zamówić na dnaich jakąś elegancką, letnia torebkę. Zwykle noszę shoppery ale tym razem chciałabym coś małego, w jasnym kolorze. Tak aby wybrać się na randkę na lody albo na wieczorną kolację
    Podoba mi się taka błękitna:
    https://sklep-torebki.pl/wloska-mala...itna-3343.html

    Jak rownież ta:
    https://sklep-torebki.pl/wloska-mala...zara-3340.html

    Który kolor lepszy?

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Obie fajne chociaż moim zdaniem lepsza jest ta jaśniejsza. Ta druga moim zdaniem będize pasowała o wiele lepiej dla młodszej dziewczyny, dla nastolatki ( jeśli jednak masz mniej niz 20 lat to cofam slowa). Moim zdaniem ciekawe torebki ma obecnie jeszcze Simple ( wiele z nich jest na wyprzedażach). http://simple-cp.com/odziez/torby
    Coś takiego:


    Ładna jest jeszcze ta:
    Ostatnio edytowane przez ell ; 28-07-2017 o 13:33

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    ja też w takich ubraniach bardzo dobrze się czuję i stawiam na co dzień na bardziej eleganckie stylizacje, z resztą często jest też przecież tak, że wystarczą bardzo proste jeansy z żakietem, do tego elegancka torebka i już nie wygląda się zbyt "codziennie", ja ostatnio właśnie z torebek upolowałam sobie parę uniwersalnych modeli MB Classic Bag i mogę je wykorzystać w naprawdę wielu stylizacjach

  15. #15
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Na co dzień ubieram się na sportowo Ostatnio jednak uznałam,ze dośc tego i pora sprawić sobie kilka ładnych , eleganckich wieczorowych sukienek. Bardzo podobaja mi się sukienki w stylu hiszpanka.
    Pozwoliłam sobie na zakup takiej niebieskiej:


    oraz oczywiście na typową małą czarną:


    Zamawiałam w answear.

  16. #16
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    ja z eleganckich rzeczy to uwielbiam szpilki! szczegolnie te czarne klasyczne ! ostatnio swietnie znalazlam na multu - https://multu.pl/products/view/149031 i sobie zamowilam naprawde super wygodne, zalozylam je ostatnio na wesele i przetanczylam cala noc!

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    ciekawe buciki i serio niedrogie. może się skuszę

  18. #18
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Bardzo eleganckie płaszcze znalazłam nahttps://zoio.pl/odziez-damska/okryci...szcze-jesienne co przełożyło się na odbiór mnie jako osoby o wyższej kulturze osobistej. Ma to ogromne przełożenie i warto zainwestować w to.

  19. #19
    Debiutantka Avatar Theo_Mateo
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Wyglądać dobrze trzeba zawsze! W końcu jak nas widzą tak nas piszą. W pracy to podstawa, z resztą zależy gdzie pracujesz. W eleganckim stylu nie ma nic złego i spokojnie można się tak ubierać codziennie. Chociaż wiadomo, że każdy czasem ma ochotę po prostu założyć dresy i się niczym nie przejmować

  21. #21

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    Z tego co się orientuję wiem, że całkiem fajne i eleganckie stroje można znaleźć tutaj, więc przy okazji można sobie sprawdzić Najbardziej teraz podobają mi się spódnice ołówkowe z wysokim stanem i do tego biała bluzeczka z długimi rękawami. Niezbyt skromnie, ale elegancko i przystępnie
    Ostatnio edytowane przez Cake ; 05-12-2017 o 09:46

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Eleganckie stroje

    W sklepach internetowych znajdziesz nie tylko eleganckie stroje ale i również dodatki do nich w postaci butów czy torebki, to przecież bardzo istotne. Chętnie pomożemy podczas wyboru

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •