Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 186

Temat: Rzucamy palenie?

  1. #1
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Rzucamy palenie?

    Niewiem czy komus to sie spodoba ale tak sobie pomyslalam zeby zalozyc taki temacikMoze juz niektorzy zauwazyli ze pod kazdym moim postem jest licznik czy jak to tam sie nazywa.Po raz kolejny probuje rzucic palenie i tym razem powiem wam ze jestem z siebie bardzo zadowolonaPalic zaczelam chyba jak mialam 17lat i chyba przyszedl czas ze juz niechce palic!A jak jest z wami?Palicie,rzucacie albo rzucaliscie ?

  2. #2
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Widzę, że już 29 dni gratulacje! tak trzymać
    ja mam to szczęście, że nie palę i nigdy nie paliłam więc nie mam z tym problemu

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    UWAGA! UWAGA! ja już dziś nie palę 250 dni rzuciłam papierosy z dnia na dzien po 7 latach palenia

  4. #4
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    I nigdy nie probuj!

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    jade skad masz taki fajny suwaczek?

  6. #6
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    No to gratulacje Etna ja mam nadzieje ze ja juz tez nigdy nie zapale ale roznie to bywaA sowaczek mam dzieki Kochanej zizi
    Podala mi taka fajniutka stronke
    Suwaczki i grafiki ? ciąża, ślub, urodziny ? podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    aha no to super! Dzieki Jade! Dzieki Zizia! hehe... bede trzymać kciuki za Ciebie. Jak sie chce to sie rzuci! mam taki programik co mi odlicza ile dni nie pale. ile zycia zyskałam i ile kasy. itp zaraz podrzuce linka jak znjade

    ---------- Dodano o godzinie 23:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:41 ----------

    http://test.graveland.pl/RzucPalenie_Instalator.exe zainstalować i gotowe... odlicza każdą sekundę bez papierosa i nie tylko

  8. #8
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    O kasie to ty nic nie mow tyle co ja przepalilam to juz chalupe bym miala i samochod albo i wiecejA jeszcze u mnie fajecki prawie 6f jestem tu 3 lata czasami nawet dwie paczki dziennie kupowalismy.No to tak jak komus by sie nudzilo to sobie moze policzyc bo ja to sie boje

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    hahah, nooo kasa idzie jak cholera a szcególnie jak teraz takie drogie

    ---------- Dodano o godzinie 23:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:51 ----------

    moja sis tesh siedzi w Anglii to ona zawsze kartonami kupuje w Polsce i bierze ze sobą

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no kochana Jade moja bardzo sie ciesze że udalo Ci sie żucic palenie popieram cie w 100% i trzymam mocno kciuki ja tez kiedyś paliłam po 2 paczki dziennie sobieskich czerwonych a potem westy , paliłam jakieś 7 lat ale jak zaszłam w ciąże to żuciłam po tygodniu bo szkoda mi było dziecka i nie pale do tej pory a synuś ma już 4 latka skończone,i już nigdy nie zapale choc przyznam sie że nieraz mnie ciągnie jak podpije troszke piwka mężowi z kufelka hihihi .

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    O kasie to ty nic nie mow tyle co ja przepalilam to juz chalupe bym miala i samochod albo i wiecejA jeszcze u mnie fajecki prawie 6f jestem tu 3 lata czasami nawet dwie paczki dziennie kupowalismy.No to tak jak komus by sie nudzilo to sobie moze policzyc bo ja to sie boje
    Jade przez trzy lata w Londynie przepaliłaś ponad 10000PLN

    Trzymam za was kciuki ja na szczęście nie mam tego problemu

  12. #12
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    I musialas mi to policzyc,ja pier...Buuuuuuuuuuuu nie mieszkam w Londynie

  13. #13
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    mam nadzieję że utrzymasz się w swoim postanowieniu, trzymam kciuki

    pomyłka z tym londynem

  14. #14
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Zobaczymy jak to bedzie ale mam nadzieje ze nie zapale chociarz jest jedna osoba ktora moze mnie tak wkur...ze wtedy napewno zapale

  15. #15
    Wczytuje się Avatar mala765
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Lca ;D
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Chyba zaczynam mieć motywacje! ja pale od 1,5 roku tak mniej więcej ale idę te kosmetologie od października...No i chyba kosmetyczce to nie wypada :/ więc postanawiam ! Również rzucam palenie
    Dzień pierwszy czas zacząć

  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Zobaczymy jak to bedzie ale mam nadzieje ze nie zapale chociarz jest jedna osoba ktora moze mnie tak wkur...ze wtedy napewno zapale
    Ja też paliłam długo ,ale od10 lat nie palę lecz ostatnio zauważyłam ze bardzo lubię zapach papierosow jak ktoś obok mnie pali ,boje się ze znow zaczne a papierosy to wydatek .eee lepiej przecież żelki kupić zyczę ci wytrwania w nie paleniu

  17. #17
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Cytat Napisał mala765 Zobacz post
    Chyba zaczynam mieć motywacje! ja pale od 1,5 roku tak mniej więcej ale idę te kosmetologie od października...No i chyba kosmetyczce to nie wypada :/ więc postanawiam ! Również rzucam palenie
    Dzień pierwszy czas zacząć
    Trzymam kciuki i polecam plastry i inhalator mi pomaga

    ---------- Dodano o godzinie 09:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:53 ----------

    Mi nigdy zapach dymu papierosowego sie nie podobal,ale palic palilam.A ty kochana wlasnie lepiej zelik kup

  18. #18
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Jade my musimy dziewczyny nakręcać aby brały z nas przykład z rzucenia palenia Ten link co wkleiłam we wczesniejszym poście, ten program to dużo mi pomógł w rzuceniu, bo racjcowałam się każdym dniem odliczonym bez papierosa i każdą złotówką co spowrotem trafiała do mojej kieszeni

  19. #19
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Jade zainstaluj sobie ten programik to za każde odłożone pienądze, które byś wydała na papierosy odkładaj na pazurki

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Jade trzymam kciuki ja palę i bardzo ciężko jest mi rzucić najdłużej wytrwałam 10 dni

  21. #21
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    a ja zapale czasami na jakiejs imprezce do drineczka a tak w ogole
    za to moj maz pali jak smok

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Wiecie może jak działa coś takiego jak elektroniczny papieros? Ja nie pale ale mój luby jak smok i też próbuje rzucić ale ciężko mu to idzie


  23. #23
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no właśnie dziś jechałam autobusem i widziałam reklame "elektroniczny papieros" ale ocb to ja nie wiem... w necie znalazłam takie coś "Pracujesz długo nad projektem, robisz przerwę aby wyjść przewietrzyć się i zapalić. Wyciągasz z eleganckiego etui markowy elektroniczny cud techniki. Sam zadecydowałeś o jego mocy i smaku bo sam najlepiej wiesz czego pragniesz. Lubisz mieć kontrolę nad ilością i jakością papierosa. Wiesz, że każde pociągnięcie będzie smakować dokładnie tak jak sobie zaplanowałeś. Wychodzisz na zewnątrz budynku choć równie dobrze możesz to zrobić w środku. Przykładasz e-papierosa do ust i powoli zaciągasz się.. Robisz to w swoim tempie, już nie jesteś niewolnikiem kończącego się zwykłego papierosa. W każdej chwili możesz odłożyć urządzenie i dokończyć później. Czujesz się zdrowszy, wdychasz parę wodną i nikotynę w czystej postaci. Jednocześnie rozmawiasz z niepalącymi przyjaciółmi, którzy nareszcie czują się dobrze gdy Ty palisz..."

  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    trzymam kciuki Jade,ja palilam 7 lat i jak zaszlam w ciaze rzucilam,nigdy juz nie zaczelam.cvzasami sprobuje macha ale nie ciagnie mnie-smierdzi

  25. #25
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no Jade, trzymam kciuki, ja to z paleniem dziwaczka jestem! tez mlodo zaczelam (glupota) potem palilam tak paczke na dzien czasem paczka wystarczala na 2 dni, bufff bylo i tak i owak, kiedy zaszlam w ciaze z coreczka nie palilam, potem podczas karmienia a kiedy tylko moglam to znowu zaczelam, okropne nie? drugi raz rzucilam kiedy bylam w ciazy z synkiem i znow dlluuugggaaa przerwa a dzis znow pale, chociaz nie wiele bo czasem po posilku i wieczorem jak dzieci spia, (no chyba ze mam imprezke z alkoholem) , glupota te palenie ale coz , bravo dla was nie palacych i rzucajacych !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •