Pokaż wyniki 1 do 25 z 186

Temat: Rzucamy palenie?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Rzucamy palenie?

    Niewiem czy komus to sie spodoba ale tak sobie pomyslalam zeby zalozyc taki temacikMoze juz niektorzy zauwazyli ze pod kazdym moim postem jest licznik czy jak to tam sie nazywa.Po raz kolejny probuje rzucic palenie i tym razem powiem wam ze jestem z siebie bardzo zadowolonaPalic zaczelam chyba jak mialam 17lat i chyba przyszedl czas ze juz niechce palic!A jak jest z wami?Palicie,rzucacie albo rzucaliscie ?

  2. #2
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Widzę, że już 29 dni gratulacje! tak trzymać
    ja mam to szczęście, że nie palę i nigdy nie paliłam więc nie mam z tym problemu

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    UWAGA! UWAGA! ja już dziś nie palę 250 dni rzuciłam papierosy z dnia na dzien po 7 latach palenia

  4. #4
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    jade skad masz taki fajny suwaczek?

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    No to gratulacje Etna ja mam nadzieje ze ja juz tez nigdy nie zapale ale roznie to bywaA sowaczek mam dzieki Kochanej zizi
    Podala mi taka fajniutka stronke
    Suwaczki i grafiki ? ciąża, ślub, urodziny ? podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    aha no to super! Dzieki Jade! Dzieki Zizia! hehe... bede trzymać kciuki za Ciebie. Jak sie chce to sie rzuci! mam taki programik co mi odlicza ile dni nie pale. ile zycia zyskałam i ile kasy. itp zaraz podrzuce linka jak znjade

    ---------- Dodano o godzinie 23:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:41 ----------

    http://test.graveland.pl/RzucPalenie_Instalator.exe zainstalować i gotowe... odlicza każdą sekundę bez papierosa i nie tylko

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    I nigdy nie probuj!

  8. #8
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?

    Rzucenie palenia to dla wielu z nas może być jedna z najlepszych decyzji w życiu i przynieść wiele korzyści dla naszego zdrowia. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach mamy na rynku rozmaite produkty, które mogą pomóc w rzuceniu palenia. Spory ich wybór jest na stronie https://www.wapteka.pl/rzuc-palenie,237.html. Stosowaliście których z nich? Możecie jakieś środki polecić, a jakieś odradzić?

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    687

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?

    Jeśli o mnie chodzi to ze swojej strony mogę Wam powiedzieć, że bardzo pomocny podczas rzucenia palenia okazał się elektroniczny papieros, którego mogę z czystym sumieniem polecić ! Obecnie muszę zakupić co jakiś czas liquidy 369, jednak robiąc to ze strony http://lipro.comarch-esklep.pl/produkty/liquidy,2,2430 mogę naprawdę sporo zaoszczędzić. Jest to producent, więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •