Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 186

Temat: Rzucamy palenie?

  1. #26
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Dziewczyny może sobie ustalcie cos w tym stylu, że za każdy dzień bez papierosa możecie kupić sobie coś da pazurków a za każdy miesiąc możecie zaszaleć i zrobić jakieś większe zakupy

  2. #27
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    oj miminka, ja wiem ze papierosy to skarbona bez dna, ale ja jakos nie moge a najgorsze ze nie chce mi sie rzucac, to jagorsze, fakt ze ja pale do polowy i potem gasze ale to i tak swinstwo! zaluje ze w ogole nauczylam sie palic i popieram z calego serca osoby rzucajace palenie a wam ktore nigdy nie palily po prosu zazdroszcze !

  3. #28
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Hej Kochane ale zescie sie napisalyJak mnie nie bylo,bardzo sie ciesze ze tak temacik sie rozwinalPowiem tak u mnie tym razem zaczela sie bardzo prost,wieczorkiem skonczyly sie papierosy i mialam lenia zeby pojechac i ja juz wiecej od tamtej pory nie zapalilamKupuje sobie plastry i mam plastikowy inchalator w ksztalcie fajki do ktorego wkladam takie g..nasaczone nikotyna jak mnie cos najdzie to sobie wezme sztacha tej nikotyny i mam spokoj.Niewiem czemu ale tym razem nawet jak maz przymnie pali to mi sie niechce,po jedzeniu takze nie mam ochoty,czy po kawie.Takze mysle ze to sa dobre oznaki,jesc tez duzo nie jem i wogle waga mi nie przybyla.Bardzo mnie to cieszy.Ale wydaje mi sie ze wybralam dobra pore roku do rzucenia bo ostatnim razem rzucalam w marcu zeszlego roku i nawet niezle mi szlo ale nie moglam sie powstrzymac,przytylam a jak pojechalam na wakacje do polski to zaczelam spowrotem bo tanie papierosy.

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ten inhalator to dobra fazka jest hehe. Może bym kiedy dla swego chłopa kupiła takie cudo, bo mu to ciężko się rozstać z papierosami.

  5. #30
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja zaczęłam palić jeszcze w liceumjakoś w 2giej klasie mnie koleżanki nammówiły , po trochu po trochu i jakoś doszłam do 3 pak dziennie ale kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży to momentalnie odstawiłam. nie palę od kwietnia 2005r ale jak się czasem wkur***ie to sobie popykam kilka ale jakoś już mi "nie smakują" zaraz mi jest, niedobrze, kręci mi się we łbie, czuję się 100kilo cięższa i zaraz mi ię chce kupe

  6. #31
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    No to świetnie, to już 4 lata bez nałogu podziwiam...

  7. #32
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Mi sie wydaje ze sie naprawde czuje lepiej bez tych papierosowglowa mnie nie boli jak spie dluzej,nie jestem taka zmeczona wczoraj to poszlam spac o 1.30i naprawde jest swietnieA myslalam ze nigdy tego nie powiem super jest bez fajek w gebie

  8. #33
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    No to gratulacje Etna ja mam nadzieje ze ja juz tez nigdy nie zapale ale roznie to bywaA sowaczek mam dzieki Kochanej zizi
    Podala mi taka fajniutka stronke
    Suwaczki i grafiki ? ciąża, ślub, urodziny ? podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www
    Cytat Napisał Etna Zobacz post
    aha no to super! Dzieki Jade! Dzieki Zizia! hehe... bede trzymać kciuki za Ciebie. Jak sie chce to sie rzuci! mam taki programik co mi odlicza ile dni nie pale. ile zycia zyskałam i ile kasy. itp zaraz podrzuce linka jak znjade

    ---------- Dodano o godzinie 23:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:41 ----------

    http://test.graveland.pl/RzucPalenie_Instalator.exe zainstalować i gotowe... odlicza każdą sekundę bez papierosa i nie tylko
    no nie dzięki mnie jade. tylko nasz kochany kamisek mi podał linka . i to dzięki niemu mamy te suwaczki. a co do palenia. kurcze zazdroszcze wam. ja jakoś nie potrafie się za to zabrać. ale chyba najwyzsza pora. wtakim razie ja też sie biore za rzucanie palenia.mam nadzieje ze mi w tym pomorzecie.

  9. #34
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    A to wielkie dzieki dla kamisaka!A ty rzucaj i bedziemy sie wspierac.Ale kup sobie na poczatek jakies wspomagacze

  10. #35
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja mam silną wole więc mi się obyło bez wspomagaczy, ale jeżeli ci idzie trudniej to fakt kup jakies plastry lub ten elektroniczny papieros ;D oczywiście powodzenia życzę. trzymamy za Ciebie kciuki

  11. #36
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    jak kiedys rzucz to dam wam znak, ale ciesze sie ze trzymacie sie bez tego swinstwa, bravo dziewczyny !

  12. #37
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Suwaczek mi sie posol,buuuuuuuuuuuuuuu powinno byc 32 dni

  13. #38

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    u mnie dobrze pokazuje

    jade może spróbuj odświeżyć stronę ctrl+F5

  14. #39
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    A to taki myk,niewiedzialam i dziekuje za pomocno i za stronke do suwaczka

  15. #40
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    No KamisQ ja też dziekuję za stronkę do Suwaczka... a wiecie co... ;/ dziś wychodzę ze szkoły i stoją 2 dziewczyny z wielkimi brzuchami bo w ciąży i grono chłopaków za szkołą i szlugi jarają, ja nie mogłam uwierzyć ze dziewczyny w ciąży i palą. Zero odpowiedzialności a niby po lat 20 ;/

  16. #41
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Paliłam 11 lat uwielbiałam dymka.... jak zaszłam z Juleczką to mnie odrzuciło od kawy i fajek - niestety tylko na pierwsze 4 miesiące bo potem ciągnęło mnie jak cholera wróciłam do palenia jak tylko odstawiłam małą od cycka i tak sobie paliłam aż mi mama nie kupiła Tabex - pomogło w 5 dni nie palę od 31 marca 2008
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  17. #42
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    wow gratuluję

    ---------- Dodano o godzinie 15:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:17 ----------

    a ten tabex to co to jest? jakies tabletki? drogie to cudeńko?

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    powiemm wam dziewczyny ze chyba tez sprobuje nie palic zobaczymy jak pojdzieale narazie zadnego suwaczka nie wklejam bo mam mase egzaminiow przedemna i zobaczymy jak zwalcze ten stres

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja palę jak smok paczka dziennie śniadanie to papieros
    brak mi silnej woli by rzucić gdyby mój mąż nie palił to jeszcze bym wytrzymała ale niestety jak ja chcę rzucić to on pali i nie wyrabiam
    Zapraszam na mojego bloga

  20. #45
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja Aniu ledwo oczy otwieralam i papierosa musialam zapalic a za piec minut drugiego itd.Do tego kawa,i tak potrafilam spalic z 10 sztuk takich dlugich fajek,nie musialam nic jesc bo nie czulam glodu.Nie palilam od 12-16 bo w pracy nie moglam,a pozniej znowu fajeczka albo dwie na raz bo znowu do pracy,A po pracy to az nie poszlam spac czyli kolejne 10szt albo i wiecej.I bylam swiecie przekonana ze nie zuce palenia bo to mi sie podoba,pozatym jak czlowiek wnerwiony to tym bardziej.Ale jakos tym razem obylo sie bezbolesnie,ale obklejam sie plastrami i mnie nie ciagnie nawet jak maz przymnie paliNie mam silnej woli albo nie mialam poprostu cos mi sie tam w glowie przestawilo albo to moje corki mnie uswiadomily i strach przed choroba,rakiem i ze moge nie doczekac wielu rzeczy jak moja mama

  21. #46
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no no wiem o co chodzi. ja to normalnie tesh zajoba dostawalam gdy ja nie paliłam a ludzie wokół mnie palili. ale teraz to sie zmienilo, powiedzialam dla mego chlopaka, ze nie chce zeby palił w moim towarzystwie. i nie pali przy mnie i nawet już do piwka nie czuje potrzeba zapalenia. kupuję sobie pestki czy chipsy i palic sie nie chce

  22. #47
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    To jest wlasnie najgorsze jak ktos chce rzucac a inna osoba pali,tak mialam jak rzucalam ostatnim razem i pomimo wspomagaczy musialam chociarz macha,pol,bo mnie nosilo a jak nie bylo fajek to latalam po calym domu zeby chociarz gdzies ogryzek jakis byl.Nerwy mnie nosily do tego stopnia ze nawet histerii dostawalam.Maz to juz wyzywal mnie od narkomanek bo chwili nie moglam bez fajki wytrzymac.A teraz,odpukac niemam zadnych takich obiawow i czuje sie swietnie.mam nadzieje ze juz tak zostanieA przy rzucaniu najgorsze jest wlasnie popalanie nawet kawalek bo wtedy bedzie tak caly czas i nigdy sie nie rzuci.

  23. #48
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no dokładnie. wiesz, jak ja wcześniej rzucałam to tak samo miałam. no normalnie tylko jak nikt nie widział to podpalałam a mówiłam ze nie pale... ehh.. a teraz miałam w sobie tyle siły zeby rzucić i jakoś łatwo mi to poszło. nie wiem od czego to zależy. może od tego jak przyswoimy fakt rzucenia nałogu, jak się z nim rozstaniemy i czy robimy to dla siebie czy dla kogoś.

  24. #49
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    A ja paląc paczuche dziennie rzuciłam z dnia na dzień bo chłopak mi kazał. i nie pale ponad pół roku

  25. #50
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no to też suuper! gratuluję rzucenia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •