Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 186

Temat: Rzucamy palenie?

  1. #76
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ooo to super, w takim razie ja Tobie także gratuluje i powodzenia bo na pewno się przyda jescze nie raz

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    dziewczyny jak u was z paleniem? u mnie już 3 miesiące stuknęło i mam kryzys. juz 3 dzien mam straaaaaaaaaaaaaaszną ochotę zapalić. trzymam się ale jest ciężko. kupiłam słonecznik i skubię sobie

    a jak wy się macie?

  3. #78
    Totalna maniaczka Avatar marlen
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    723

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja też zaczęłam bardzo wcześnie palić i dość długo paliłam bo 10 lat,ale kiedy lekarz powiedział Mi że jestem w ciąży od razu rzuciłam palenie a było to 8 lat temu i do tej pory nie palę
    Życzę dziewczyny wytrwałosci
    POWODZENIA!

  4. #79
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    U mnie jak widac i do tej pory ani jednego papierosa w ustach,juz nawet nie uzywam wspomagaczyKalaga moze wrazie czego wez kup sobie sztuczna fajeczke,lub plastry.Mi pomagaly,nie daj sie trzymam kciuki!

  5. #80

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Jade wielki brat jest z ciebie dumny

  6. #81
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja nie pale i nigdy nie paliłam ale mój tato rzucił palenie po 25 latach

  7. #82
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja juz nastepna walka zaczynam z niepaleniem pelno kasy idzie na ten dym, ostatnio sie pytam mojego chlopa jaki prezent chcial by dostac na gwiazdke a on mi odpowiada zebym nie palila normalnie az mi sie nogi ugiely bo nie myslalam ze mu przeszkadza moje palenie wkoncu pale na balkonie, wiec nie wdyma tego swinstwa wiec powiedzialam sobie ze rzucam i od 1.11 narazie 2dni ale sie trzymam ehhe musze zajac nikiedy rece to sprzatam albo cos gotuje hehe ale teraz mam wielka motywacje i mam nadzieje ze dam rade

  8. #83
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no ale! ubranie troszku IC przesiaknie dymem i przemycasz go do domu

    ( to samo mowia jak si emam male dziecko i pali si ena polu-- potem nosisz dziecko, calujesz a ubranie i wlosy masz cale "obrane" w tych szkodliwych suubstancjach

    dziewczyny wszystkim rzucajacym ZYCZE WYTRWALOSCI

  9. #84
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    mnie jakos do papierosow nigdy nie ciągneło dla mnie to tylko dym i smród no i strata kasy oczywiscie

  10. #85

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    tez bym chciala miec takie podejscie do palenia...ja juz mialam od pazdziernika nie palic ale cos mi nie poszlo, wiecie co jest najgorsze ze ja kurnia lubie palicale przynajmniej mam postanowienie noworoczne hihi
    Karolinka_Zuziafajna taka motywacja,mnie by sie chyba taka przydala
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  11. #86
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    chcecie szybko rzucic palenie...
    wezcie banknot 200 zl lub tyle ile wydajecie na fajeczki i zwincie w rulon...potraktujcie to jako papieroska, wlozcie do ust i podpalcie...tak wlasnie 200 zl leci z dymem
    tak zrobil moj kumpel a jak ryczal gdy mu sie ta kasiorka spalila...od tamtego dnia nie pali
    no ja niestety nie mam juz tak silnej woli jak mialam kiedys...nie palilam 6 miesiecy...cos mi sie w zyciu zmienilo na gorsze i znow zaczelam i pale nadal...chociaz nie ukrywam ze chcialabym nie palic moze kiedys - jak bede w ciazy

  12. #87
    Kosmetyczka Avatar Gakka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdynia / Kielce
    Postów
    742

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Świadome niszczenie pieniędzy jest karalne.

    dzidzia- moja mama miała takie postanowienie 2 lata temu. Od tamtej pory nie zapaliła ani razu. Woli se kosmetyki kupić.

    Mój brat postanowił nie palić. Z paczki ograniczył się do 3 dziennie w tydzień. Ciekawe jak to będzie z jego wolą.

  13. #88
    Wczytuje się Avatar besty23
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Hagen (Niemcy)
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Chcialam do Was dolaczyc...nie pale czwarty tydzien, jest troche ciezko, bo wszystkie kolezanki pala, ale na razie daje sobie jakos rade

  14. #89

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    trzymaj się i zdawaj nam raporty może załóż sobie taki suwaczek jak np jade

  15. #90
    Rozkręcanko Avatar juti2424
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ojj ciężki dla mnie temat pale już prawie 10lat tragedia i nie potrafię rzucić,po tym co tutaj przeczytałam to warto,dziękuje dziewczynki potraficie zmotywować człowieka coś mi się wydaje że też się za siebie wezme bo aż wstyd tak ciągle śmierdzieć jak popielniczka

  16. #91
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Gratuluje na początek tym co się udało, to jest wielki wyczyn rzucić palenie, sama doskonale zdaję sobie z tego sprawę bo sama mam to za sobą
    Nie palę już 4 lata, ani papieroska w ustach ani ani! Powiem wam że nie raz mnie korciło w szczególności w sytuacjach stresowych.Siła woli pomogła. Opowiem Wam jak to ze mną było:

    Zaczęłam palić w wieku 13 lat z głupoty oczywiście pod wpływem otoczenia. Rzuciłam tylko palenie jak byłam w ciąży z synkiem więc miałam przerwę w wieku 19 lat na 9 miesięcy ciąży. Szybko wróciłam po porodzie do nałogu a wieku 22 lat wypalałam już 2 paczki dziennie Nie zdawałam sobie z tego sprawy, papierosy zawsze były pod ręką nie liczyłam ile palę. Mój partner mnie w tym uświadomił, ale myślicie że to na mnie wrażenie zrobiło a gdzie tam....nadal paliłam. Rzucałam palenie chyba ze 100 razy, wszystkimi sposobami jakimi się dało, nic nie pomogło. Jedynie co mi zostało to wypróbować swoją silną wolę. Któregoś wieczorku siedziałam sobie przed telewizorkiem do późna, mój mąż był w trasie, synek smacznie spał a ja się napawałam papieroskami. Spojrzałam na popielniczkę i az mnie zamurowało, wysypywała się prawie I tak wstałam, poszłam do kotłowni i spaliłam w piecu cała sztangę papierosków, zostawiłam jednego aby mnie korcił(specjalnie dla sprawdzenia siebie). Poszłam do syncia do pokoju, spał sobie smacznie i obiecałam mu że mamusia nigdy węcej papierosa do ust nie weżmie i nie bedzie Cię więcej truła. Gdybym złamała tą obietnicę to nie wymaczyłabym sobie tego! I tak dziś mam 26 lat zdrowe płuca i pachnący dom. Nie pozwalam palić u siebie w domu i nie ma wyjątku. Mój synek uzbierał nawet w skarbonce na nicorette dla dziadka żeby nie palił nie nawidzi paierosów. Mam nadzieję że nie będzie palił w przyszłości. Nie znoszę zapachu papierosów, jak jade do kogoś w gości gdzie się pali to po powrocie do domu wrzucam wszystko do prania.

    Życzę Wam wytrwałości w rzucaniu palenia, trzymam kciuki mocno mocno

  17. #92
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Gratulacje wszystkich bez papierosaI silnej woli dla rzucajacychJeszcze nie zapalilam i sie z tego bardzo ciesze,mam nadzieje ze nie zapale poniewaz wiem ze nawet jeden papierosik tak dla relaksu moze znowu spowodowac ze zaczne palic.Ale wlasnie w tych chwilach stresowych przechodzi mi mysl o tym zeby zapalic,ostatnio mam jakas depreche i coraz bardziej mysle ze skoro tak jest jak jest to co kogo bedzie obchodzic czy ja pale czy nie.Sorki ale jakos naprawde ostatnio mam wszystko na Nie,no ale mam nadzieje ze jednak nie zapalebede jakos sie trzymac od tego z daleka

  18. #93
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Dziś mija mi 4 miesiące odkąd rzuciłam palenie
    jestem szczęśliwa, że nie MUSZĘ już biec na balkon na papierosa.. ale...
    teraz tak szaro, ponuro, jakieś problemy, niepowodzenia, te drobne i te większe...powodują, że znowu więcej myślę o papierosach.
    Jade a może to depresja zimowa? może damy rade przetrwać. Jutro uzupełnię zapas słonecznika. może jakiś śmieszny film albo coś dobrego (extra kalorycznego )do jedzenia...albo pomyślmy o nadchodzących Świętach.

    jakiś sposób trzeba znaleźć

  19. #94
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Podziwiam was dziewczyny ja nie palilam przez ciaze a pozniej wrocilam bo to lubie probowalam rzucic ale wiecej jadlam i boje sie ze jeszcze przytyje narazie nie mysle o zucaniu ale wam zycze powodzenia i GRATULUJE STRASZNIE

  20. #95
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    kurczę ja palę od hmmm 7 lat gdzieś czyli od 15 roku życia, wcześnej popalałam rzecz jasna i w tamtym roku postanowiłam rzucić to świństwo, a że nie mogłam zasnąć to po jakimś tygodniu niepalenia kupiłam slimy waniliowe (wcześniej paliłam goldeny żółte lub reveny czerwone) i przez następny tydzień paliłam tylko na wieczór, żeby móc spać i... uzależniłam się od tej wanili hihi, później podrożały więc przeszłam na LD pink bo też cienkie i tak zostało do dziś (gdzie nigdy wcześniej nie pomyślałabym nawet o zapaleniu takiego cienkiego przeciąga), makabra, że można się uzależnić od czegokolwiek, bez przyczyny, musze przyznać, ze alkohol też przydałoby mi sie troszkę ograniczyć, ale lubie tak sobie drinka albo kieliszek winka przed snem wypić, oczywiście nie codziennie, ale tak co 3 dzień to i tak wydaje mi się za często.
    3mam kciuki za rzucające i obyście wytrwały

  21. #96
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja np lubię palić ale jak nie mam papierosów, albo mi szkoda czasami na nie pieniędzy to nie palę i tyle i z tego się cieszę

    ---------- Dodano o godzinie 22:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:09 ----------

    ja np lubię palić ale jak nie mam papierosów, albo mi szkoda czasami na nie pieniędzy to nie palę i tyle i z tego się cieszę
    gratuluję wszystkim tym, którzy podjęli decyzję o rzuceniu nałogu

  22. #97
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja mam zamiar sprobowac rzucic za kilka dni jak moja mama wroci. sprobujemy razem. juz raz nie palilam przez 2 lata, ale nerwy z chlopem mnie do tego spowrotem skusily . wiem ze moge rzucic tylko najbardziej obawiam sie ze przytyje poniewaz mam tendencje do tycia no i jestem niska wiec u mnie zaraz widac kazy kilogram

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    rzucilam palenie 2 tygodnie temu i zapobiegawczo zaczelam sie odchudzac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #99
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Gratulacje dziewczynyJa sie trzymam i mam nadzieje ze nie zapale chodz tak strasznie korci,jeszcze ta deprecha,nerwy na kazdym kroku no ale nie dam sie, bo co mi da ze zapale przecierz to nie zmniejszy moich problemikow tylko moze mi przysporzyc kolejnych.A o wage sie nie boje bo odkad rzucilam trzymam te 54kg,ale to tez moze byc stres wiec nie jest zle.

  25. #100
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja juz 2 lata rzucam palenie i nie moge slyszalam o biopradach znam 4 osoby ktorym to pomoglo ale to tez trzeba miec silna wole,sam zabieg nie wystarczy ale u mnie jest taki problem ze ja nie mam ani troche silnej woli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •