Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 186

Temat: Rzucamy palenie?

  1. #126
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Cytat Napisał jOotka Zobacz post
    Emilka Brawo ! Ja pierwszy raz sięgnęłam po fajke, jak byłam w 3 kl. SZKOLY POSDTWOWEJ. Ale wtedy to małe i sie nawet neo pamieta. W 1kl gimnazjum zaczełam palić , tak o, z kolega Ale uważam to za niedzrowe i z każdą fajką, jak pale z kimś [ bo sama nei lubie, i w ogole nei pale sama] to mam jakieś takei wyrzuty sumienia. CZAS PRZESTAĆ.
    Gdzie są Twoi rodzice?!Ty masz 15 lat

  2. #127
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no . To lepiej zebym teraz próbowała nie?


    A mama w pokoju obok.

  3. #128
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    szczerze- lepiej żebyś w ogóle nie próbowala. W temacie o antykoncepcji pisałaś, że jesteś bardzo asertywna a tu się jednak okazuje, że wcale nie. No bo skoro sama wiesz, iż to niezdrowe...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #129
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    No, al echciałam spróbować. Przecież sie nei uzależniłam po pary fajkach.. :|

    Poz atym seks to co innego

  5. #130
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    no ale spróbować można raz. Ile razy można próbować Dla mnie albo jest się asertywnym albo nie i tyle. Koniec offtopa
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #131
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    nie oszukumy się teraz 15 lat to nie to samo co 10 lat temu...postęp, inne czasy - niestety... Ja zaczełam palić jak miałam w zasadzie 14 lat...ale już nie pale. Niestety ludzie popełniają w życiu błędy, a okres dorastania jest tym właśnie okresem, gdzie najwięcej się ich popełnia, wszystkiego się próbuje. To jest okres buntu i odnajdywania siebie, swojego ja, swojej roli i swojego miejsca w świecie. Większość przez to przeszła Taka kolej rzeczy



  7. #132
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Dziekuje Ci, Emoilko za ten post! Na prawdę. Jest dużo rzezczy, których żaluję, a pelnienia po prostu chciałam spróbować - więc jeśli Was to dziwi, to przepraszam za błąd.

    I tak Trzeba znaleźć siebie






    Koniec offtopa


    Jak rzucałyście palenie?

  8. #133
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja nie chce nikogo namawiac do palenia ,ani tez mowic ze to dobre jest,ale ja chyba jakas dziwna jestem bo pale juz chyba z 15 lat i nigdy nie myslałam zeby rzucać.Lubie zapach tytoniu,lubie palić rano do kawki,na grillu do piwa ,w ogole generalnie nigdy mi dym nie przeszkadzał ,nie czuje sie z tego powodu jakas gorsza ani nie mam wyrzutow sumienia ,po prostu lubie palic ,a moze mam to po dziadku palil 2 paczki dziennie i zawsze mowił ze uwielbia ten zapach,dożył 89 lat!I nie cierpie light-ów!
    Wypysia

  9. #134
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja popalałam z 7 lat;d ale nareszcie rzuciłam nigdy mnie jakoś to nie uzależniło ale to koleżanka poczęstowała, to chłopak, to przy piwie, to na uczelni na fajce lepiej się integrowało. Teraz nie pale 4 miesiące i jestem z siebie dumna;d dzisiaj nawet o paleniu myślałam i fajnie jest nie palić a czekolada za 7zł zdecydowanie lepiej smakuje niż fajki

  10. #135
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Roczek bez papierosa

  11. #136
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Kurcze, gratulacje Jade Ja chyba nigdy nie przestanę,szkoda mi tylko kasy ,bo duzo sie wydaje szczegolnie ze palimy z mezem oboje.
    Wypysia

  12. #137
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    nom ja tez gratuluje jade! moja mamuska 1 sierpnia swietowala 1,5roczku bez papierosa, a ja nadal nie moge sie zaprzec i po prostu nie kupic fajek i zauwazylam ze ostatnio to juz jaram jak najeta nie wiem co sie ze mna dzieje, chociaz wlasnie ostatnio moze troszke stresujacych sytuacji mialam, moze to dlatego- kurde sama sie usprawiedliwiam ehhh
    SPRZEDAM CYRKONIE SWAROVSKI !

    http://forum.wzorki.info/ogloszenia/...tml#post189633

    Zapraszam!

  13. #138
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Dzieki dziewczyny Dla mnie tym razem rzucanie palenia byl bardzo latwe i bez problemowe.Ale wczesniejsze proby a bylo ich kilka niestety nie odniosly takiego sukcesu.Wydaje mi sie ze to musi przyjsc samo.U mnie poprostu skonczyly sie jednego wieczoru papierosy a ze dostalam lenia i niechcialo mi sie jechac do sklepu i tym sposobem juz wiecej nie zapalilam.

  14. #139
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    ja nie palę już 4 dni dla mnie to aż cztery
    wiem, że na pewno sięgnę po papierosa nie raz... np do piwka.
    Jednak chodzi mi o to, aby zaoszczędzić kasę a nie, by nie palić wogóle
    także podsumowując -> 4 dni bez papierosa i bez kupowania papierosów
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  15. #140
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja 6 sierpnia 2008 wypaliłam ostatniego papieroskaprzed tym rzucałam 1000 razy z gumami, plastrami itd.....nic nie działało! ale w końcu sie udało dzieki wspomaganiu oczywiściebralam tabletki na rzucenia palenia. Moj facet rzucił (palil z 20 lat) i moja mama tez rzucila a paliła z 30 latja paiłam 15 lattroszke sie nam przytyło po tym ale co tam

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  16. #141
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Hej!
    Ja paliłam ok. 8 lat i nic mi nie pomagało żeby rzucić palenie.Całą ciąże paliłam a tu ostatniego papierosa wypaliłam 3 stycznia 2010 roku jak pojechałam rodzić.Gdy zobaczyłam moje maleństwo nawet zapomniałam o paleniu.Bałam się powrotu do domu że zaczne palić ale bardzo chciałam już to świnstwo rzucić i uadło mi się dzięki Mojemu skarbeczkowi Nie zawsze pomagają różne "wspomagacze" trzeba też tego bardzo chcieć i mieć swoje postanowienie!Chociaż czasami z tym też jest ciężko!

  17. #142
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    13 dni bez
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #143
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Gratuluje Nanami!Trzymaj sie i nie daj,naprawde warto przestac palic dla siebie i innych.A kaske np.wydac na pazurkowe rzeczy

  19. #144
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Kochane, ja też kiedyś paliłam....i to bardzo dużo...mając 18 lat potrafiłam wypalić 2 paczki dziennie. Wiem, że to głpie co teraz napiszę, ale z perspektywy czasu dopiero to zrozumiałam...paliłam przez nerwy...rodzice się ciągle kłócili. Na dzień dzisiejszy są w trakcie rozwodu, ale ja już nie palę Wybrałam swoje zdrowie i oczywiście chęć bycia mamą
    Nie palę już 5 lat i lepiej mi się z tym żyje. Przestałam z dnia na dzień i jestem z tego bardzo dumna

  20. #145
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Hej dziewuszki ja nie pale "już" 3 dzień i chcę to cholerstwo rzucić. Też z dnia na dzień. Rzucałam już kilka razy ale zawsze na następny dzień brałam papierosa do buźki.. :/ Teraz leże w domu chora, gardło zaraz mi wyskoczy z bólu i nie palę, a żeby wykożystać sytuację to chcę rzucić Mam nadzieję że mi się uda Będę dawała znać jak mi idzie

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  21. #146
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    też bym chciała rzucić ten nałóg, moze uda mi się z Wasza pomocą. tylu osobą się udało. chyba nie mam aż tak silnej woli

  22. #147
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?????????

    Ja wiem że w nałogu nie jestem Ale to jest przyzwyczajenie Chociaż teraz jak to pisze to mam taka ochotę sięgnąć po papieroska że ojeju Ale nie chce dam rade

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  23. #148
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?

    nie palę od"dzień przed wigilią" Chociaż okreslenie "nie palę" to zbyt dużo powiedziane, przerzuciłam się na e-papierosa. Drogi był cholernik, bo chciałam najlepszego, ale już przez te 20 czy ileś dni od rzucenia mi się zwrócił dwukrotnie. Zauwazyłam, ze tak jak na początku trzymałam go cały dzień w twarzy i puszczałam te chmury z pary wodnej, tak teraz sięgam, 5 razy dziennie po niego i wystarczy. W domu mniej smierdzi, ja mniej smierdze i oszczednosc jest.
    Wazne jest to, ze juz sie tak bardzo nie truje, paliłam prawie 20 lat, a ostatnimi czasy jak komin... dwie i pol paczki dziennie. Latwo sobie policzyc... 25 zlotych dziennie na same fajki......

  24. #149
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?

    ja juz to pisałam gdzieś, ale naprawde moge byc z siebiue dumna...siedzialam sobie w dzien i ogladalam cosik w tv... odgasilam peta i powiedzialam, ze to moj ostatni... nie od jutra, od poniedzialku czy nowego roku... ostatni i koniec...bylo to w grudniu na samym początku miesiąca...także rok już za mną od tamtej pory nawet nie wzielam dymka. pociłam sie jak szczur, byłam zła...ale postanowiłam sobie i koniec...no i też psychicznie sie wczesniej nastawialam, bo przeczytałam `potęge podswiadomosci` polecam,!no i trzymie kciuki za Was
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  25. #150
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Rzucamy palenie?

    rudzielec i tak jest najlepiej ja też tak rzuciłam, zapaliłam rano i powiedziałam sobie, że to mój ostatni i już ponad 2 lata nie palę no i mój małż od nowego roku rzucił i się trzyma jestem z niego dumna i mam nadzieje, że da rade

    Kurcia toż ty normalnie parowóz byłaś dobrze, że sie przerzuciłaś na tego e-peta



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •