Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Pożyczka

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Pożyczka

    Hej! Jeśli jesteście zainteresowani tym, aby wziąć pożyczkę, która będzie jak najbardziej korzystna, to warto skorzystać z porównywarki pożyczkowej online: Pożyczka dla zadłużonych bez Weryfikacji BIK, BIG, KRD Doradztwo w zakresie finansowym i spoko kontakt

  2. #2
    Debiutantka Avatar martinez4
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Takie pożyczki sa drogie. Ale jak ktos musi to musi.

  3. #3
    Debiutantka Avatar Pinczak
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    SKoro musisz to pożyczaj. Ale oddaj w terminie, bo jeżeli nie, to koszty będa tu bardzo wysokie.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    oczywiscie ze takie firmy sa bardzo drogie ale czasem to jedyny ratunek na krotko dla ludzi,naprawde na krotko bo jak zaczna pozyczac w takich Insytucjach pewnie wczesniej mieli juz jakies problemy finansowe to potem nie jest latwo sie wyplatac z takich sytuacji i moze sie jeszcze bardziej pograzyc taka osoba.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Dokładnie policzcie ile tak naprawdę kosztuje pożyczka. Nie na zasadzie procentu, a pomnożenie liczby rat przez wartość miesięcznej raty. Wtedy dopiero wyjdzie wam procent. Taki sposób dopiero otwiera oczy, ale często jest za późno.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Drogie Panie, nie dramatyzujcie... Ja miesiąc temu spłaciłam chwilówkę z LendOn. Wzięłam u nich 1000 zł, na miesiąc, bo na tyle max dają. No i co oddałam tylko 1000 zł, bo jestem nowym ich klientem i mam pożyczkę za 0zł. Jedyny koszt to 1 gr za rejestrację. Nic więcej. Polecam by wypowiadały się osoby, które takowe pożyczki wzięły, a nie takie, które sobie gdybają, a nigdy chwilówki nie brały.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    nie zrozumialas chyba niektórych wypowiedzi.moja opinia jest taka ze chwilówki nie sa zle ale jest to bardzo mala kwota i przeważnie tylko raz jest nieoprocentowana.nie zawsze ale często.co do kredytow to kredyty to większe kwoty na dluzszy czas oczywiście ale zawsze to sa koszty nigdy nie sa bez kosztów.banki nie daja nic za darmo.pozatym bank dając klientowi kredyt wiaza się z nim na dluzej.wiec dla banku mozliwosc udzielenia kolejnych produktów finansowych które wtedy już będą nizej oprocentowane.ale klient musi tez swoje dochody tam przelewac żeby produkty tudzież kredyty były lepiej (nizej)oprocentowane.oczywiscie każdy bank ma swoje scoringi itd. wiec tez roznie to wygląda ale procedura wszędzie podobna .

  8. #8
    Debiutantka Avatar kliklik
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Jeśli się spojrzy na różne porównywarki kredytów, to wcale nie musi być drogo. Spójrzcie sobie np. tutaj chwilowkiok.pl

  9. #9

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Witam ja korzystam zawsze z tej strony i jestem zadowolony

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Pewnie, że nikt nie lubi pożyczać a później oddawać i to więcej ale w życiu naprawdę zdarzają się sytuacje kiedy trzeba się w taki sposób poratować więc warto wiedzieć gdzie się wtedy po taka pożyczkę wybrać. Ja np. korzystałam z: https://www.euroloan.pl/ spłaciłam grzecznie w terminie i nie było żadnej katastrofy. Trzeba dobrze czytać warunki żeby potem nie było zaskoczenia i tyle.

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    No niestety jak już jest ciężko to trzeba udać się po takie rozwiązanie. Zawsze lepsze to niż pożyczanie od rodziny, uwierzcie mi... Zgodzę się że takie porównywarki czy kalkulatory pożyczek to bardzo fajna sprawa. Ja na jednym znalazłam super ofertę pożyczkową https://mikrorata.pl . Była idealna dla mnie ponieważ potrzebowałam ok 6tys, a wszystko załatwiłam przez internet.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Cytat Napisał reniusia1002 Zobacz post
    nie zrozumialas chyba niektórych wypowiedzi.moja opinia jest taka ze chwilówki nie sa zle ale jest to bardzo mala kwota i przeważnie tylko raz jest nieoprocentowana.nie zawsze ale często.co do kredytow to kredyty to większe kwoty na dluzszy czas oczywiście ale zawsze to sa koszty nigdy nie sa bez kosztów.banki nie daja nic za darmo.pozatym bank dając klientowi kredyt wiaza się z nim na dluzej.wiec dla banku mozliwosc udzielenia kolejnych produktów finansowych które wtedy już będą nizej oprocentowane.ale klient musi tez swoje dochody tam przelewac żeby produkty tudzież kredyty były lepiej (nizej)oprocentowane.oczywiscie każdy bank ma swoje scoringi itd. wiec tez roznie to wygląda ale procedura wszędzie podobna .
    Mam podobne zdanie. Jęsli ktoś rozumie to to chwilówka i bierze ją na miesiąc czy dwa maksymalnie to nie jest to nic złego. Jesli jednak zamierza spłącać taką chwilówkę przez rok to oprocentowanie będzie o wiele , wiele wyższe. Moim zdaniem warto jest porównać sobie oferty chwilówek na forach finansowych.

    Nie wiem czy forum o stylizacji paznokci jest dobrym miejscem na takie zapytania
    Myślę że to forum https://chwilowo.pl/forum/ będzie lepszym miejscem.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 25-07-2017 o 07:02

  13. #13
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    341

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Są też porownania chwilówek. Rankingów takich jest sporo. Tak więc polecam nie rzucać się na pierwszą lepszą chwilówke ale zestawić sobie wszystkie oferty znanych firm i zdecydowac sie na taka, która ma w naszej opinii najlepszą ofertę.....
    http://www.kredyty-gotowkowe.net
    Jeśli już chcecie wziąć chwilówkę to najlepije taka z oferą pierwszej darmowej pożyczki. Niektóre firmy mają naprawdę spore darmowe pożyczki. Na przykład net credit daje do 2000 zł.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 14-08-2017 o 06:58

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Niekoniecznie muszą byc takie drogie. Czasami taka pożyczka jest o wiele tańsza od zaciągnięcia kredytu w banku. Jak? Ano wtedy kiedy bierzecie pozyczkę za darmo. Wiele firm ma taką promocję ( wszystkie wieksze firmy)

    Jak się to im opłaca? Jest to po prostu forma reklamy. Jesli osoba jest zadowolona z pożyczki to duża szansa,ze wróci do firmy ponownie tym razem biorąc pożyczke normalnie na procent.
    http://chwilowki-online.pl/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 28-12-2017 o 12:49

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Idź do doradcy!

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Cytat Napisał olggaa4 Zobacz post
    Idź do doradcy!
    z jednej strony racja, ale i tak wtedy wypłatę ma się dopiero za miesiąc a co jeśli nie ma się już teraz na najpilniejsze potrzeby np czynsz?
    Łatwo tak doradzać jeśli się nie było nigdy w podobnej sytuacji. Z 2giej strony też łatwo się wkopać w poważne problemy ze spłatą pożyczki.

  17. #17
    Debiutantka Avatar majkl7
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    A czy sądzicie, że na Lowcakredytow.pl są korzystne oferty? Warto z którejś z nich skorzystać?

  18. #18
    Debiutantka Avatar Tatmes
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Ja bym też przemyślał ofertę ferratum pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/ferratum/ Myślę, że warto się jej bliżej przyjrzeć

  19. #19
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    684

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Ja tam jednak wolę pożyczki bez bik od https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/ . Wszystko jest czytelnie i porządnie rozpisane, także nie muszę szukać ukrytych kruczków Pożyczki online są bardzo wygodne, nie wiem jak sobie kiedyś bez nich radziłam. Teraz wypełniam tylko krótki wniosek i pieniążki same trafiają na moje konto. A dodatkowa gotówka jest czasem bardzo potrzebna...

  20. #20
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Szybszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kredyt online. Poczytaj sobie na https://kredytok.pl/kredyty/ jakie mają warunki. Formalności są ograniczone do minimum, dzięki czemu ty mozesz szybciej cieszyć się pieniędzmi

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    mam nadzieję, że nie będę musiała nigdy zaciągać tego typu pożyczek. Na szczęście póki co udaje mi się wyżyć za swoje, a gdy o czymś sobie zamarzę, po prostu na to zbieram.

  22. #22
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    684

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Żeby wybrać najlepszą pożyczkę, to najlepiej poczytać też opinie innych ludzi, którzy już ją brali. Można je znaleźć na https://credit-10.com/pl/via-sms-logowanie/ , gdzie oczywiście można też złożyć wniosek o pożyczkę Mi się udało tam znaleźć bardzo interesującą i opłacalną ofertę, więc złożyłam wniosek. Pożyczkę udało mi się dostać i to w naprawdę szybkim czasie!

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Byle byś nie brała chwilówki

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Najlepiej skontaktować się z doradcą kredytowym ( tu znalazłam dobrego doradcę: Patryk Borzęcki ? Ekspert finansowy ) - wybierze najtańszy i najlepszy kredyt, biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe. Wybierając natomiast kredyt samodzielnie warto zacząć od przejrzenia aktualnych porównać kredytów i różnych rankingów. Ale rekomenduje Ci pomoc doradcy finansowego.

  25. #25
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Pożyczka

    Jeśli poszukujecie różnych możliwości to sprawdźcie też pożyczki prywatne pozabankowe To ciekawe rozwiązanie i alternatywa dla innych kredytów bankowych i chwilówek. Pod linkiem jest serwis, w którym przeczytacie więcej. Co sądzicie o takich pożyczkach?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •