Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 32

Temat: Modne fasony, co polecacie?

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Modne fasony, co polecacie?

    Kochani! Od dłuższego czasu staram się być na bierząco z modą, ale przyznaję, że ostatnio mnie tak przycisnęli w pracy, że nie miałam jak tego śledzić. A że, po tym całym wycisku, przyszedł czas na wypłatę, to fajnie by było sibie coś nowego kupić. Tylko teraz potrzebuję Waszej pomocy. NIe mam czasu na kolorwe pisemka, by się zorientować „w terenie”, dlatego liczę na Waszą fachową poradę

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Kolorowymi pisemkami do sobie można najczęściej tylko sciany wytapetować. Dla zapoznania się z modą najepiej zapoznać się z branżowym czasopismem, ewentualnie telewizją, gdzie możesz oglądac pokazy mody, albo po prostu wybrać się do galerii i poprzeglądać, co jest aktualnie w sklepach. Tam na pewno zawsze znajdziesz jakiś modny ciuch Jeszcze pozostanie dobranie odpowiedniej stylizacji.

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Po prostu przejdź się po centrum handlowym Szybko dowiesz się co w trawie piszczy w tym sezonie

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Myślę, że koleanka dosyć wyraźnie nakreśliła, że ma niewiele czasu na pisemka, a co dopiero na poważne branżowe pisma czy chodzienie po sklepach. Myślę, że najlepiej by było już poszperać po sklepach internetowych. W koncu gdzie szybciej docierają wieści, jak nie przez internet Sama na przykład robię zakupy w Royal Shop, który jest doskonałym outletem internetowym. Dodatkowo są tam marki, które są ekskluzywne Chyba nikomu nie muszę przedstawić Pierre Cardin, Hilfigera, Hugo Bossa i innych dżentelmenów To w końcu oni wyznaczają trendy mody na świecie

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią. Jeśli interesuje Cię najnowsza moda, to właśnie taki sklep, jak ten, to najlepsze źródło informacji, że już nie wspomnę o tym, że to doskonałe źródło samych nowych ubrań, dodatkowo w świetnych cenach Szukałem już w wielu sklepach różnych markowch rzeczy, ale tylko wchodząc własnie na https://sklep.royal-shop.pl odkryłem Mekkę dla ludzi stylu .

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak przyznać Wam rację. Sama szukałam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z ubraniami, bo czasem mnie tłoki dobijają, a nie spodziewałam się, że znajdę go tutaj Szcególnie podoba mi się też ich polityka co do dostawy i zwrotu czy ewentualnej zamiany towaru, bo to o ile się orientuję jest często największą bolączką jeśli chodzi o sklepy internetowe.

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Kochani, wszystko fajnie pięknie, ale czy to rezczywiście są oryginalne rzeczy? Trochę to wygląda zbyt pięknie, żeby było prawdziwie. Tzn, nie zrozumcie mnie źle, ale nigdy nie widziałam Calvina Kleina w tak niskich cenach!

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Kochana, to wszystko jest jak najbardziej O-RY-GI-NAL-NE Sama też w pierwszy momencie miałam wątpliwości, ale jak już dostałam od nich pierwsze zamówienie, to wiedziałam już, że jestem w domku Szczerze powiedziawszy to już nie wiem, ile zamówien u nich zrealizowałam, ale jako maniaczka mody, gdyby coś było nie tak, to na bank bym to wychwyciła

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    W takim razie kochni bardzo Wam wszystkim dziękuję Potrzebowałam rzetelnych wieści o nowych trendach, a dostałam doskonały sklep z modnymi rzeczami 200 procent tego, czego oczekiwałam Dlatego baaardzo Wam dziękuję i całuję!

  10. #10
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Hej Jeśli uwielbiacie zakupy, to czemu by nie dzielić ich kosztów na pół? Wystarczy ogłosić się na platformie NaSpółę i znaleźć osobę, która chciałaby zrobić zakupy w tym samym sklepie co my i kupić daną rzecz Platformę poleciła mi znajoma, która regularnie z niej korzysta - ogłasza się na facebooku i szuka osób, z którymi może dzielić koszty i dzięki temu - naprawdę sporo zaoszczędza Dlatego polecam osobom, które lubią kupować, a szukają sposobu na zniżkę

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Ja nigdy za bardzo nie przejmowałam się trendami, bo są rzeczy, których nie ubiorę i już. Nic nie jest w stanie mnie przekonać do zmiany decyzji. Nie lubię koloru różowego i nie mam w szafie ubrań w tym kolorze. Nie przepadam też za błyszczącymi dodatkami. Jest tego więcej ale nie chce Was zanudzam. Zmierzam do tego, że w praktycznie każdym sklepie znajdę coś dla siebie, jaką mam zasadę? Kupuje tylko to co pasuje do reszty moich ubran. Nie kupuje pod wpływem impulsu. A co do konkretnych sklepów. Polecam serdecznie sklep internetowy http://www.bysisi.pl/ Ciekawe ubrania, atrakcyjne ceny. Ja zdecydowanie wolę kupowąc w sieci niż "normalnie".

  12. #12
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    torebki nawet fajne widać ze pozadnie wykończone ale nie najtańsze ale nie powiem sama mnie zaciekawily.natomiast powyżej wstawiony link do sklepu internetowego royal..dla mnie nic ciekawego bo to tylko sportowe ciuchy a ja np takich wogole nie nosze wiec nie jest to sklep dla każdego.raczej niezbyt dużo kobiet nosi takie sportowe ciuszki,

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Na temat mody i różnych stylizacji można poczytać na blogu
    [FONT=&quot]http://emodini.pl]emodini.pl
    . Ja tam znalazłam ciekawe porady, jak wybrać sukienkę na wesele koleżanki. Ale można tam również znaleźć inne przydatne artykuły.

  14. #14
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Ja z kolei mogę Wam polecić sklep Jesteś Modna, do którego kupony rabatowe znajdziecie tutaj Jesteś Modna promocje kody i kupony rabatowe - Blip.pl . Sklep ma w ofercie bardzo ubrań w ciekawych fasonach. Oprócz ubrań znajdziecie również torebki, buty a także przeróżne dodatki. Sama niedawno korzystałam z tych kuponów i kupiłam sporo ubrań ze zniżką bodajże -20% . Planuje jeszcze kupić płaszcz, ale to dopiero po wypłacie. Mam nadzieje, że do tego czasu nikt mnie nie uprzedzi i nie wykupi mi wszystkich, a także że będą jeszcze te kupony.

  15. #15
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Dziewczyny a co jest w modzie w zegarkach? Widziałam,ze mega modne nadal są złote zegarki ale czy jeszcze na topie są takie grube złote bransolety?
    zegarki-adriatica.pl/zegarek-damski-adriatica-bransoleta-a3475-1121q/ ?

    Czy jednak lepiej jest kupić taki na pasku?
    zegarki-adriatica.pl/zegarek-damski-adriatica-a3177-9213q/
    Widziałam,że takie zegarki również są modne.

  16. #16
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    modne dla każdego znaczy coś innego trendy telewizyjne raczej mnie nie przekonują jak oglądam pokazy mody to nie wiem czasami co oglądam no ale nie o tym, ja lubię taki styl jaki mają tu w sklepie https://stimago.pl/design , uwielbiam ich koszulki i torby z nadrukami. Odnajduję się w tym stylu i zamierzam sobie coś zamówić Zajrzyjcie może to i wasz design modowy

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    W sieciówkach większość rzeczy jest modnych

  18. #18
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Ma pasować Tobie a nie być modne.

  19. #19
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Warto jest kupwać ubrania, które będą modne nie teraz ale również i za rok i za 5 lat. Tak więc w modzie zawsze będa klasyczne fasony:
    ołowkowa spódnica
    beżowy trencz
    czy też bluzki koszulowe o klasycznej sylwetce

    Fajne ubrania są obecnie w Simple:
    simple-cp.com

    Wiele razy już kupowałam u nich ubrania i z jakości jestem mega zadowolona.

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    W tym roku po raz kolejny modne są sukienki maxi Sama w swojej szafie mam kilka,
    ostatnio kupiłam czarną w kwiatowy wzór w tym sklepie: https://eyeforfashion.pl/akcja/sukienki-maxi,17.html Swietnie nadaje się do pracy i na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi.
    To nieprawda, że sukienki maxi pasują tylko osobą bardzo wysokim. Wystarczy założyć szpilki na wysokim obcasie lub sandałki na koturnie, zeby trochę poprawić proporcje naszego ciała. Nie musimy kupować sukienek do samej ziemi.
    Jeśli ktoś nie lubi takiej długości to bardzo kobiece są sukienki do połowy łydki.
    Mój ulubiony zestaw to koronkowa lub koszulowa góra i rozkloszowana spódnica na dole. Do tego sandałki na słupku.

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Ja czasem nie nadążam za tymi zmianami w modzie dlatego staram się kupować proste fasony,
    które z niej nie wychodzą. Na pewno takie klasyczne jak i najmodniejsze ciuchy ma hurtownia odzieży Sosimply.pl - zawsze u nich coś zamówię i jestem mega zadowolona z ich ciuchów.

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Cytat Napisał cass Zobacz post
    Fajne ubrania są obecnie w Simple:
    .
    Także polecam Simple, bardzo fajny sklep jak i ubrania.

  23. #23
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Osobiście uwielbiam tropikalne wzorki Zawsze lubiłam mocne kolorki, wzorki. Źle się czuje w spokojnych barwach ( mam wrażenie,że jestem bezbarwna). Tak więc jak same widzicie styl ten całkowicie wpasowuje się w mój gust.

    Polecam jednak nie przesadzać z ilością wzorów i kolorów:
    http://kobieta.interia.pl/moda/news-...ry,nId,2411067

    Czyli jak na przykład kupicie sobie jakis wzorzysty kombinezon to uważajcie z biżuterią.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 31-07-2017 o 09:15

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    Ja to raczej stawiam na klasyke i wygodę. Na szczęscie to zawsze chyba jest w modzie Polecam wam zakupić sobie porządne botki, a najlepiej dwie pary. Zapewniam, że wystarczy wam to by dobrać buty na praktycznie każdą okazję Ja takie zakupy robię najczęściej w sklepie http://noevision.pl/dla_niej/botki.html jest tam bardzo duży wybór przepięknych bucików jakimi sa botki skórzane

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Modne fasony, co polecacie?

    u mnie to w sumie zalezy czego szukam w danym momencie ogólnie uwielbiam niesztampowe formy, a zwłaszcza na rzeczach z pozoru banalnych jak np. koszulka czy top. Zawsze szukam jakiejś fajnej grafy na t-shirtach, dlatego w większości zamawiam ciuchy przez neta. Wczoraj kupiłam dwie koszulki z kolekcji The Mountin z karoka.pl Nie mogłam się zdecydowac na jeden wzór, więc zamówiłam 2 jestem ciekawa efektu na żywo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie lakiery hybrydowe polecacie?
    By Koteczka in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 11-03-2019, 12:13
  2. Modne frędzle
    By pundi in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2016, 16:50
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00
  4. Kredki Akwarelowe - jakie polecacie, zdobienia itp..
    By Asik_sk4 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 713
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 10:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •