Witam,

poszukuję stylistki paznokci z woj. opolskiego, śląskiego bądź dolnośląskiego która potrafi profesjonalnie wykonać rekonstrukcję płytki paznokcia (na stopie).
Mój paznokieć jest martwy, praktycznie nie rośnie, ma może ze 3-4 mm i aktualnie mam go odbudowanego za pomocą akrylu. Od czasu rekonstrukcji minął około rok, paznokieć wygląda tak samo jak w dniu zrobienia, jednak urósł ok 1 mm i przez to jest lekko wypukły także chciałabym wykonać rekonstrukcję na nowo. Stylistka mi także mówiła, aby co kilka miesięcy robić odnowę bo akryl się zużywa ale po konsultacji z lekarzem noszę go już rok, nic się nie działo, dopiero teraz delikatnie widać ten odrost i przez to już nie wygląda tak ładnie.

Niestety poprzednia stylistka się wyprowadziła z dotyczasowego miejsca i jestem zmuszona znaleźć kogoś nowego. Jestem zdesperowana i dojadę bez problemu tam gdzie trzeba.

Szukam profesjonalisty, mieszkam w małym miasteczku i boję się iść do pierwszej lepszej stylistki Wydaje mi się, że one nawet nie mają pojęcia co to rekonstrukcja.

Dziewczyny błagam o pomoc, jeśli same nie jesteście w stanie mi pomóc w tym temacie to może polecicie jakąś forumową koleżankę?