Pokaż wyniki 1 do 24 z 24

Temat: Olejowanie włosów?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Olejowanie włosów?

    Czy któraś z Was robiła już zabieg, jakim olejowanie włosów? Zabieg ten polega na wcieraniu odpowiedniego olejku we włosy, a można to robić na trzy metody. Ja sama zabieg wykonałam i potem włosy są naprawdę świetne. Polecam. Co sądzicie o tym zabiegu?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Robiłam, i jest świetny efekt! Używałam olejku arganowego

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Cytat Napisał rock'n'roll Zobacz post
    Robiłam, i jest świetny efekt! Używałam olejku arganowego
    Ja mam szampon Chantal z olejkiem arganowym. Przyznaję, efekty są naprawdę inspirujące.

  4. #4
    Debiutantka Avatar haneczka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Chciałam zacząć olejowanie włosów olejem kokosowym ale znajoma ostrzegła mnie, że jasne włosy mogą od niego zżółknąć. Coś Wam wiadomo na ten temat?

  5. #5
    Wczytuje się Avatar Kieco1
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Do najbardziej znanych i polecanych olejów należą:

    1. Olej kokosowy – najpopularniejszy olej stosowany do włosów, doskonale odżywia włosy suche i regeneruje zniszczone końcówki.
    2. Olej rycynowy – zapobiega wypadaniu włosów i rozdwajaniu końcówek, jak również pomaga na łupież.
    3. Olej ze słodkich migdałów – idealny dla matowych i przesuszonych włosów.
    4. Olej jojoba – nawilża i zmiękcza słabe, zniszczone włosy, działa kojąco przy łupieżu.
    5. Oliwa z oliwek – posiada silne właściwości nawilżające, dlatego doskonale nadaje się do włosów suchych.
    6. Oleje indyjskie – czyli gotowe mieszanki olejów o intensywnym orientalnym zapachu.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    tez widziałam kilka produktów z olejkiem arganowym i teraz na pewno sama go sprobuje ciekawa jestem czy troche poprawi kondycje wlosow fajnie by było nie powiem lubie mieć wlosy w dobrej kondycji.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Moim zdaniem to jest super opcja Świetny może być do tego np. taki olej z ostropestu niwki.pl/produkt/olej-z-ostropestu/

  8. #8
    whisper
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    olejki to jedyny ratunek na zniszczone włosy. używałam rycynowy, kokosowy i z pestek winogrona. najlepiej się sprawdził kokosowy.

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    z calego serduszka polecam olejowanie wlosow za pomoca oleju z pestek winogron, ktory znalazlam tu: Olej z pestek winogron ? twoje włosy go pokochają! | fryzury.pl - o włosach wiemy wszystko. dodac moge ze moje wlosy sa po oleju dobrze odzywione i piekne i nie wypadaja

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Lubię olejowanie, ale nie chodzę na taki zabieg do fryzjera, tylko nakładam olejki na włosy w domowych warunkach. Wychodzi tanio i po jakimś czasie nabiera się wprawy, więc zajmuje to dosłownie kilka minut. Najbardziej lubię olej arganowy INOAR- codziennie wcieram go w końcówki, dzięki czemu nie rozdwajają się i wyglądają zdrowo.

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    ja uzywam olej z pestek z winogron i jestem mega zadowolona. moje wlosy sa lsniace, nie lamia sie

  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Cytat Napisał zuzia24 Zobacz post
    Lubię olejowanie
    Witaj w klubie

  13. #13
    Wczytuje się Avatar Maleneka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Próbowałam olejować, robiłam to olejem kokosowym, ale mimo że mam suche i lekko puszące się włosy, to efektów nie widziałam żadnych Szybko się zniechęciłam i zaprzestałam olejowania.

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Ja często robię sobie olejowanie włosów w domu i efekty są już widoczne. Grunt to dobrać odpowiedni olejek do rodzaju włosów. Zupełnie inny sprawdzi się w przypadku włosów wysokoporowatych lub niskoporowatych. Jak dla mnie numerem 1 jest olejek rycynowy, który z kolei mojej koleżance już nie służy. Trzeba testować i wytrwale szukać czegoś odpowiedniego dla siebie

  15. #15
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Cytat Napisał magdazajac Zobacz post
    Ja często robię sobie olejowanie włosów w domu i efekty są już widoczne. Grunt to dobrać odpowiedni olejek do rodzaju włosów. Zupełnie inny sprawdzi się w przypadku włosów wysokoporowatych lub niskoporowatych. Jak dla mnie numerem 1 jest olejek rycynowy, który z kolei mojej koleżance już nie służy. Trzeba testować i wytrwale szukać czegoś odpowiedniego dla siebie
    prawda ja przeszlam juz naprawde wiele olejow m.in kokosowy, migdalowy, rycynowy, arganowy, z konopii indyjskiej, z pestek moreli itd itp poki co migdalowy faworyt

  16. #16
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Lublin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    ja zaczęłam używać olejku lnianego bo namowiła mnie koleżanka, jak dla mnie jest to lepsza metoda niż jedbwa którego do tej pory używałam i choć nie lubię masek/odżywek/olejów do spłukiwania to muszę przyznać że efekty są

  17. #17
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    A czy olejowanie włosów nie powoduje ich mocniejszego przetłuszczania się? Tyle słyszę o tym olejowaniu, ale moje włosy są cienkie i szybko się przetłuszczają, przez co obawiam się, że miałabym z tym jeszcze większy problem...

  18. #18
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    A jeszcze mam pytanko, używała może któraś tego olejku do włosów http://www.lorealprofessionnel.pl/pi...-wlosow/olejek ? Podobno daje super efekty i zastanawiam się nad zakupem bo po lecie to moje włosy jednak trochę słabo wyglądają

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Ja olejuję regularnie. Mam cienkie włosy z tendencją do wypadania więc używam olejku rycynowego, ale w połączeniu z innym, lżejszym olejem ponieważ sam rycynowy jest bardzo gęsty. Najcześciej mieszam w kokosowym, z czarnuszki siewnej albo z dzikiej róży. Opinie są rózne, niektórzy mówią żeby nie wcierać w skórę a jedynie we włosy, ale biorąc pod uwagę że włos jest martwy więc wcieram także w skalp żeby skóra wchłonęła własciwości olejku rycynowego. Poza tym taki olejek warto podgrzać żeby lepiej się smarował. A Wy jak olejujecie? Same wlosy czy skórę głowy również?[COLOR="Silver"]

    ---------- Dodano o godzinie 00:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:54 ----------

    Cytat Napisał Caliope Zobacz post
    A czy olejowanie włosów nie powoduje ich mocniejszego przetłuszczania się? Tyle słyszę o tym olejowaniu, ale moje włosy są cienkie i szybko się przetłuszczają, przez co obawiam się, że miałabym z tym jeszcze większy problem...
    Jeśli wcierasz tylko we włosy to nie, ale jeśli także w skóre głowy to faktycznie, moga się szybciej przetluszczać.

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Ja najbardziej lubię olejek arganowy

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Robię sobie w domku takie sesje, bardzo lubię ostatnio robiłam kokosowy i faktycznie gładsze były

  22. #22
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Ja nie olejuje, ale na https://kontigo.com.pl/wlosy.html zamówiłam sobie taką odzywkę z olejkami i widze znaczną poprawę po używaniu jej może też wypróbuje i te oleje w końcu

  23. #23
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Postanowiłam spróbować z olejem kokosowym, kupiłam naprawdę wysokiej jakości olej, ale niestety, żeby nie wygadały na tłuste muszę po olejowaniu myć je przynajmniej dwa razy i zastanawiam się czy jest w takim wypadku w ogóle sens stosować ten olej, czy lepie sobie odpuścić...

  24. #24
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Olejowanie włosów?

    Jeśli chodzi o dobrą kondycję włosów to przede wszystkim warto korzystać z profesjonalnych kosmetyków. Ja na przykład zaczęłam korzystać z oferty sklepu Wyczesani, a ostatnio zamawiam tam farby do włosów z oferty https://wyczesani.com/koloryzacja/farby . Myślę, że warto sobie zajrzeć na ich propozycje, bo znajdziecie tam naprawdę szeroki i przede wszystkim dobry pod względem jakościowym wybór !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Odżywki do włosów
    By aga in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 125
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:24
  3. Keratynowe prostowanie włosów
    By beata671 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 111
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:23
  4. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  5. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •