Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: zadanie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie zadanie

    mam do zrobienia zadanie do szkoły które brzmi tak : " do gabinetu kosmetycznego zgłosiła się klientka z sucha spierzchnięta skora stop z nadmiernie zrogowaciałym naskórkiem szczególnie w okolicy pięt z tendencja do pękania. zaproponuj zabieg pielęgnacyjny z malowaniem paznokci i propozycja pielęgnacji w domu"
    wymyśliłam ze tej klientce można zrobić pedicure z malowaniem paznokci i parafinę na stopy czy możne to być? czy zrobiłybyście jeszcze jakiś inny zabieg ? i chciałabym żebyście mi napisały jak ta klientka możne sama zadbać o stopy w domu na pewno stosować rożne kremy do stóp tarkę lub omege i co jeszcze mogłaby zrobić?

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: zadanie

    absolutnie bym klientce nie polecila zeby sobie sama omega robila
    rozne tarki i kremy owszem

    ja dopiero przed szkola i tylko tyle pomoge

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #3
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: zadanie

    wiem daltego omege juz odrzucilam napsailam tak z rozpedu bo ja sobie robie omega w domu ale jak ktos nie potrafi sie nie obslugiwac to siebie krzywde zrobi
    ale dziekuje za odpowiedz

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: zadanie

    w takim przypadku jeden zabieg nie pomoze, nalezy zrobic pare zabiegow a zaczac od kopieli stop w specjalnych solach lub olejlu i tarka do stop lub kamien nastepnie maske na pare minut lub dobry krem, na uche zniszczone stopy falnie jest zrobic parafinke

    taka klienka musi dbac o stopy regularnie, czyli domowe kapiele, tareczka dokladnie zetrzec caly zrogowacialy naskorek i nie zapomniec o kremie do zniszczonych stop,

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: zadanie

    ja bym powiedziała, ze w domku kąpiele stóp, pumeksowanie -absolutnie zadnych zyletek, wcieranie kremow do popekanych piet. raz na tydzien spanie w duzej ilosci kremu nawilzajacego w skarpetkach. fajnie działa też kąpiel w wyciągu z siemienia lnianego. i tlumaczyc jej ze musi byc systematyczna

    a w salonie kapiel, tarcie (ja ogolnie omegi nie uzywam), kremiki masaz i zapisac na nastepna wizyte

    z tego co wiem to oliwka i parafina nie działają jeżeli skóra jest sucha, one zatrzymuja wode w już nawilżonej skórze.

    ale uprzedzam nie mam wykształcenia kosmetycznego

    jak dostaniesz rozwiazanie zadania na zajeciach to napisz koniecznie

  6. #6
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: zadanie

    oj dzieki dziewczyny ok jak bede miala juz oddane zadanie i bede wiedziala co jest zle a co dobrze to napisze ale to bedzie za 2 tygodnie bo dopiero wtedy ide do szkoly

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •