Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 28 z 28

Temat: zadanie

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: zadanie

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    ja zdawalam w tym roku egzaminy zawodowe i bylo wlasnie oczyszczanie twarzy ... nie wiem w jakich szkolach wy zdajecie ale u mnie nie bylo nic takiego jak losowanie zabiegu itp ... i wydaje mi sie ze jesli chodzi o studium to wszedzie jest tak samo ... czesc teoretyczna czyli tescik i czesc praktyczna czyli projekt realizacji prac zwiazany z:.... itp itd.
    w tym roku bedzie dokladnie tak samo poniewaz jakis tam program sie zmienil i ja tez na egzaminie bede miala test 75 pytan i napisac projekt zadnych zab iegow do wykonania nie bedzie
    babka od kosmetologi wlasnie opowiadala ze program sie zmienil

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #27
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: zadanie

    tak dokladnie teraz juz nie ma losowania zdaje sie wszystko pisemnie zarowno teorie jak i praktyke,kiedys zanim wprowadzili oprojekty bylo tak ze wlasnie losowalo sie zabieg ktory ma sie wykonac i robilo sie go na modelce.

  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie

    kochane potrzebuje napisac technologiczny przebieg farbowania... babka jest jakas nieteges. jestem juz w 3 klasie i mamy napisac projekt tak jak na egzamin zawodowy wszystko ze szczegolami a ja nawet nie wiem jak go napisać! bo nigdy nie pisalismy a ona zadala to na czwartek jako zad. dom. nie wiem ma któraś takie coś aby mi napisaC

    dobra odgapilam od kolezanki hehe to zadanie


    ale babka zadala kolejne mam na kartce a4 narysowac deformacje glowy i ja opisać. ma ktos cos takiego? nigdzie znalezc nie moge tak zeby przeryowac i byl pod tym jakis opis.









    jak ktos ma na temat : gufrowanie i zgrzewy papilotopodobne to poproszee
    Ostatnio edytowane przez DiamondShine ; 18-06-2012 o 17:46

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •