Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Jędrne pośladki

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Jędrne pośladki

    Każda kobieta chce zachwycać swojego faceta fajnymi pośladkami i całą figurą, zatem jeśli i Ciebie to interesuje koniecznie poczytaj sobie o takich sposobach, które pozwolą Ci to osiągnąć Jak ćwiczyć dolne partie ciała? - SportPortal

  2. #2
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Chodakowska ma fajne ćwiczenia na pośladki

  3. #3
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    na pośladki dobre są przysady podobno

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Przysady?

    • Przysiady ze sztangą na plecach (szeroki rozstaw nóg) 4 serie
    • Martwy ciąg na prostych nogach 4 serie
    • Wyskok z przysiadem z kettlebell 2 serie
    • Wejścia na podwyższenie 2 serie
    • Wypychanie nóg na suwnicy (szeroki rozstaw nóg) 3 serie – w tym ostatnia seria do upadku mięśniowego.


    Sprawdzone - działa

  5. #5

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    przysiady są najlepsze

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Tu mEstetyczna.pl też są podane fajne ćwiczenia - stosuję je codziennie

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Dobra strona Sama równiez mialam jakiś czas temu problem z jędrnością pupy jednak pomogło mi kilka rzeczy:
    regularne ćwiczenia
    pływanie
    bieganie ( sprawiłam sobie nawet reebok easytone)
    No i kosmetyk, Wreszcie szarpnęłam sie na Vialise i mogę potwierdzić tutaj opinie dziewczyn, które sobie chwaliły to serum Rzeczywićie działa na redukcje cellulitu

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Na pośladki super ssą ćwiczenia od Mel B. Koleżanka mi je polecila, bo u niej przynosiły dobre efekty i też spróbowałam. Wprawdzie jeszcze nie jest tak super, ale coś tam czuje. Chodakowską tez próbowałam, ale nie mogę znieść jej "entuzjazmu"

  9. #9
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    jeszcze jest takie wypychanie bioder. i moje ulubione (tylko z nazwy) sikający pies

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Martwy ciąg jest bardzo dobrym sposobem na jedrne pośladki, jednak trzeba się skupić na technice, ponieważ łatwo w tym ćwiczeniu popełnić błedy, które sprawią, że ćwiczenie będzie nie tylko mało efektywne, ale może też okazać się szkodliwe dla naszego stanu zdrowia. Tutaj https://www.budujmase.pl/trening/art...rtwy-ciag.html znajdziecie 6 najwazniejszych porad wraz z opisem, o czym trzeba pamietać w trakcie wykonywania ćwiczenia. Po krótce jest to podniesienie głowy, wypiecie klatki piersiowej, zablokowania bioder jak sztanga minie kolana, zablokowanie łokci, napiecie mieśni najszerszych grzbietu i odłożenie cieżaru w odpoweidnim momencie.

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Sporo zależy od diety.

  12. #12
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Ćwiczenia są najważniejsze na piękne pośladki, jednak ja przy ćwiczeniach korzystam również suplementów przed treningiem. Mam więcej siły i większą wytrzymałość. Więc moje pośladki są dużo bardziej wyćwiczone w krótkim czasie.

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Wystarczy uprawiać sport.

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Dużo sportu i już.

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Faktycznie, przysiady są jednym z najlepszych ćwiczeń na pośladki. Jednak trzeba umieć je poprawnie wykonywać, bo to co nas w szkole uczyli to niszczy stawy. Poza tym aby wyrobić pupę, należy je robić z obciążeniem.
    Co do ćwiczeń z Chodakowską nie polecam bo też masakrycznie obciążają stawy. Jeżeli nie jest się osobą która dużo się rusza i chce dopiero zacząć przygodę z ćwiczeniami odradzam. Dużo lepszym wyborem będzie Mel B.
    Co do jędrności, zostały pominięte tu dwie bardzo ważne rzeczy...
    Po pierwsze rozciąganie. Bez tego nie dość, że narobimy sobie szkody na zdrowiu tak jeszcze pupa nie osiągnie fajnego kształtu.
    Po drugie, masaże! Jakimś twardym masażerem albo szczotką na przykład taką od Remingtona - szczotka do ciała Reveal BB1000 ponieważ pobudza ona krążenie krwi. Dzięki temu skóra robi się napięta i pobudzona, po czym też lepiej wchłania wszelkiego rodzaju kremy. Ja osobiście używam takiej szczotki pod prysznicem zwłaszcza rano żeby się obudzić, a na wieczór drewniany masażer i efekty są naprawdę super, bo wzajemnie się uzupełniają
    Tak więc dziewczyny ćwiczymy i masujemy!

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    ale tez przysiady to nie wszystko, choc to prawda ze technika ma znaczenie a to co bylo w szkole... pozostawiam bez komentarza. fajnie tez mozna popracowac unoszeniami - zobaczcie Wyszczuplamy Dolne Partie Ciała. Smukłe Pośladki W Miesiąc! | Odchudzanie Bez Kitów tutaj tez gotowy trening na msce - jak zanczniemy po swietach to n wiosne beda idealne ;p

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Żelechów
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Ja lubię ćwiczenia z Lewandowską.

  18. #18
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Moja koleżanka bardzo sobie chwali zajęcia taneczne. Mówi, że żadna inna forma aktywności nie potrafi tak ładnie kształtować sylwetki. Ale to już chyba trzeba chodzić do szkoły tańca, ona chodzi do Art Dance - Szkoła tańca Szczecin | nauka tańca w Szczecinie

  19. #19
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Ja jak zaczelam cwiczyc i stosowac diete to bardzo duzo schudlam i denerwowal mnie ten nadmiar skory i cellulitu. Bardzo fajnie poradzila sobie z tym N.I.L. ? liposukcja infradźwiękowa w Bienkowscy Clinic. Nieinwazyjnie, a skora stala sie jedrna

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jędrne pośladki

    Ćwiczenia to podstawa! Ja zaczęłam chodzić na siłownię, już 3ci miesiąc i widzę efekty Ale niestety takie ćwiczenia z twarzą nic nie zrobią, więc zdecydowałam się na mezoterapię w https://filine.pl/ . Byłyście kiedyś na takim zabiegu? Spoko sprawa, zastrzyki kwasem hialuronowym, które intensywnie nawilżają i ujędrniają skórę. Od razu 5 lat młodziej wyglądam jak nie więcej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •