Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 86

Temat: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Hej! Jak wiadomo w Internecie jest o wiele taniej jeśli chodzi o zakupy kosmetyków. Osobiście wybrałam firmę, która nazywa się Kosmetyki Reflect i jestem bardzo zadowolona - mają tanie ceny znanych kosmetyków - czy ktoś może podzielić się swoją opinią jeśli chodzi o sklepy internetowe?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Dokładnie, w internecie jest dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych, ale też bardzo często jest po prostu większy wybór, no a stali klienci mogą liczyć na zniżki i rabaty Ja teraz tylko w ten sposób kupuje kosmetyki Ostatnio znalazłam dla narzeczonego bardzo fajne perfumy - Dior Fahrenheit z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy...oaletowa-spray i byłam w szoku, bo ich cena była dużo niższa niż w stacjonarnych drogeriach. A dodatkowo wysyła była bardzo tania i nie było żadnych problemów z jej dostarczeniem

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Na efektima.eu odkryłam serię Mama Care i teraz kupuję kolejne kosmetyki z tej firmy.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Dziewczyny, a znacie taką drogerię internetową Ekobieca.pl? Moja koleżanka zamawia tam kosmetyki do makijażu czy pielęgnacji ciała i chwali ten sklep. Podrzucam Wam link: Twoja drogeria internetowa eKobieca.pl
    Widzę, że mają też kosmetyki naturalne, bezzapachowe i pozbawione konserwantów, a to bardzo mi się podoba Lepiej zawsze bazować na sprawdzonej opinii

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Z efektimy znalazłam serię Hyrdo&Matt Control. Jedyne co pomogło na moją ciężką i uczuleniową skórę.

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Hai Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zależy jakie kosmetyki
    "lilu 28" Ja ostatnio kupuję tylko naturalne kosmetyki i zazwyczaj ze sprawdzonych stronek np. https://naturaija.pl/pl/c/KOSMETYKI-NATURALNE/2164716 albo na https://www.bioshop.com.pl/
    Jak wcześniej nie zwracałam uwagi na to jakie kosmetyki kupuję tak teraz tylko naturka. Jeszcze yves rocher mają fajne, naturalne kosmetyki i mają spore zniżki jeśli zamawia się przez neta. Polecam mydło oliwkowe! Uwielbiam! O tej Ekobieca nie słyszałam nic, a dziwne, bo w poszukiwaniu naturalnych kosmetyków przepatrzyłam już prawie wszystkie możliwe stronki. Chętnie sprawdzę i napisze jak wrażenia.

  7. #7
    Wczytuje się Avatar misiak
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja ostatnio odkryłam super sklep z kosmetykami fryzjerskimi i pielęgnacyjnymi do ciała "Golden Look" - Mają szeroki wybór (m.in.L'Oreal, Wella, Kerastase, Goldwell, Schwarzkopf, CND) a do tego niskie ceny no i wysyłka jest błyskawiczna i chyba najtańsza na ryku bo juz za 6 zł Każdy klient zawsze otrzymuje miły prezent w paczce w postaci atrakcyjnych gratisów a obsługa jest super miła To jest mój ulubiony sklep i już zawsze będę tam kupować kosmetyki! Polecam wam odwiedzić ta strone

  8. #8
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    ja najczęściej w Douglasie gdy jestem w PL robie jeden duzy zakup tym bardziej ze często pozwalają mi sprawdzić zapach lub jakość kosmetykow.
    w internecie nie ma dużych dobze zaopatrzonych we wszystko hurtowni.dla mnie Douglas i tyle.ale jeżeli ktoś mi poda linka do fajnej hurtowni z kosmetykami w internecie to chętnie skorzystam .

  9. #9

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja różnie, czasem w drogeriach stacjonarnych, ale najczęściej przez internet i tutaj głównie na mekam.pl

    Jednak jeśli chodzi o drogerie, to głównie kupuję tam coś, aby to przetestować, a następnie zaopatruję się w niego w sklepach internetowych - oszczędność czasu i pieniążków

  10. #10
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Tam głównie zamawiamy spożywkę, ale mają również kosmetyki, proszę - https://polskikoszyk.pl/ Ogólnie wolimy kupować w sieci. Większy wybór i więcej okazji. Trzeba po prostu działać z głową, to wszystko.

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Do skóry na Efektima.eu. Znalazłam tam krem pore&matt control i już tej firmy nie odpuszczę.

  12. #12

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja mam ała drogerie z kosmetykami naturalnymi i kupuje mysla, balsamy, szampony itp na lavea.pl Klientki sa zachwycone skladem i efektami. Ja sama korzystam i potwierdzam, same naturalne skladniki.

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Na Efektima.eu, bezpośrednio od producenta. To mój ulubiony dostawca ukochanej serii mama care efektima.

  14. #14
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ostatnio również zamawiam głównie przez internet.No chyba,że zdarzaj sie jakieś naprawdę fajne promocje stacjonarnie. Na przykład minus 40% w rossmanie i naturze ( nie są one niestety jednak takie czeste.....).

    Lubie internetowe apteki. Po pierwsze miewają promocje cały czas. Po drugie mozna kupić sobie fajne apteczne kosmetyki o wiele taniej. Zamawiam w taki sposób również kosmetyki mojej ulubionej firmy Vianek. Oraz czasami od sylveco. Kilka złotych się zaoszczędzi.
    Zerknijcie sobie do cefarmu: https://www.cefarm24.pl/ - ostatnio miewają tam bardzo fajne wyprzedaze.

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zależy o jakich kosmetykach mowa Jeśli chodzi o dermokosmetyki D: definicja Dermokosmetyki wg La Roche-Posay to tylko i wyłącznie w aptekach. Reszte w standardowych drogeriach

  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja w ogóle już nie wchodzę do sklepów tradycyjnych. Moje najnowsze odkrycie to cudowna odżywka ProSalon Intensis od Chantal. W końcu moje włosy nie wyglądają jak siano

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    ja w sieciówkach drogeryjnych - rossmann, hebe

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Myślę, że warto kupować i w internecie i w sklepach stacjonarnych. Wiadomo, w internecie jest z reguły taniej, ale za to w drogeriach często są fajne promocje i do tego można powąchać i obejrzeć produkt...

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Od bardzo długiego czasu moje ukochane kosmetyki Tołpa i leki uzupełniam ze sprawdzonej internetowej apteki - https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/tolpa co do np. perfum to nie wyobrażam sobie kupowania ich przez internet i wtedy zawsze wybieram tradycyjne zakupy.

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Też lubię sklep ekobieca.pl
    W nim to chyba są kosmetyki do każdej części ciała Ja najbardziej lubię te naturalne. W innych sklepach też są, ale dużo droższe.

  21. #21
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    U producenta. Z Efektimy na przykłada mam najlepszy peeling świata, kawowe Coffee Miracle.

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja ostatnio coraz częściej zaczynam kupować kosmetyki w sklepach online. Mój ulubiony to drogeria Ambrozja24 Ewa Baster-Mazur. Mają dużo fajnych, takich unikalnych kosmetyków, naturalnych. No i można sobie w spokoju poczytać, popatrzeć, a nie od razu do koszyka

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Kosmetyki w róznych miejscach, lubie szukać , wybierać, poznawać i testować nowe. Wszystko mi jedno czy staconarnie czy internet. Po prostu śledzę nowości, promocje, akcje rózne , oglądam modelki
    Ostatnie zakupy np zrobiłam zainspirowana akcją Kosmetyki dla mojej urody promowanej przez fajny sklep kosmetyczny i modelki z Top Model . Akcja bardzo ciekawa, zrobiła na mnie wrażenie, szczerze to kupili mnie tą akcją bo ciekawie poakzują modelki - pokazali juz dwie , już jutro odsłona kolejnej na ich stronie Kosmetyki dla Mojej Urody - Kontigo
    Dziewczyny prezentują się na filmach i fotkach, opowiadają o sobie i pokazują jakie zestawy kosmetyków wybrały
    Super świece do masażu prezentowała Osi - boooska dziewczyny i pomadki matowe i paletka do konturowania fajna ... wogóle niezłe szkoda że tylko w tym sklepie co prowadzi kampanie do kupienia ale zakupy bezproblemowe więc w sumie nie ma co narzekać. Czekam co zaprezentuje nowa modelka jutro

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja najczęściej kupuje kosmetyki w Rossmanie.

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja też w rossmannie albo w jakiejś innej drogerii, którą mam pod ręką.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-07-2022, 23:35
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 17:37
  3. Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?
    By czarnulkaaa87 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 22:52
  4. Kosmetyki Abacosun
    By Eversun in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 18:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •