Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 86

Temat: Gdzie kupujecie kosmetyki?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Hej! Jak wiadomo w Internecie jest o wiele taniej jeśli chodzi o zakupy kosmetyków. Osobiście wybrałam firmę, która nazywa się Kosmetyki Reflect i jestem bardzo zadowolona - mają tanie ceny znanych kosmetyków - czy ktoś może podzielić się swoją opinią jeśli chodzi o sklepy internetowe?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Dokładnie, w internecie jest dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych, ale też bardzo często jest po prostu większy wybór, no a stali klienci mogą liczyć na zniżki i rabaty Ja teraz tylko w ten sposób kupuje kosmetyki Ostatnio znalazłam dla narzeczonego bardzo fajne perfumy - Dior Fahrenheit z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy...oaletowa-spray i byłam w szoku, bo ich cena była dużo niższa niż w stacjonarnych drogeriach. A dodatkowo wysyła była bardzo tania i nie było żadnych problemów z jej dostarczeniem

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Na efektima.eu odkryłam serię Mama Care i teraz kupuję kolejne kosmetyki z tej firmy.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Dziewczyny, a znacie taką drogerię internetową Ekobieca.pl? Moja koleżanka zamawia tam kosmetyki do makijażu czy pielęgnacji ciała i chwali ten sklep. Podrzucam Wam link: Twoja drogeria internetowa eKobieca.pl
    Widzę, że mają też kosmetyki naturalne, bezzapachowe i pozbawione konserwantów, a to bardzo mi się podoba Lepiej zawsze bazować na sprawdzonej opinii

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Z efektimy znalazłam serię Hyrdo&Matt Control. Jedyne co pomogło na moją ciężką i uczuleniową skórę.

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Hai Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zależy jakie kosmetyki
    "lilu 28" Ja ostatnio kupuję tylko naturalne kosmetyki i zazwyczaj ze sprawdzonych stronek np. https://naturaija.pl/pl/c/KOSMETYKI-NATURALNE/2164716 albo na https://www.bioshop.com.pl/
    Jak wcześniej nie zwracałam uwagi na to jakie kosmetyki kupuję tak teraz tylko naturka. Jeszcze yves rocher mają fajne, naturalne kosmetyki i mają spore zniżki jeśli zamawia się przez neta. Polecam mydło oliwkowe! Uwielbiam! O tej Ekobieca nie słyszałam nic, a dziwne, bo w poszukiwaniu naturalnych kosmetyków przepatrzyłam już prawie wszystkie możliwe stronki. Chętnie sprawdzę i napisze jak wrażenia.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Oosbiście kupuje kosmetyki przez Internet. Znalazłam hurtownię kosmetyczną Cosnet i od tej pory korzystam tylko z ich usług. Przesyłka jest zawsze na czas, mają ogromny wybór produktów. Polecam.

  8. #8
    Wczytuje się Avatar misiak
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja ostatnio odkryłam super sklep z kosmetykami fryzjerskimi i pielęgnacyjnymi do ciała "Golden Look" - Mają szeroki wybór (m.in.L'Oreal, Wella, Kerastase, Goldwell, Schwarzkopf, CND) a do tego niskie ceny no i wysyłka jest błyskawiczna i chyba najtańsza na ryku bo juz za 6 zł Każdy klient zawsze otrzymuje miły prezent w paczce w postaci atrakcyjnych gratisów a obsługa jest super miła To jest mój ulubiony sklep i już zawsze będę tam kupować kosmetyki! Polecam wam odwiedzić ta strone

  9. #9
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    ja najczęściej w Douglasie gdy jestem w PL robie jeden duzy zakup tym bardziej ze często pozwalają mi sprawdzić zapach lub jakość kosmetykow.
    w internecie nie ma dużych dobze zaopatrzonych we wszystko hurtowni.dla mnie Douglas i tyle.ale jeżeli ktoś mi poda linka do fajnej hurtowni z kosmetykami w internecie to chętnie skorzystam .

  10. #10

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja różnie, czasem w drogeriach stacjonarnych, ale najczęściej przez internet i tutaj głównie na mekam.pl

    Jednak jeśli chodzi o drogerie, to głównie kupuję tam coś, aby to przetestować, a następnie zaopatruję się w niego w sklepach internetowych - oszczędność czasu i pieniążków

  11. #11
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Tam głównie zamawiamy spożywkę, ale mają również kosmetyki, proszę - https://polskikoszyk.pl/ Ogólnie wolimy kupować w sieci. Większy wybór i więcej okazji. Trzeba po prostu działać z głową, to wszystko.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Do skóry na Efektima.eu. Znalazłam tam krem pore&matt control i już tej firmy nie odpuszczę.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Nie przepadam za chodzeniem po drogeriach. Mam swoje ulubione marki kosmetyków, którym jestem wierna. Jeśli coś jest dobre dla mojej skóry, to po co to zmieniać? Dla swojej wygody zamawiam więc wszystko online. Spodobał mi się zwłaszcza asortyment drogerii online Kosmyk.pl, bo szukałam akurat korektora pod oczy marki Revolution i tam wyszperałam w bardzo dobrej cenie: Korektory | Oczy
    Szalenie lubię ten kosmetyk, bo świetnie tuszuje wszystkie niedoskonałości i ładnie pokrywa cienie czy tuszuje oznaki zmęczenia

  14. #14
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    jak drogeria jest dobra to i kosmetyki mają dobre. Kupujecie online? Ja bardzo często,a kosmetyki biorę stąd Nowości - Twoja drogeria internetowa kosmetyki online . Lubię te z Eos, są naturalne. Dobre są też te z semilaca, ta drogeria je ma. Mam wrażliwą skórę więc nauczyłam się jakie kosmetyki są dobre i dobrej jakości i które drogerie je posiadają. Polecam wam mają wiele nowości z obszernego rynku kosmetycznego i selekcje jakościową, naprawdę jest na to nacisk z moich obserwacji.

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    ja różnie, czasem kupuję w drogeriach Rossmann, albo Super pharm, z reguły poluję wtedy na promocje Często jak już mam wypróbowany jakiś produkt, zamawiam go wtedy przez internet, jest sporo taniej

  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Namiętnie testuję sklepy internetowe. Ostatnio na Hebe znalazłam odżywkę prosalon intensis i jestem w trakcie testowania. Pierwsze rezultaty już widać. Włosy nie są tak suche i zdecydowanie łatwiej się rozczesują.

  17. #17

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja mam ała drogerie z kosmetykami naturalnymi i kupuje mysla, balsamy, szampony itp na lavea.pl Klientki sa zachwycone skladem i efektami. Ja sama korzystam i potwierdzam, same naturalne skladniki.

  18. #18
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Na Efektima.eu, bezpośrednio od producenta. To mój ulubiony dostawca ukochanej serii mama care efektima.

  19. #19
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ostatnio również zamawiam głównie przez internet.No chyba,że zdarzaj sie jakieś naprawdę fajne promocje stacjonarnie. Na przykład minus 40% w rossmanie i naturze ( nie są one niestety jednak takie czeste.....).

    Lubie internetowe apteki. Po pierwsze miewają promocje cały czas. Po drugie mozna kupić sobie fajne apteczne kosmetyki o wiele taniej. Zamawiam w taki sposób również kosmetyki mojej ulubionej firmy Vianek. Oraz czasami od sylveco. Kilka złotych się zaoszczędzi.
    Zerknijcie sobie do cefarmu: https://www.cefarm24.pl/ - ostatnio miewają tam bardzo fajne wyprzedaze.

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zależy o jakich kosmetykach mowa Jeśli chodzi o dermokosmetyki D: definicja Dermokosmetyki wg La Roche-Posay to tylko i wyłącznie w aptekach. Reszte w standardowych drogeriach

  21. #21
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja w ogóle już nie wchodzę do sklepów tradycyjnych. Moje najnowsze odkrycie to cudowna odżywka ProSalon Intensis od Chantal. W końcu moje włosy nie wyglądają jak siano

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja robię zakupy przez internet, raz na kilka miesięcy, tak na zapas, ale moim zdaniem bardziej się to opłaca

  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Inernet i tylko od producenta. Teraz mam od Floslek moje ulubione już serum rozświetlające.

  24. #24
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Mam też dobre doświadczenia z Efektimą, zwłaszcza z ich peelingiem Coffee Miracle

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    ja w sieciówkach drogeryjnych - rossmann, hebe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 00:35
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37
  3. Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?
    By czarnulkaaa87 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 23:52
  4. Kosmetyki Abacosun
    By Eversun in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 19:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •