Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 86

Temat: Gdzie kupujecie kosmetyki?

  1. #51
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Cytat Napisał Glue Zobacz post
    Chyba jak większość tu kupuję kosmetyki w rossku, zwykle na promocjach bo są często a można w ten sposób kupić fajne kosmetyki bardzo tanio, tak właśnie kupiłam ostatnio witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami bielendy, bardzo dobrze nawilża skórę
    Jak to gdzie? W sklepie producenta! Tak oszczędzam prowizję i mam aktualnie ulubione peelingi Efekitmy.

  2. #52
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Apropo kosmetyków, to ja szukam teraz dobrego podkładu. Koleżanka polecała mi ten z oferty Golden Rose. Nazywa sie Longstay Matte Foundation. Ona mówi, że super matuje, doskonale kryje wszystkie niedoskonałości. Ceraz jest matowa i bez takiej oleistej wartwy. Tutaj można go zamówić: Baw się kolorami z Golden Rose! .

  3. #53
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Rossman ( chociaż proponowałabym uważać na ich promocje bo nie zawsze są tak korzystne jak rossman mówi - często podwyższają sztucznie ceny)
    natura
    mniejsze lokalne drogerie
    oczywiście internet (szukam tam głównie promocji)

    Jesli interesują Was kosmetyki apteczne to w ostatnim czasie sporo promocji na nie miał Cefarm. Warto jest zajrzeć sobie do zakładki z końcówkami serii. Dzięki temu można kupić sobie kosmetyki z kilkumiesięcznym terminem ważności o wiele, wiele taniej.
    https://www.cefarm24.pl
    Ostatnio edytowane przez cass ; 05-12-2017 o 14:09

  4. #54
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zalezy w sumie jakie ale wiekszosc kosmetykow kupuje online, bo duzo bardziej sie oplaca. Ostatnio w rece wpadla mi paletka cieni do powiek z Produkty ? Kosmetyki naturalne, hurtownia kosmetyczna, kosmetyki mineralne jako, ze uwielbiam testowac nowosci od razu sie nimi zachwycilam. Sa naturalne, z olejkami, nie zawieraja parabenow i jeszcze sa super trwale. no bajka.

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Na pewno Nocanka jest godna polecenia jeśli chodzi o internetowe drogerie. Robię u nich zakupy ponad rok i jakiś przebojów z nimi nie miałam. Fajne miejsce jak trzeba znaleźć kosmetyk to mniej typowej skóry, a nie do skóry idealnej. Cała oferta i kontakt jest na ich stronie – nocanka.pl. Z tego co wiem sprzedają też stacjonarnie, ale do stacjonarnego sklepu to mam kawał drogi akurat.

  6. #56
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    W sklepie producenta. Przychodzą do domu i oszczędzam na marżach. Dodatkowo wybieram polskie firmy, np.: Efektimę i jej bajeczne maseczki.

  7. #57
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    ja w internecie kupuję kosmetyki naturalne bo w sklepach stacjonarnych w mojej miejscowości nie ma zbyt dużego wyboru, tydzień temu robiłam zakupy na skin79 -część będzie dla mnie, część na prezenty

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Naprawdę porządne peelingi sprzedaje sklep online e-naturalne.pl. Z jednej strony są skuteczne z drugiej delikatne dla skóry wrażliwej. Ostatnio głównie na tych peelingach robimy wellness i klientki są zadowolone. Co do sklepu to na pewno na plus jest to, że wysyłają świeże kosmetyki a nie jakieś na ukończeniu, które lada dzień się przeterminują.

  9. #59
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zwykle kupuję w rossmanie

  10. #60
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja również bardzo często zamawiam kosmetyki przez internet. Głównie od jakiegoś czasu uwielbiam firmę Whamisa. nawet bardzo bardzo warto ja się przekonałam do eko kosmetyków jak kupiłam kilka mini produktów a teraz stosuję już same kosmetyki naturalne np Whamisa bo widzę jak dobrze wpływają na moją cerę i co najważniejsze nie podrażniają jej, poczytaj trochę to się przekonasz

  11. #61
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    W sklepie producenta. Moja ostatnia udana zdobycz to DermoExpert, cudowny koncentrat odnawiający skórę od Floslek.

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    na stronie producenta to chyba tylko naturalne kosmetyki kupowałam kiedyś ale bielenda jest tańsza a seria vegan friendly tak samo dobrze się u mnie sprawdza jak kosmetyki eco, używałyście ich?

  13. #63

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Zdecydowanie drogerie internetowe Ceny lepsze i wybór kosmetyków większy )

  14. #64
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Floslek, potem długo nic.

  15. #65
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja to albo w drogerii, albo jak coś jest w super cenie w internecie.

  16. #66
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja kosmetyki od jakiegos czasu kupuję w hurtowni kosmetycznej Mimari. Maja ogromny wybór dobrej jakości produktów w korzystnych cenach. Maja rozbudowaną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

  17. #67
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Online u Floslek, najlepsze kremy dla całej rodziny.

  18. #68
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    A powiem Wam,ze bardzo różnie:
    stacjonarnie
    przez internet
    u konsulantki ( moja koleżanka jest konsultantką Oriflame, kosmetyki bardzo lubie tak wiec jak jest okazja to coś od niej zamówię, szczególnie, że mówi mi o tym, że sa akurat jakieś dobre promocje)

    Nie wiem czy wiecie ale kosmetyki Oriflame można zamawiać sobie również i przez internet. W sieci mozna sobie przejrzeć katalog firmy. Na stronie Klubukonsultantek .
    Ceny w tego typu sklepie bywają korzystniejsze niż nawet w katalogu.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 20-07-2018 o 14:29

  19. #69
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Ja od kilku miesięcy kosmetyki kupuję tylko w sklepie http://kosmetyki-naturalneonline.pl/ Zaczęło mi zależeć na naturalnych kosmetykach, bo dostrzegłam, że właśnie takie najlepiej działają na moją skórę. Zresztą wszystkie chemiczne składniki w drogeryjnych kosmetykach bardzo często podrażniały moją wrażliwą skórę. A teraz już takiego problemu nie mam!

  20. #70
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Floslek, prosto od producenta. Najlepsze kremy dla całej rodziny, niezależnie od cery.

  21. #71
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    W ostatnim czasie głównie przez internet. Ceny kosmetyków są o wiele niższe. Nawet jesli nie są w takich dużych promocjach jak w sklepach stacjonarnych. Poza tym jest to wygodniejsze. Można sobie na szybko przejrzeć ceny w wielu sklepach kosmetycznych i zdecydować sie na zamowienie ich tam gdzie jest najtaniej

    Proponowałabym zajrzeć sobie do sklepu Darmarsklep: https://darmarsklep.pl/
    mają sporo promocji
    wiele niszowych i ekologicznych marek
    no i do wiekszości zakupów dorzucaja darmowe prezenty i próbki

    Wysyłka bardzo szybka.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 16-08-2018 o 09:54

  22. #72
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    W sklepie Floslek, bezpośrednio od producenta. Jest super!

  23. #73
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    W sieci. Nie chodzę po drogeriach – po prostu w necie dużo łatwiej mi o znalezienie takiego kosmetyku, którego szukam.
    Znacie ten sklep - https://fridge.pl? W zasadzie Fridge to marka kosmetyków. Ich krem water coat rozwiązał mi problemy wiecznie odwodnionej skóry.
    Niby za każdym razem słyszałam od sprzedawców, że ich krem da nawilżenie, a jedynie w tym przypadku to uzyskałam.
    Co istotne dla mnie – to jest naprawdę długotrwałe nawilżanie, a sam kosmetyk trzymam w lodówce.
    Swoje robi.

  24. #74
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    Polecam polować na promocje w sklepach stacjonarnych typu rossman czy natura.Okresowo pojawiają sie tam dobre promocje na minus 50% na kosmetyki do makijażu. Sama dwa razy w roku robię większe zakupy kosmetyczne
    Jeśli jednak chodzi o pielęgnacje, większość kosmetyków zamawiam przez internet.Mniej znane firmy o wiele więcej inwestują w skład swoich kosmetyków. A mniej w reklamę.
    Uwielbiam na przyklad kosmetyki z serii Med od Over Cosmetics:
    https://over-cosmetics.pl/pl/med/ - jeszcze do tej pory nie spotkałam sie z tak dobrze nawilżającymi balsamami do ciała.Ciało jest miękkie, idealnie nawilżone oraz balsamy łagodzą podrażnienia.

  25. #75
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie kosmetyki?

    W sieci. Kremy tylko ze sklepu Floslek, najlepsze dla skóry.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 00:35
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37
  3. Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?
    By czarnulkaaa87 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 23:52
  4. Kosmetyki Abacosun
    By Eversun in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 19:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •