Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Temat: Jaka klimatyzacja do domu?

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Jaka klimatyzacja do domu?

    Jesteśmy w trakcie budowy domu. Dowiedziałam się ostatnio o tym, że posiadanie i używanie klimatyzacji nie jest aktualnie aż takie drogie. Uważam, że montaż klimatyzacji w Krakowie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo lepiej polecić to komuś profesjonalnemu. Co myślicie o takim rozwiązaniu do domu?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Wszystko zależy od rodzaju klimatyzacji, jaki sprzęt zostanie zamontowany, w jakim domu, itp. Najlepiej zgłosić się do fachowej firmy lub speca w tej dziedzinie, który doradzi jaki sprzęt wybrać do naszych potrzeb i do warunków panujących w mieszkaniu. Tylko w takim przypadku inwestycja ma sens.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Ze swojej strony mogę Ci doradzić tylko, żebyś ustawiła dobrą temperaturę i nawiew. Często można złapać przecież przeziębienie od takiej klimatyzacji. A wtedy szkoda mieć kłopot i zastanawiać się jakie leki na grype wybrać.

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Ja też jakoś nie ufam klimatyzacji, mam ją w pracy i mi wystarczy. Mam za to osuszacz powietrza bo mąż ma alergię na roztocza i to trochę pomaga. Wiec o ile się nie boisz ze dostaniesz przeziębienia to spróbuj z tą klimatyzacją. Ale na wszelki wypadek zobacz sobie tutaj osuszacze Osuszacze powietrza - Ceneo.pl jak powietrze jest zbyt wilgotne to się bardzo przydaje

  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Tutaj macie namiary na firmę, która zakłada klimatyzację - Wentylacja i Serwis Klimatyzacji Kraków - Heatec
    Ogólnie koszty są dosyć wysokie, ale zdecydowanie warto je podjąć. Dlaczego? Z kilku powodów. Przede wszystkim ze względu na to, że jednak powietrze jest inne i żyje się lepiej.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Nie jestem fanem klimatyzacji w domu.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Myslę, że dobrym pomysłem może być rekuperacja Warszawa. To rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania i bardziej efektywną wentylację pomieszczeń. Ja mam u siebie w domu rekuperator i sprawdza się świetnie.

  8. #8
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Jeśli się na tym nie znamy, warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Na przykład w firmie Remont możemy liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego klimatyzatora. Więcej na ten temat możecie się dowiedzieć z ich strony https://remont.biz.pl/doradztwo-w-wy...-pompy-ciepla/ . Moim zdaniem warto z takich usług skorzystać, zamiast później żałować złego wyboru.

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Jeśli zastanawiacie się nad wyborem ogrzewania to dobrą decyzją będą kominy Schiedel. Świetnie się sprawdzają i mają gwarancję aż na 30 na lat. Korzystała któraś z Was z nich?

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Ostatnio montowaliśmy agregat wody lodowej w firmie i miałam okazję przejrzeć wiele ofert różnych firm. Jeśli chodzi o klimatyzację i kompletne systemy klimatyzacji to mogę Ci śmiało polecić ofertę firmy Chigo. Ja najlepszą znalazłam właśnie tutaj: Agregaty wody lodowej - CHIGO | generalny dystrybutor i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wstępnie umówiłam się ten na montaż klimatyzacji w domu, więc pewnie niedługo będę mogła powiedzieć więcej na temat takich produktów od nich

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Słyszałam że klimatyzatory Mitsubishi są jedne z najlepszych. Co o tym myślicie? Znalazłam ciekawą ofertę Mitsubishi - Klima-Expert: Klimatyzacja Rzeszów, Wentylacja, Pompy Ciepła, Centralne odkurzacze i nie wiem na jakiego producenta się decydować.

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Wiesz co? Ja zapytałem się pani, która pomagała nam w zakupie domu na naszym osiedlu od Osiedle Domów Jednorodzinnych | Warszawa - Okolice | Ventana - i poleciła mi najlepszą firmę w okolicy. Wydaje mi się, że warto właśnie takich ludzi pytać - takich, którzy mają jakieś pojęcie na ten temat. Wiecie jak jest Swoją drogą - nasze osiedle jest piękne, okolica jest niesamowita, sąsiedzi wspaniali, a problemów z klimatyzacją brak - polecam!

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Przyznam szczerze, że według mnie najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z doświadczonymi fachowcami. Moja klimatyzacja została zamontowana przez tą firmę: https://www.ahs-krakow.pl/ Wiem również że w każdej chwili mogę liczyć na ich serwis. Zlecenia realizują sprawnie i terminowo. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę

  14. #14

    Domyślnie Odp: Jaka klimatyzacja do domu?

    Nie ma co do tego wątpliwości, tylko profesjonalna firma jest w stanie zamontować a przede wszystkim dostosować odpowiedni rodzaj klimatyzacji do naszych potrzeb. W Aleksandrowie Łódzkim działa świetnie prosperująca firma https://recool.pl/klimatyzacja-w-aleksandrowie-lodzkim/ ukierunkowana na klimatyzacje, ich serwis a także sprzedaż. Myślę, że jeśli jest Ci po drodze, warto do nich zajrzeć, w innym przypadku polecam wczytać się w zakładki na ich stronie, mają ogrom wiedzy w tym temacie, z którą chętnie się dzielą.




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Frezarka- nie taki diabeł straszny...
    By Chanti25 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 1252
    Ostatni post / autor: 17-09-2021, 13:21
  2. Jaka jest ważność akrylu?
    By VioletVenuss in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 13:33
  3. 18stka w domu xD
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 01:12
  4. Cos dla pan :)
    By Jade in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-04-2009, 23:59

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •