Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Kupno mieszkania

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Kupno mieszkania

    Hej. Planuję kupić w końcu mieszkanie i padło na Marki, ponieważ widziałam naprawdę fajne mieszkania na sprzedaż marki. Okolica wydaje się być naprawdę zadbana, a myślę, że taka inwestycja w mieszkanie w końcu się zwróci Myślicie, że warto kupić tego typu mieszkanko?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    A mnie marzy się własny dom... Wolę już nieco dłużej zaoszczędzić, kupić gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym i mieć spokojny kąt na całe życie. Niektórych przeraża wizja kosztów ale ja sądzę, że to nie aż takie wygórowane kwoty...
    Ktoś rozeznaje się jakie konkretnie?

  3. #3
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    koszty w domach a mieszkaniach wcale nie sa tak bardzo rozne.bo wiem ogrzewanie i inne wydatki w domach sa spore ale w bloku wcale nie sa mniejsze.tak samo w blokachi nie koniecznie mowie o tych z wielkiej plyty sa duże opłaty za fundusze remontowe.gdybym miała do wyboru kupno za gotowke to wybrałabym dom.ale na kredyt to mieszkanie zawsze mniejsza kwota do splaty.co do reszty kosztów sa porównywalne.inaczej jest jeeli w części kredytu rodzice mogą pomoc to wtedy tez wybrałabym dom.

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Sprawdź www.activ-investment.eu . Najsolidniejszy deweloper jakiego znam. Jest na rynku od 20 lat, a wiadomo, że zmieniały się warunki gospodarcze i oczekiwania klientów. Nigdy nie spóźnili się z oddaniem żadnej inwestycji. To chyba najważniejsze czynniki. Mają inwestycje w najlepszych lokalizacjach, i konkurencyjne ceny, ponieważ szacowane są one realnie już po zakupie działki, wykonaniu projektów i dokładnych kalkulacjach. Na to przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę. Interesuję się ich losami i inwestycjami, bo sama kupiłam u nich mieszkanie. Znam ich od podszewki.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Pzy zakupie mieszkania na kredyt przyadłby się moim zdaniem doradca hipoteczny. Zapoznajcie się z tą stronkę http://sprawdzonydoradca.pl/kalina-bronisz . Zawsze wyszukac i zadzwonić o poradę czy umowić się na spotkanie mozna.

  6. #6
    Debiutantka Avatar beek12
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Póki co się to nie opłaca raczej...

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    No kupno mieszkania raczej do najłatwiejszych zadań nie należy, zwłaszcza patrząc na to, jak wiele formalności trzeba spełnić zanim w ogóle udamy się do banku po kredyt. Samo otrzymanie kredytu też nie jest proste i może dlatego tak wiele osób zastanawia się, co jest lepsze - kredyt czy jednak wynajem. Poczytajcie o tym: http://go2kredyt.pl/kredyt-hipoteczn...em-porownanie/, ot taka ciekawostka jak mi się zdaje.

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    To prawda ale też z drugiej strony nie kupujesz mieszkania co tydzień więc jest to do przyjęcia, ja już to wszystko mam za sobą, kupiłam mieszkanie na osiedlu nowa grochowska na pradze południe i teraz czekam tylko aż zaczną się odbiory mieszkań

  9. #9

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Ja też sie zastanawiałam nad kupnem mieszkania, ale jednak zdecydowaliśmy się na budowę domu. Obecnie jesteśmy na etapie ocieplenia natryskowego pianką pur. po nowym roku się wprowadzamy

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Kupno mieszkania to naprawdę bardzo poważna decyzja. Ja przez długi czas szukałam odpowiedniej oferty. Z polecenia znajomego natrafiłam na stronę: https://sprzedaz-mieszkanie-lodz.wgn.pl/ i to na niej udało mi się znaleźć moje wymarzone mieszkanie w Łodzi. Jeśli jesteście na etapie poszukiwania mieszkania lub jego sprzedaży to warto zajrzeć właśnie na tą stronkę.

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Najlepszą opcją będzie mieszkanie na wynajem, sama stałam przed podobnym dylematem i ciekawą ofertę znalazłam w https://www.dobryadres.pl/. Sprawdź, może i Ty coś znajdziesz. Mieszkania do kupienia również można tam znaleźć. Trzeba tylko odpowiednio się rozejrzeć.

  12. #12

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Do nowego mieszkania warto od razu kupić nowe meble, by móc cieszyć się komfortem oraz wygodą. Ja sama niedługo będę wprowadzała się do nowego mieszkania i mam już nawet na oku ładne meble salonowe. Na początku myślałam nad zakupem czegoś na wymiar, ale stwierdziłam, że to chyba jak dla mnie za drogo.

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Kupno mieszkania

    Ostatnio jak szukałam mieszkania to znalazłam taka ofertę https://www.eurostyl.com.pl/oferta/n...ia-gdansk.html. Według mnie bardzo fajna opcja bo są to mieszkania w bardzo fajnych lokalizacjach w Gdańsku. Same mieszkania wygladają na bardzo zadbane.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wynajem mieszkania w Rzeszowie
    By Intada in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-08-2023, 11:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •