Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Temat: Lampy led do korytarza.

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Lampy led do korytarza.

    Co sądzicie o takich https://www.tomix.pl/33/oswietlenie+LEDlumen lampach do korytarza? Podoba się Wam takie skromne oświetlenie przedpokoi?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Nie zrób tego błędu co ja. Lepiej dać lampy sufitowe wiszące, niż kinkiety. Takie lampy dają więcej światła niż plafony http://www.leroymerlin.pl/oswietleni...zace,a956.html . Najlepiej gdy są z kloszem skierowanym w dół. Tak by uzyskać światło kierunkowe. Najlepiej wybrać lampę z kloszem nieprzezroczystym np. z grubej tkaniny czy metalu, gdy klosz lampy wiszącej będzie prześwitujący np. ze szkła lub przezroczystego tworzywa sztucznego czy papieru ryżowego otrzymamy światło rozproszone. Najczęściej wybieramy lampę ze światłem jednopunktowym. Wówczas można dać kilka lamp.
    Ostatnio edytowane przez bublinka ; 20-09-2016 o 20:03

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    DO takich opraw świetnie pasować będą żarówki LED. Ja już w całym mieszkaniu nie mam żarówek wolframowych. Po tym jak w naszym salonie szefowa zmieniła oświetlenie na reflektory LED-owe przekonałam się do tego światła. Oczywiście dobór odpowiednich żarówek nie jest prosty bo oprócz mocy każda żarówka ma określoną barwę światła, tak jak w świetlówkach.

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Zgadzam się z przedmówcami Tylko przy wyborze oświetlenia LED trzeba najpierw wybrać dobrego producenta. Mogę polecić Klusdesign. Mają też fajne inspiracje dotyczące oświetlenia

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Taka lampa super sprawa.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    W dzisiejszych czasach nie ma co bawic sie w inne techonologie oswietlania niz LED. Szczerze to sama zastanawiam sie nad wymiana wiekszosci starych zarowek .. jednak juz chyba poczekam az wiekszosc padnie. Moja znajoma zauwazyla dosc duzy spadek wykorzystania energii po przejsciu wlasnie na LEDy. Wracajac do tematu, korytarz jest moim zdaniem jednym z wazniejszych elementow w naszym mieszkaniu. Kazdy kto nas odwiedza przykuwa do niego bardzo duzo uwagi. Warto jest zainwestowac w jakies lepsze rozwiazania pod wzgledem oswietlenia gdyz na dluzsza mete to sie oplaca pod wzgledem nawet finansowym poniewaz bedziemy miec dluzej zachowany nowoczesny wyglad. Znacie moze jakies sprawdzone sklepy z takimi produktami? Mi w sumie przychodzi jeden - https://iluve.com/pomieszczenia/korytarz Jeszcze co prawda nie robialm tam zakupow jednak czytalam same pozytywne opinie.

  7. #7
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    bardzo fajne

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    To zalezy tez do jakiego pomieszczenia. Ja do biura musialam miec mocne, jasne swiatlo - bo zwyczajnie tam spedzam najwiecej czasu, podobnie jak w kuchni i musi byc widno - szkoda oczu w tym wieku ;p Kupilismy razem z lampami te zarowki w saloeni agaty https://www.agatameble.pl/oswietleni...fl-claro-8w-ww Sa wlasnie i jasne i kolor swiatla tez nie jest taki "dający po oczach" - ma jednak ten "ciepły odcien"

  9. #9

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Fajne!

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    To jakie lampy do korytarza wybrać zależy w dużej mierze od jego wielkości. Jak korytarzyk jest niewielki, to takie lampy led się świetnie sprawdzą. Jak natomiast jest obszerny (czyli np. w domu) to można zaszaleć z jakąś większa lampą. Moja siostra ma duży korytarz, a właściwie hol i niedawno wymieniała w nim oświetlenie. Zdecydowała się na dość spore, wiszące lampy. Kupiła je w sklepie internetowym - www.kanluxforhome.pl i bardzo fajnie to wygląda. Ale w małym korytarzu, w mieszkaniu w bloku - na pewno by się nie sprawdziły.

  11. #11
    Debiutantka Avatar majkl7
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Na szczęście nie muszę się tym zajmować. Żona robi to za mnie i sprawdza się w tym jak nikt inny.

  12. #12
    Debiutantka Avatar Tatmes
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Nie ma co, dużo przydatnych porad i opinii. Oczywiste jest, iż nie tylko ja tak sądze.

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Jestem zdecydowanie za takim rozwiązaniem ! Obecnie oświetlenie led to jedno z lepszych rozwiązań, a ze swojej strony śmiało mogę polecić Wam led neon flex dostępny na stronie https://ledart.net.pl/pl/zrodla-swiatla/neon-led-flex . Jest to opcja bardzo atrakcyjna zarówno z punktu widzenia ekonomicznego, ale po drugie prezentuje się to znakomicie. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie na tej stronie i będziecie zadowoleni

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    A co powiecie na kinkiet na wysięgniku? Ja znalazłam do swojego mieszkania do salonu i do korytarza takie w sklepie https://www.sfmeble.pl/c/kinkiety-na...ku-oswietlenie . Jak szukacie to jak najbardziej poza meblami to można także u nich zamawiać elementy oświetlenia. Moim zdaniem mają naprawdę dobrą ofertę i rozsądne ceny. I wiele produktów dostępnych od ręki, można też dekoracje do mieszkania zamówić.

  15. #15
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Świetne rozwiązania. U mnie w domu zdecydowanie stawiamy na ledowe rozwiązania, co o tym myślicie? Super ofertę posiada sklep https://sklep.neonica.pl/, w którym można znaleźć sprawdzone, solidne i do tego naprawdę fajnie wygalające rozwiązania. Co o tym myślicie? Ktoś z Was zmieniał coś z oświetleniem u siebie w domu w ostatnim czasie?

  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Lampy led do korytarza.

    Świetnie się składa, że dzielicie się informacjami tego typu!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Tanie lampy led??
    By AguchaG in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2022, 22:16
  2. mega lampy
    By pikna56 in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-11-2020, 03:30
  3. Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)
    By Kamis in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 788
    Ostatni post / autor: 05-07-2018, 09:01
  4. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •