Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Temat: Promocja salonu przez internet

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Promocja salonu przez internet

    Mam pytanie - czy uważacie że po za fb i www oraz standardowymi formami promocji salonu - taki salon mógłby wysyłać mailingi do klientów. Ostatnio mój klient mówił o tym że dostaje mailingi ze swojego sklepu osiedlowego i jest mega zadowolony, bo dzięki temu ma zniżki. Myślicie że w salonie też by się coś takiego sprawdziło? I czy znacie jakieś programy w których można mieć bazę klientów i móc wysyłać do nich e-maile za free?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Taki mailing można zainstalować na stronie za pomocą wtyczki na wordpress, ale zależy jaką ma się stronę.
    Wiem że chętnie klientki zostawiają maile, jak zobaczą że można dostać jakiś rabat, promocje są przyciągające.
    W internecie nie tylko jest reklama na fb, ale choćby pozycjonowanie strony salonu lub kampanie adwords.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Pozycjonowanie to dobry pomysl dla kazdego biznesu Tylko musisz zatrudnić odpowiednią firmę, bo jest wiele takich jednoosobowych biznesmenów zajmujących się pseudopozycjonowaniem. Polecam Ci wejść w współpracę z http://sfeo.agency/ , na pewno bedziesz zadowolona z wyników pozycjowania a sala bedzie cieszyc sie jeszcze wiekszym zaintersowanie.

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Możesz sama się dokształcić w sprawach reklamowania swojego biznesu. W Internecie bardzo ważna jest rzetelna wiedza, porady, których za Ciebie agencja ie udzieli. Będziesz im płacić a i tak będzie potrzebne Twoje działanie. Zainteresuj się kursami biznesowymi Akademii Versum https://www.akademiaversum.pl/ Może nie będzie Ci potrzebna agencja.
    Emotikonki

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Ja bym też pomyślała o jakiś upominkach dla klientów, coś takiego na przykład Pokrowce na koła, ubrania i garnitury, pokrowce na wymiar | Producent pokrowców - IZI Takie fajne pokrowce z logiem firmy, to miły gest i na pewno świetnie się sprawdzi w formie reklamy

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Ważne by strona internetowa zajmowała pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania w twoim mieście, dlatego zainteresuj się pozycjonowaniem lub znajdź agencję, która się tego podejmie

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Marketing sieciowy.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Cytat Napisał Partick Zobacz post
    Mam pytanie - czy uważacie że po za fb i www oraz standardowymi formami promocji salonu - taki salon mógłby wysyłać mailingi do klientów. Ostatnio mój klient mówił o tym że dostaje mailingi ze swojego sklepu osiedlowego i jest mega zadowolony, bo dzięki temu ma zniżki. Myślicie że w salonie też by się coś takiego sprawdziło? I czy znacie jakieś programy w których można mieć bazę klientów i móc wysyłać do nich e-maile za free?
    Witam na sam początek polecam adWordsy i marketnig szeptany jest to idealny i nie drogi sposob reklamy a na początek rozwoju a jest to ideal opcja zajrzyj na moje stronki skontaktuj sie a napewno sie doagdamy skoro otwierasz nowy salon to napewno dostaniessz od nas rabacik abadwords.pl i m-szeptany.pl

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Przede wszystkim to trzeba mieć porządną stronę internetową, z cennikiem, zakresem usług, rabatami, zdjęciami swoich prac itp. Przecież większość klientek właśnie w internecie szuka kosmetyczek i salonów Jak ja zaczynałam działalność kosmetyczną i założyłam własny salon, to zgłosiłam się do https://specialspace.pl/ , którzy zaprojektowali i stworzyli dla mnie świetną stronkę internetową. Jest bardzo "na czasie", także to tez przyciąga klientki

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Postanmowiłam otworzyć swój salon we Wrocławiu. Kupiłam lokale biurowe wrocław i właśnie zastanawiałam się nad reklamą.Myśle,że postawie na reklama w internecie, może zlecę to komuś ,kto się na tym zna

  11. #11

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    A reklamowałaś się na portalu kuuma.pl ? To jest baza/wyszukiwarka wszystkich specjalistów z zakresu kosmetyki.

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Sa poradniki jak się reklamować, co jest bardziej skuteczne co mniej. I jak to robić. Przykładowo znalazłam taki o to poradnik którego tematem jest Reklama w Google Ads czyli jednak z ważniejszych tematow w branży reklamy internetowej

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Ze stroną internetową jest jak z samochodem. Przecież nie jest to mebel by stał w garażu. Musi jeździć i zarabiać na siebie. Nawet jeżeli kupiliśmy go tylko po to by denerwować sąsiadów i znajomych to i tak muszą go przecież zobaczyć. By tak się stało trzeba kupować paliwo. Robić przeglądy. Ciągle coś poprawiać i tuningować. Tak samo jest ze stroną internetową. By była widoczna należy o nią dbać i aktualizować. To nie jest takie proste. Google ciągle zmienia warunki zabawy. Fluktuujące algorytmy ciągle zmieniają reguły pozycjonowania stron. Dlatego lepiej marketing szeptany, pozycjonowanie i promocje strony internetowej w internecie zostawić fachowcom. Osobiście polecam New Project zajmujący się szeroko pojętymi usługami SEO w Łodzi http://www.newproject.biz.pl .

  14. #14

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Ja korzystam z usług Hot Creations https://hot-creations.pl. Pozycjonowanie i Google Ads robi ogromną robotę, bo mam klientki z okolicy, ale też z innych miast, które dojezdzają do mnie kilkadziesiąt kilometrów dzięki mojej pozycji w Googlach

  15. #15
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Moim zdanie reklama w internecie jest jak najbardziej dobrym pomysłem, ja swoją firmę też tak reklamowałem. Wynająłem do tego firmę https://xann.net/ która się w tym specjalizuje. Prowadzili mi kampanię na facebooku oraz w google, efekty widziałem dość szybko i były dobre. Obsługa klienta w firmie jest bardzo dobra, widać że to profesjonaliści.

  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Promocja salonu przez internet

    Jest wiele sposobów na to, aby dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą Twojej firmy. To, co ja mógłbym Tobie polecić to zainteresowanie się pozycjonowaniem lokalnym. Można o nim przeczytać tutaj: https://kolumna24.pl/blog/news-konku...icy-37947.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki
    By zizia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 324
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 15:44
  2. Masaż twarzy
    By kobietazpazurem in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 20:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •