Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Play Stacion

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Play Stacion

    Nie wiem co to znaczy się nudzić. Zawsze mam dużo pracy i dość nerwową pracę. Jednak późnym wieczorami lubię sobie w wannie pograć na PlayStacion w dr Mario-Nitendo czy w Tetris. To mnie uspokaja. Wiem że to bardzo stare gry. W zasadzie mało gdzie można je teraz dostać. Podobno na nowych konsolach PlayStation4 już ich nie ma http://www.redcoon.pl/c04360000-PlayStation-4 . Lubię też czasem poukładać sobie pasjansa, albo zagrać w kierki. Niestety na Windows 10 już ich nie ma a te z aplikacji są bardzo dziwne.
    Ostatnio edytowane przez jasnowłosa ; 20-09-2016 o 19:26

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Play Stacion

    Play Station jest mega!

  3. #3

    Domyślnie Odp: Play Stacion

    Ja tam lubię i PS i XBOXa, chociaż jak dla mnie to xbox ma zbyt skomplikowane ustawienie na padzie i jeszcze nie umiem się dostosować.
    A w co gracie babeczki?
    Ja kupiłam sobie xboxa z kinektem i ćwiczę zumbę

  4. #4
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Play Stacion

    Mialam kiedyś konsole i nawet sporo grałam, jednak z czasem rozrywka taka się nudzi. Szczególnie, ze nie da się za bardzo grać z innymi osobami i gra się z komputerem. A mnie osobiście takie gry na pewno nie będą cieszyły.....

    Od niedawna grywam sobie w pokera. Nie wiem czy widziałyscie, ale są kasyna, w których mozna pograć sobie w pokera również za darmo.Dzięki temu mozna się przetrenować przed tym zanim zaczniecie grać naprawdę

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Play Stacion

    Przyznam szczerze, że PlayStation to u mnie najlepsze urządzenie na spędzanie wolnego czasu. Polecam Wam serdecznie rozejrzeć się za wszystkim na stronie https://www.softikom.pl/technologia/gry/playstation-5-czy-xbox-series-x-co-wybrac jeśli zależy Wam na tym, aby zaopatrzyć się w nowy model, bo w tym roku na rynku pojawia się nowe urządzenie PlayStation i Xbox. Bardzo zależy mi na tym, aby odpowiednio porównać sobie te dwa sprzęty.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Play Stacion

    To bardzo ciekawe, bo jak udało mi się wyczytać w nowym artykule na itwiz.pl platforma xbox zostanie przeniesiona do nowych telewizorów Samsung. Więcej na ten temat na pewno dowiecie się z artykułu, ale od siebie dodam tylko że to bardzo ciekawy krok na który zdecydował się Microsoft. Jestem szczerze zainteresowany jak dalej to się rozwinie
    z



  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Play Stacion

    Wiadomo ale coraz więcej widzę gier mobilnych powstaje i ma swoich fanów. W sumie teraz każdy cały czas ma telefon więc może pograć kiedy chcę. Można posprawdzać gry na telefon: http://siriusmag.pl/gry-na-telefon/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •