Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Temat: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    15

    Domyślnie Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Co sądzicie o założeniu własnego sklepu w internecie?Czy jest to dobry pomysł na biznes?Czy często kupujecie w sieci? Pomyślałam o ubraniach dla kobiet to to jednak one najczęściej kupują ubrania. Zastanawiam się też jaki musze ponieść koszt aby ruszyć z własną działalnością? Widzę, że samo zaopatrzenie (Hurtownia odzieży damskiej on-line - Wólka Kosowska | Larado.pl) nie jest jakoś bardzo duży, jakie koszta będą inne?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    mam wrazenie ze to reklama?

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Próbuję się diowiedziec czy sklep internetowy ma sens?
    Jest to jakiś koszt i dobrze się dowiedzieć najpierw kto w ogóle kupuje w sieci.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    szczerze na pewno dobry pomysl tylko musisz mieć naprawdę sporo pieniędzy na start i przedewszystkim reklamę bo jest spora konkurencja ale i tak mysle ze pomysl ok.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    A co chcesz sprzedawać?

    ---------- Dodano o godzinie 20:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:18 ----------

    Zależy z czym sklep i co chcesz sprzedawać bo tutaj nie chodzi o towar. To nie komuna - dzisiaj wszystkiego jest od groma. Siostra prowadzi sklep w którym oferuje wyroby wiklinowe głównie kufry i kosze na bieliznę i powiem Ci że najważniejsze jest wypromowanie strony. Bo jeśli nie będziesz w czołówce po wpisaniu frazy to zapomnij o biznesie internetowym na własną rękę. A promocja kosztuje dużo i jeszcze trzeba wiedzieć komu to zlecić.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    W internecie każdy może zrobić biznes Jeżeli macie dostęp do tanich produktów to wystarczy założyć sklep internetowy, to nic takiego trudnego i zacząć zarabiać. Jednak polecam wam zapoznać się z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami IT, e-commerce jeżeli będziecie się za to brać. W końcu czymś musicie się wyróżniać, a na pewno nie odstawać od konkurencji. Zobaczcie sobie stronę http://sidgroup.pl/ , ta firma zajmuje się wdrażaniem różnych nowoczesnych rozwiązań dla firm. Na pewno pomogą w tym temacie.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Wlasny sklep internetowy to naprawde dobra opcja, jesli chodzi o prace. Tak jak wspominalyscie powyzej - nie trzeba miec nawet nie wiadomo jakiego wkladu - mozna sprzedawac cos, co samemu sie wytwarza - jakies kartki, karteczki, ozdoby, wazoniki malowane recznie itp itd - co tam tylko potraficie zrobic z niczego
    Jesli chodzi o sprawy techniczne - trzeba miec jakis hosting - pod sklep to najlepiej VPS, do tego postawic trzeba sam sklep - sa darmowe platformy, proste w obsludze i we wdrozeniu. No i na koniec - jakis system platnosci internetowych - moze byc np Tpay - bezpieczny, szybki oraz solidny, no i obsluguje Blika. Dzieki takim platnosciom nam bedzie prosciej obslugiwac sklep, a klientom - latwiej placic za zakupy.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Pomysł dobry, problemem jest jedynie problem reklamy. Możesz wykupić miejsce reklamowe albo samemu budować jakiś kontakt z klientami. Oczywiście łatwiej jest wykupić reklamę

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    ja praktycznei caly czas kupuje cos przez internet

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Moim zdaniem otwieranie takiego sklepu internetowego to nie jest najlepszy pomysł na dochodowy biznes w dzisiejszych czasach... Wydaje mi się, że lepszym pomysłem będzie otworzenie apteki. Przecież kwestia zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt to żaden problem już jest, widziałam ostatnio na stronie https://danlab.pl/ , że chłodziarki farmaceutyczne można dostać dzisiaj w naprawdę korzystnych cenach.

  11. #11
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Bardzo lubię zakupy w Internecie. Ostatnio kupuję nawet tusze do drukarki online https://inkhouse.pl/tusze,do-hp,nr-301.html i jestem bardzo zadowolona. Szybka wysyłka i niewysokie koszty.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Sklep internetowy to naprawdę super pomysł na biznes! Trzeba jednak pamiętać o tym, aby dbać o komunikację i kontakt z klientem. Ja niestety cały czas pod telefonem być nie mogę, ale korzystam z oferty https://www.apifonica.com/products/voice-api.html , która całkowicie rozwiązuje ten problem dzięki voice api połączenia klientów automatycznie trafiają do właściwej osoby, czyli konkretnego pracownika. A to znacznie usprawnia pracę!

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Sądzę, że sklepy online to dobry pomysł na biznes. By uniknac nieprzyjemnych rzeczy warto zawsze sprawdzac status przesyłki. Ja tak często robię korzystając z opcji szukaj paczki . Dzięki temu wiem na jakim etapie podróży ona jest .

  14. #14
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Mój znajomy niedawno otworzył taki sklep internetowy z ubraniami, całkiem dobrze mu to prosperuje, ma coraz większe obroty. Także to fajny pomysł na biznes, serwer wraz z domeną wykupił w nazwa.pl bo mieli najlepszą ofertę. Jakby ktoś szukał.

  15. #15
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Obecnie sklepów internetowych jest coraz więcej, więc i konkurencja też coraz większa, niezależnie od branży, choć na pewno warto mieć w tym rozeznanie. Dodatkowo mając firmę prowadzoną online, na przykład sklep internetowy, trzeba też pamiętać o kwestiach przepisów RODO, w tym także właściwie przygotować regulamin sklepu: https://informaticalegis.com/regulam...-jak-stworzyc/, a takie kwestie też muszą być podporządkowane właśnie odpowiednim przepisom prawa.

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Czasem wystarczy nawet hosting dedykowany. W przypadku małych sklepów sprawdzi się to doskonale, nie narażając nikogo na koszta. Bardzo dobrą ofertę można znaleźć chociażby na https://www.sprintdatacenter.pl/blog...owany-czy-vps/
    Jeżeli będzie potrzeba to zawsze można przenieść się na serwer vps.

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Zalezy jaki asortyment chcesz sprzedawac.

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Bardzo dobry pomysł na biznes. Znam wiele osób które prowadzą swój sklep internetowy i udało się im osiągnąć sukces. Wiadomo początki są trudniejsze ale z czasem jak ma się dobre ceny, ciekawy asortyment to sprzedaż będzie na odpowiednim poziomie. Im taniej będziesz nadawać paczki do klientów tym lepiej - zwiększy się zainteresowanie. Zobacz koniecznie na ofertę https://allekurier.pl/ .Za pomocą tej platformy możesz wysyłać paczki na terenie kraju jak i za granicę. Za pomocą sprawdzonych firm kurierskich.

  19. #19
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy-pomysł na biznes.

    Korzystanie z chmur obliczeniowych w dzisiejszych czasach jest w szczególności ważne i potrzebne dla biznesu. Dlatego polecam wam skorzystać z najlepszych usług na rynku, takich jak https://rst.software/pl/oferta/uslugi-w-chmurze/ gdzie będziecie mieć pewność co do wsparcia i bezawaryjności usług.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nowy sklep internetowy www.NajtaniejDoPaznokci.pl
    By karolinawys in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-12-2018, 22:46
  2. Sklep ze strojami kąpielowymi
    By komus in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-06-2018, 21:04
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 12:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •