Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Auta do wyboru

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Auta do wyboru

    Witam, mam zamiar kupić autko trochę już patrzyłam i zdecydowałam się na 2 auta Skoda Fabia 3 oraz hyundai X20. Przeczytałam już trochę na temat tych aut ale też chciałabym usłyszeć opinię od innych.

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    ja nie wiem czy ci zdołam pomóc bo ja jakbym miała auto kupowac to B<W, kocham tą markę samochodów. Mąż mnie zaraził swoją pasją do samochodów i chyba miłością do "betek"
    Można trafic tańsze modele, mam taki "pewny" salon- Bawaria Motors BMW. Mają także auta używane, z pewnej ręki Dealer BMW i MINI Bawaria Motors

  3. #3
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Przed wyborem auta warto sobie wypożyczyć dany model na kilka dni, po to, aby mieć pewność, że będzie ono dla nas funkcjonalne i wygodne. Na przykład w wypożyczalni Fat Car z Poznania mamy do wyboru kilka modeli aut, wiec może akurat uda się trafić na takie, jakie chcemy kupić Jazd próbna też jest ok, ale to nie to samo

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Ja lubię bmw

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Beemki są fajne ale jak mają instalację lpg, bo w przeciwnym razie trzeba się trochę wykosztować na paliwo, miałam w swojej zestaw optima zainstalowany i jeździłam dosłownie za grosze

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Gosia zastanawia się między Skoda Fabia 3 oraz hyundai X20, nie chce kupować BMW. Kilka lat jeżdziłam skodą fabia i to dość fajne auto miejskie ale chyba więcej nie chciałabym nim jeździć. Więc z tych dwóch zdecydowałabym się na Hyundaia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dowcipy :)
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 678
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 20:51

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •