Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Auta do wyboru

  1. #1

    Domyślnie Auta do wyboru

    Witam, mam zamiar kupić autko trochę już patrzyłam i zdecydowałam się na 2 auta Skoda Fabia 3 oraz hyundai X20. Przeczytałam już trochę na temat tych aut ale też chciałabym usłyszeć opinię od innych.

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    ja nie wiem czy ci zdołam pomóc bo ja jakbym miała auto kupowac to B<W, kocham tą markę samochodów. Mąż mnie zaraził swoją pasją do samochodów i chyba miłością do "betek"
    Można trafic tańsze modele, mam taki "pewny" salon- Bawaria Motors BMW. Mają także auta używane, z pewnej ręki Dealer BMW i MINI Bawaria Motors

  3. #3
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Przed wyborem auta warto sobie wypożyczyć dany model na kilka dni, po to, aby mieć pewność, że będzie ono dla nas funkcjonalne i wygodne. Na przykład w wypożyczalni Fat Car z Poznania mamy do wyboru kilka modeli aut, wiec może akurat uda się trafić na takie, jakie chcemy kupić Jazd próbna też jest ok, ale to nie to samo

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Ja lubię bmw

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Beemki są fajne ale jak mają instalację lpg, bo w przeciwnym razie trzeba się trochę wykosztować na paliwo, miałam w swojej zestaw optima zainstalowany i jeździłam dosłownie za grosze

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Gosia zastanawia się między Skoda Fabia 3 oraz hyundai X20, nie chce kupować BMW. Kilka lat jeżdziłam skodą fabia i to dość fajne auto miejskie ale chyba więcej nie chciałabym nim jeździć. Więc z tych dwóch zdecydowałabym się na Hyundaia

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Sporo ciekawych modeli ma teraz mazda, można sobie do ich salonów na przykład tego w Częstochowie podjechać i iść na jazdę próbną - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Każdy ma odmienny gust i inne wymagania względem samochodu. Mi spodobały się akurat propozycje od marki Sedan. Ze swojej strony mogę podrzucić Wam nawet konkretne propozycje, mowa o opcjach dostępnych tutaj: https://mauto.pl/sedan . Ja swój wóz kupowałam właśnie spośród ich propozycji. Zdecydowałam się na używane auto i z perspektywy czasu mogę śmiało przyznać, że była to dobra decyzja - pojazd sprawuje się świetnie Dodam też że dostępne na tej stronie auta zazwyczaj pochodzą z poleasingowych umów zwieranych z grupą mBank, więc historia pojazdu jest dokładnie sprawdzona.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Na pewno przydadzą wam się też informacje takie jak rozstaw śrub Audi A3 . Tutaj faktycznie też będziecie mogli dobrać dla siebie porządne felgi także oferta jest mega korzystna

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Auta do wyboru

    Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. Zakup samochodu to nie łatwa decyzja. W pierwszej kolejności musimy się zastanowić nad tym czy szukamy czegoś na chwilę czy na długie lata. W dzisiejszych czasach ludzie rozpatrują to raczej w perspektywie długoterminowej, szczególnie gdy wykorzystują samochód do działalności gospodarczej. Stąd też tak duża popularność takich ofert jak Dacia gdzie znajdziemy atrakcyjne modele oraz możliwość finansowania zakupu. Kredyt na samochód od sprawdzonego dealera to także świetna opcja zakupu. Nie pozostaje nic innego niż poczytać recenzje na portalach branżowych, a jest o czym czytać.
    Ostatnio edytowane przez magadalena ; 06-02-2023 o 18:42

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dowcipy :)
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 678
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 21:51

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •