Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: rozjaśnianie 5 tonów

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    8

    Domyślnie rozjaśnianie 5 tonów

    Hej mile panie mam ciemne włosy, ale marzy mi się blond. Zrobiłabym sobie kolor blond loreal ‘em. Czy znacie jakieś produkty, których mogłabym użyć do ciemnych włosów? Potrzebuję mieć jaśniejsze gdzieś tak o 5-6 tonów nie niszcząc przy tym zbytnio włosów
    dziękuję

  2. #2
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: rozjaśnianie 5 tonów

    obawiam się ze jaka by nie była farba to schodząc na blond z bardzo ciemnych i tak poniszczysz wlosy.ja gdybym chciała zrobić taka metamorfozę poszłabym do fryzjera.poniewaz dobry fryzjer bardzo po takim fdarbowaniu Ci odzywi wlosy maseczkami saunami itd. i przynajmniej choc troche będą w lepszej kondycji.

  3. #3
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: rozjaśnianie 5 tonów

    wiesz co z ciemnych blond też bym robiła u fryzjera, a jak już jesteś uparta do odżywiaj sobie włosy takimi pastami z kosmetyki profesjonalnej Farby L?Oréal Professionnel Blond Studio - koloryzacja od L?Oréal Professionnel one odżywiają włosy już w trakcie farbowania przecież nie chcesz mieć siana na głowie czy tak zwanych gumowych włosów. Ja kilka miesięcy temu zaczęłam rozjaśniać włosy, no i wiadomo ciągle są odrosty ale dzięki takim zabiegom łagodzącym moje włosy są naprawdę w dobrej kondycji nawet z farbowaniem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •