Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Kawa najlepsza na prezent?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Kawa najlepsza na prezent?

    Witajcie Kochani! Tak się zastanawiałam czy na rocznicę ekspres plus dobra kawa ziarnista będzie dobrym prezentem? Koleżanka poleciłą mi sklep z kawą Cafe Silesia. Pomożcie i doradźcie! Z góry dzięki za propozycje!

  2. #2
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    bardzo fajny pomysl .lecz najpierw sprawdz czy ta osoba nie ma zadnego ekspresu jeżeli nie ma swietny prezent.
    Kawa ziarnista zawsze jest lepsza od zwykłych gotowych jest aromatyczna smaczniejsza i po prostu lepsza,

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Ja osobiście z takie prezentu bardzo bym się ucieszyła

  4. #4

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Nie każdy lubi kawę, ale przyznaję, jest to dość uniwersalny prezent, zawsze przyda się do poczęstowania gości a nie psuje się tak szybko

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    kawa nie jest złym prezentem, osobiście dałabym ja jako dodatek do np. bukietu kwiatów. Bardzo ładne bukiety jak i kosze delikatesowe ze słodkościami czy kawami znajdziecie tutaj: poczta kwiatowa. Śmiało mogę tą kwiaciarnię polecić, sama korzystałam z ich usług. Dostarczyli bukiet w wyznaczonej godzinie, dokładnie taki jaki zamawiałam, oczywiście ze świeżych kwiatów, z których obdarowana osoba mogła się długo nacieszyć .

  6. #6
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Cytat Napisał fiodorka Zobacz post
    aby kupić mamie w prezencie jakiś ładny święty obrazek
    Wydaje mi się, ze super pomysł na prezent, bo od razu skojarzyło się mi to z podarunkiem dawanym "od serca" Fajny wybór w rzeczach tego typu znajdziesz tutaj: Łańcuszki - SwietyMarek.com - zarówno łańcuszki jak i medaliki oraz wiele innych ładnie wykonanych rzeczy Sama zastanawiam się nad tym, aby kupić mamie w prezencie jakiś ładny święty obrazek

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Ja uwielbiam dobrą aromatyczną kawę. Jeśli ktoś dorzuciłby mi jeszcze do kawy dobry ekspres i piękny serwis do kawy to byłabym wniebowzięta....a tak na poważnie to dobry pomysł, o ile ktoś jest miłośnikiem kawy jak ja.

  8. #8
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Ekspres to dobry pomysł na prezent. Jesli posiadasz odpowiednie fundusze to jasne,że będzie to dobra opcja. Sama jednak nie wiem czy byloby mnie na coś takiego stać

    Proopnuje tutaj kilka tanszych prezentów
    elegancki komplet do kawy
    ładny album

    Czy też jakaś fajna poduszka z nadrukiem jeśli nie chcecie dużo inwestować:
    www.megakoszulki.pl/poduszki-k753

    Zamowicie na przykład tutaj
    Ostatnio edytowane przez kasztanka ; 01-02-2017 o 19:45

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Moim zdaniem kawa to dobry pomysł na prezent. Sprawdź sobie ofertę sklepu internetowego SklepKawa.pl : sklep z kawą, kawa ziarnista, kawy, znajdziesz tutaj duży wybór wysokiej jakości kaw. Moim zdaniem lepiej wybrać kawę ziarnistą, ponieważ ma najbardziej wyrazisty smak. Do tego można dokupić jakąś ładną filiżankę oraz ręczny młynek do kawy.

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Jeżeli wiesz, że druga osoba lubi kawę i potrzebuje ekspresu to całkiem przyjemny prezent

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Moim zdaniem bardzo ciekawym prezentem są rzeczy ze spersonalizowanym nadrukiem, na przykład koszulki z nadrukiem na zamówienie. Co sądzicie o tym pomyśle?

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Akurat nie wiem czy najlepsza ale na pewno jest to najbezpieczniejszy i bardzo dobry prezent dla każdego. Ja osobiście preferuje ten typ https://www.cafesilesia.pl/kawa-lavazza i w sumie bardzo często taką kawę dostaje, sama też dużo kupuje w prezentach inne kawy

  13. #13
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Kawa albo herbata, w zależności od preferencji obdarowanego. Moim zdaniem to dość uniwersalny, ale i elegancki prezent

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Jeśli ktoś lubi to tak fajny pomysł.

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Pasjonuję się projektowaniem wnętrz dlatego uwielbiam w prezencie kupować wszelkiego rodzaju dodatki do domu. Ostatnio przyjaciółce kupiłam np. przepiękny koc ręcznie robiony. Uważam, że właśnie takie prezenty są idealne. Bardzo mnie cieszy gdy wiem, że prezent się podoba, że naprawdę się przyda, że nie będzie tylko ładnym dodatkiem, ale również będzie użyteczny.

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Moim zdaniem lepiej zakupić coś porządnego, bo kawa to raczej taki dodatek. Ja kupiłam ostatnio chłopakowi taki powerbank o dużej pojemności. Myślę ,że największy wybór znajdziesz tutaj http://digital24.pl/ mają tu wszystko od aparatów i powerbanków do profesjonalnych lamp. Ceny są w porządku, a w razie wątpliwości warto do nich przedzwonić.

  17. #17
    Wczytuje się Avatar rekon69
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry. Niemniej, gusta są różne. Wiele osób o tym zapomina (trudno powiedzieć, dlaczego).

  18. #18
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Nie wiem czy najlepszy, ale ja też na pewno bardzo bym się ucieszyła To prawda, że jednak nie każdy pije kawę, ale herbata jest dobrą alternatywą w tym momencie. Fajnie kupić wtedy jakiś lepszy produkt, bo sam człowiek często sobie żałuje, a jak zasmakuje prezentu, to może wprowadzi zmianę na lepsze i zdrowsze A jakby ktoś szukał inspiracji, to zostawiam namiary na moją ulubioną kawę, akurat mają darmową dostawę: Coffee for Life Arabica Brazylia Coffee for Life Sklep internetowy z kawą, herbatą i akcesoriami

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    kawa a do tego koniecznie kawiarka, mmmm

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Zdecydowanie najlepsza kawa na prezent jaką kiedykolwiek znalazłem - to była marka Attibassi. Ich zestawy są wyjątkowe, unikalne a co ważne smak tej kawy po prostu jest najlepszy .

  21. #21
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Kawa to bardzo dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto ją lubi.
    Dla mnie najlepsza byłaby ziarnista ze 100% ziaren Arabiki Dinzler Guatemala ze sklepu kiwikawa.pl

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Super prezent dla jakiegoś konesera kawy Trzeba się tylko zastanowić, czy lepsza będzie mielona wysokiej jakości, czy jednak ziarnista kawa...

  23. #23
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    O ile ktoś oczywiście jest fanem kawy. Bo nie wszyscy są Każdy z Was najlepiej zna daną osobę i będzie wiedział czy kawa będzie dobrym prezentem czy może nie

    Jesli szukacie prezentu dla pracownika albo dla jakiejś ważnej osoby to zastanówcie się nad sprezentowaniem kosza prezentowego:


    Są specjalne firmy, które zajmuja się komponowaniem takich własnie lepszych smakołyków.
    Kosze wielkanocne ? świąteczne prezenty ze smakiem | Pruszków Mówi
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 05-04-2018 o 15:17

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Kawa to super prezent. Tylko upewnij się, czy osoba której chcesz ją podarować ma np. młynek do kawy. Bo słabo będzie, jak dasz kawę w ziarnach, a młynka brak

  25. #25
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Kawa najlepsza na prezent?

    Dobra opcja i na pewno bardzo bezpieczna bo jeśli nawet ktoś nie lubi kawy i jej nie pije to i tak musi mieć kawę w swojej szafce. Tak aby mieć dla gości. Proponowałabym jeszcze zorientować się czy na pewno dana osoba pije kawę ziarnistą. Bo wiem, ze nie każdy lubi takiego typu kawy.....

    Ze swojej strony jeszcze proponowałabym zastanowić się nad jakimś fajnym kubeczkiem na kawę czy herbatę. Znam strony, na których taki kubeczek mozna zaprojektować. Fajna sprawa. https://www.megakoszulki.pl
    Ostatnio edytowane przez ell ; 01-05-2019 o 08:35

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 298
    Ostatni post / autor: 06-07-2022, 17:49
  2. Prezent dla przyszłego męża
    By Daminka in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 23-09-2020, 17:35
  3. Mikołajki 2013 :) !!
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 20:29
  4. Mikołajki 2012 - czyli prezenty ! :)
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 13:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •