Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Wakacje a wymiana walut

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Wakacje a wymiana walut

    Cześć. Czy warto korzystać z kantorów internetowych? Czeka nas wypad na wczasy i nie wiem, gdzie wymienić walutę Jaki kantor możecie mi polecić

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Raczej nie ma żadnych przeciwwskazań, by nie korzystać z czegoś takiego. Kantor internetowy często potrafi zaoferować kurs wysoki jak nikt inny, a to wystarczający powód, by wymieniać pieniądze właśnie tam. Jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze ma np. Alior: https://kantor.aliorbank.pl/.

  3. #3
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Różnice są w kursie ale trzeba by wymieniać naprawdę duże kwoty żeby to odczuć. A jeśli już ktoś dysponuje takimi to raczej nie zwraca uwagi na takie detale:-) Wymienia tam gdzie mu wygodniej.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Najlepiej jest wymienić walutę bezpośrednio w Polsce. Tak aby mieć kase przy sobie ( nie będziesz przecież za granica wszedzie płaciła karta ponieważ to sporo kosztuje).

    Dla zabezpieczenia polecam jednak założyć sobie konto walutowe. Nest bank ma na przykład całkowicie darmowe konto walutowe. Dzieki temu będziesz mogła wypłącić sobie kase za darmo z dowolnego bankomatu za granicą....
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 11-08-2017 o 09:02

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Na iejscu wymień.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Też zastanawiam się czy nie skorzystać z takiego internetowego przed wyjazdem. Myślę, że zawsze lepiej wymienić wcześniej, bo nigdy nie wiadomo potem czy będzie czas i miejsce, by to zrobić. Gdzie wybieracie się w tym roku? Ja osobiście myślę o Indonezji, nigdy jeszcze nie miałam okazji odpoczywać w tamtych rejonach, więc może to być coś nowego i egzotycznego. Znalazłam ciekawą ofertę, zresztą sami zobaczcie https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL Co o niej myślicie? Byliście kiedyś w Indonezji?

  7. #7
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    A orientujecie się może, jaką walutę powinno się zabrać na Dominikanę? Nasz cel na tegoroczne wakacje to bowiem Santo Domingo Dominikana to piękny i słoneczny kraj, więc mam nadzieję, że będą to najwspanialsze wakacje naszego życia Czy można na Dominikanie płacić w EURO? A jeśli nie, to jaką walutę zabrać? Z góry dziękuję za pomoc P.S. Jak ktoś z Was był na urlopie na Dominikanie, to opiszcie też swoje wrażenia

  8. #8
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Często wymieniam na Giełda Walut | Wymiana walut, kurs walut online, waluty online i większe i mniejsze kwoty i zawsze wszystko przebiega sprawnie i bez problemów. Dostęp jest całodobowy więc nie trzeba się martwić

  9. #9
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Zobacz sobie na https://www.pluskantor.pl/ - mega szybciutko ta platforma dziala. No i wiadomo, przelewy ekspresowe.

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Ja wakacje zwykle spędzam w Polsce i nie mam z tym problemu. Ostatnio był to Kraków Kraków - zwiedzanie z przewodnikiem - Travelster.pl

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    No wlaśnie z tą wymiana walut zwykle jest najwiekszy problem. Moim zdaniem warto jest mieć część pieniędzy na koncie, część pieniędzy w gotówce. Które warto jest pilnować, bo na wakacjach często zdarzają się kieszonkowcy ( niestety....).

    Założcie sobie również konto walutowe. Nest bank https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/ ma bardzo dobre konto w euro. Nie dość, ze takie konto da nam możliwosc wymiany waluty w kantorach internetowych, które mają lepsze kursy niż kantory stacjonarne, to jeszcze będziemy mogli płacić kartą w sklepach czy w restauracjach.

    Karta w banku jest darmowa
    Ostatnio edytowane przez cass ; 28-04-2019 o 11:36

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Wakacje a wymiana walut

    Hejka, jak już planujesz wyjazd za granice to warto miec na oku jakiegoś dobrego tłumacza jak np. https://berligo.com/tlumaczenia-przy...jezyk-serbski/ . Mają bardzo bogatą ofertę językową. Wielu przypadkach moze się to przydac za granicą

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Tania wymiana waluty?
    By monkas in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-06-2016, 20:26
  2. [31.07.2010]Konkurs NAIL EXPERT Wakacje w Tropikach
    By Chocolata in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-07-2010, 11:46

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •