Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 32

Temat: A może wycieczka?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie A może wycieczka?

    Co powiecie na super wycieczkę z całą rodziną po najpiękniejszych i najciekawszych zakątkach Polski? Kilka dni super zorganizowanego zwiedzania i relaksu pod okiem profesjonalnych przewodników. Brzmi fajnie? Zapraszamy zatem do poland tours

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Pomysł fajny ale ja nie lubię organizowanych akcji.

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Polskę wolę zwiedzać na własną rękę. Jednak jeżeli wybieram wycieczkę zagraniczną to wolę wyjazdy zorganizowane. I tak już w kwietniu lecę na Cypr. Jest to 11 dniowa wycieczka organizowana przez Wytwórnię Wypraw. Ma idealnie zaplanowany program ponieważ co drugi dzień przewidywany jest czas wolny przeznaczony na relaks nad morzem, a w pozostałe dni będziemy zwiedzać wyspę. Wyjazd ten jest w atrakcyjnej cenie z przelotem i autokarem na miejscu, noclegami, opieką pilota i śniadaniami. Cypr odwiedzę po raz pierwszy mam nadzieję, że mnie zauroczy.

  4. #4
    Debiutantka Avatar bielka80
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Ja kocham wycieczki

  5. #5
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    A kto ich nie lubi? Tylko ja wolę być biurem podróży sama dla siebie. Zorganizowane wyjazdy to nie dla mnie.

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Ja również wolę raczej coś na własną rękę. Ostatnio byliśmy w Poznaniu i sami go super pozwiedzaliśmy. Bardzo przydało nam się wtedy auto z wypożyczalni samochodów FatCar Nie wyobrażam sobie podróżować komunikacją miejską z tą całą bandą, czyli moją rodziną ;D

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Myślę, że niezależność podczas takich wycieczek jest najlepszym wyjściem(no chyba, że wyjeżdżamy kompletnie w nieznane miejsce i bezpieczniej jest mieć kogoś do pomocy)

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Wycieczki sa super <3

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Super!

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    W moim mieście jest sporo lokalnych biur podróży, które organizują wycieczki po kraju. Jesli jednak o mnie chodzi to wole sobie sama coś zaplanować Często z mężem jeździmy na żywioł. Takie zwiedzanie jest najprzyjemniejsze.

    Polecam:
    Bieszczady i jeziora ( najpiękniejsze góry w jakich byłam)\
    Gdańsk - świetna architektura
    ewentualnie małe miasteczka lubelszczyzny takie jak Tomaszów Lubelski, Chelm czy Zamość.
    Warto jest również wybrać sie na roztocze
    http://etnosystem.pl/newsy/inne/9960...warto-zobaczyc
    Ostatnio edytowane przez ell ; 26-07-2017 o 13:59

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    O tak wycieczka to dobry pomysł. Jeśli nie posiadacie własnego auta to skorzystajcie z oferty wypożyczalni Sierpc Wypożyczalnia samochodów Sierpc - Bako Auto | Zadzwoń 513 702 503, zawsze mogłam liczyć na ich pomoc między innymi wtedy, gdy moja auto uległo awarii i musiałam odstawić do mechanika. Ceny wcale nie są takie wysokie, w szczególności gdy wypożyczacie na dłuższy termin.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Wycieczka, urlop. Jak najbardziej dobry pomysł. Ci co na co dzień pracują fizycznie marzą o wypoczynku w postaci leżakowania pod przysłowiową gruszą. Ci co mają pracę siedzącą (a takich jest coraz więcej) marzą, aby spacerować, chodzić po górach i nie siedzieć w miejscu. I dla tej ostatniej grupy pojawia się coraz więcej atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu. Akurat Polska jest w takim wygodnym położeniu, że mamy zarówno morze, jeziora jak i góry.

  13. #13
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Uwielbiam podrozować. Powiem Wam jednak,ze dość rzadko korzystam z zorganizowanych wycieczek:
    są drogie
    poza tym program jest tam ściśle ustalony i nie ma opcji na improwizowanie ( a improwizowanie w podróżach jest najfajniejsze - liczy się tutaj odkrywanie ciekawych zakątków.....).
    Polecam podrózowanie poza sezonem. Jest spokojniej, można spokojnie podróżować Cudownie jest nad morzem
    Góry też są piękne np http://hotelnabloniach.pl/blog/zwied...-podbeskidzia/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 23-08-2017 o 09:18

  14. #14
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Ja jestem za, wycieczki to super sprawa, ale my wolimy sobie je organizować we własnym zakresie i jechać własnym autem. Ostatnio trafiłam na artykuł na http://www.sluchajcie.pl/pomoc-drogowa-w-twoim-miescie/ , który uświadomił mi, że w razie stłuczki na trasie czy jakieś awarii auta, mogę wyszukać najbliższej pomocy drogowej poprzez wyszukiwarkę pomocdrogowa.info Już sobie wpisałam do pamięci telefonu

  15. #15
    Debiutantka Avatar hurm
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Ja zdecydowanie uwielbiam jeździć na narty Tylko trzeba zadbać o korzystne ubezpieczenie narciarskie. Na przykład takie jak tu wakacyjnapolisa. pl/ubezpieczenie-narciarskie/

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Narty obowiązkowo u nas co roku ;p ale w tym roku pierwszy raz jedziemy za granicę do Włoch właściwie to już siedzimy na walizkach, wszystko popakowane i gotowe do drogi za 3 dni Dziewczyny, jeśli szukacie dobrych, solidnych i bardzo pakownych walizek to polecam soliera https://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-...lizki-730.html To moje nowe odkrycie Ale jestem zachwycona jakością. Porządny materiał, w środku przegródki - naprawdę w sam raz na podróż na dłużej czy krócej - da się spakować co trzeba

  17. #17

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Cytat Napisał marcela22 Zobacz post
    Narty obowiązkowo u nas co roku ;p ale w tym roku pierwszy raz jedziemy za granicę do Włoch właściwie to już siedzimy na walizkach, wszystko popakowane i gotowe do drogi za 3 dni Dziewczyny, jeśli szukacie dobrych, solidnych i bardzo pakownych walizek to polecam soliera sklep.solier.pl/pol_m_Torby-i-akcesoria_Walizki-730.html To moje nowe odkrycie Ale jestem zachwycona jakością. Porządny materiał, w środku przegródki - naprawdę w sam raz na podróż na dłużej czy krócej - da się spakować co trzeba
    u nasz narty tak sami , my lubimy Białkę

  18. #18
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Kocham wycieczki

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Wydaje mi się, że mój pomysł o wyjeździe do Indonezji ma szanse się w końcu spełnić. Pociąga mnie wieczne lato panujące w tym regionie świata, a że lubię ciepło, to czułabym się tam jak ryba w wodzie. Do tego oczywiście wspaniała przyroda, warany z Komodo, nosorożce z Jawy, tygrysy z Sumatry i tak dalej. Kultura też bardzo by mi odpowiadała, taka typowo azjatycka. Chyba wybiorę się tam z Dua Benua https://duabenua.com/pl/.

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Takie wycieczki to zawsze dobry pomysł! My właśnie wróciliśmy z rodzinką znad morza i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu Pogoda była cuuudowna, a domek, który wynajęliśmy, był absolutnym strzałem w dziesiątkę. Znalazłam go na https://nadmorze.pl/domki-nad-morzem i powiem Wam, że nawet cena była bardzo atrakcyjna. Także wypad nie szarpnął nas jakoś bardzo po kieszeni, a wspomnienia które mamy zostaną na zawsze!

  21. #21

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    zbliża się majówka więc wycieczka wybitnie wskazana.

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Trochę dziwnie brzmi wycieczka po Polsce z biurem podróży... No jeszcze wakacje All Inclusive to rozumiem zagraniczne, ale u nas w kraju?

  23. #23
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    My w Polsce już dużo pozwiedzaliśmy. Teraz na wakacje lecimy na Sardynię - https://wakacjenasardynii.pl/ trzeba też trochę zagranicy pozwiedzać i pokorzystać z cudownej pogody tam. Bo tutaj to jedynie deszcz ostatnio

  24. #24
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Gdybym jeszcze miała czas na robienie sobie wycieczki.

  25. #25
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: A może wycieczka?

    Ja bardzo lubię wycieczki. W Polsce mamy bardzo wiele pięknych miejsc np. mazury. To piękny region Polski, a w dodatku bogaty w jeziora po których można żeglować. Takie żeglarstwo to super sprawa. Na mazurach jest też bardzo dobry czarter jachtowy https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 23:14
  3. kto może wykonywać botoks?
    By moje-paznokcie in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 27-11-2018, 22:40
  4. A może studia podyplomowe?
    By IlonaReina44 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-08-2018, 13:21
  5. Biały Kruk może być Twój! Konkurs!
    By marzena.k in forum Akademia Paznokcia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 13:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •