Pokaż wyniki 1 do 21 z 21

Temat: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Zastanawiam się jaka jest najlepsza metoda na inwestowanie pieniędzy?Mam małą kwotę pieniędzy i zastanawiam się gdzie je ulokować. Nie znam się na tych wszystkich systemach i nie wiem jaką metodę najlepiej jest wybrać. Pomyślałam o złocie bo wydaje mi się najbardziej bezpieczną opcją, trochę poczytałam różne poradniki: https://www.mennica.com.pl/produkty-...o-to-jest-lbma i wydaje mi się, że to jest w miarę dobra opcja. Co sądzicie i co sugerujecie?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Też miałam podobny problem i dzięki stronie >> bez linku << wybrałam najlepsze rozwiązanie W moim przypadku była to lokata bankowa
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 20:37

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Jeżeli nie jesteś pewna co zrobić ze swoimi oszczędnościami to proponuje najpierw porozmawiać z kimś doświadczonym, u mnie w banku jest szereg możliwości inwestycyjnych >> bez linku << a wśród nich również możliwość inwestowania w złoto, ale co najważniejsze masz do dyspozycji fachowców którzy Ci doradzą, przedstawią plusy i minusy danej inwestycji i wtedy będziesz mogła podjąć decyzję.
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 20:37

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Ja inwestuję w rozwój swojego biznesu, dla mnie to podstawa. W tym roku planuję remont lokalu łącznie z położeniem nowych płytek. Nie będzie to łatwe (ze względu na tez inne plany na ten czas), ale mam nadzieję, że się uda. Inspiruję się nowymi trendami zarówno jesli chodzi o aranżację wnętrza (fascynuja mnie zwlaszcza surowe wnętrza jak np. paradyz.com/blog/ermeo-fascynacja-graffiti-surowym-wnetrzu/ bo moje klientki to raczej osoby w młodym wieku) Staram się też ciągle rozwjać, poszerzać zakres swoich umijętności. Moim zdaniem to jest najlepsza inwestycja, oczywiście pod warunkiem, że ma się przekonanie do tego czym się cżlowiek zajmuje, widzać w tym potencjał i wiemy dokąd zmierzamy. Jeśli tak jest to z całą pewnością warto w to inwestować.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Wkładam do skarpety

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Każdy bank ma swoją ofertę dla inwestorów. Wchodzimy jak do supermarketu i wybieramy co ciekawego ma w swojej ofercie >> bez linku << . Moim zdaniem najbezpieczniejsze są fundusze zamknięte, oparte o spółki farmaceutyczne. Nie ufam już obligacjom, zwłaszcza małych państw. Miałam z tym złe doświadczenie trzy lata temu gdy zachęcano nas do kupowania akcji banku państwowego Nova KBM ze Słowenii, a potem nasze pieniądze zniknęły bez żadnych odszkodowań.
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 20:37

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Oj nie wiem czy zainwestowałabym obecnie w fundusze inwestycyjne.Dowiadywałam sie nieco w temacie i niestety ale oprocentowanie na takich funduszach nie jest wysokie a jednak jest to pewne ryzyko. Można stracić.... Już lepsza jest pewna ale niżej oprocentowana lokata.

    Poza tym wiele kont bankowych oferuje fajne bonusy:
    www.tanie-konto.pl

    Piszę tutaj na przykład o programie rodzinne oszczędności z nest banku.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Szanowna Pani, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, które pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy Nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także wspomniane przez Panią konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Składa się ono ze zwykłego konta Nest Oszczędności oraz Premii za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u Nas konta bankowego. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Ja odkładam wszystkie wolne środki na lokatę i coś tam jest do przodu, na pewno nie tracę.

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Część mamy na lokacie

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Jeszcze trzeba te oszczędności miec

  12. #12
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Moim zdaniem niezależnie od wieku, każdego z nas dotyczy potrzeba gromadzenia kapitału na przyszłość lub na określony cel. Im wcześniej rozpoczniemy ten proces, tym większe szanse na realizację wyznaczonych celów, osiągnięcie swobody finansowej czy też zagwarantowanie sobie i swoim bliskim wysokiego poziomu życia w przyszłości. Ja wybrałam formę oszczędzanie pieniędzy w postaci produktu ubezpieczeniowego firmy Open Life umożliwiające gromadzenie oszczędności i zapewniające ochronę ubezpieczeniową-składki są odpowiednie jak dla mnie więc jest to wygodna opcja.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Inwestuje w siebie.

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Możliwości jest wiele. Bardzo podoba mi się zdanie które tutaj już padło - aby inwestować w siebie. Mądre inwestowanie w siebie, we własne umiejętności potrafi przynieść naprawdę wymierne korzyści.
    Nie bez znaczenia jest również zabezpieczenie finansowe. Mam tutaj na myśli sytuacje w której posiadamy kapitał na tzw czarną godzinę. Zwykle inwestuje się w lokaty, ale zwrot jest kiepski. Lepszą opcją wydają się być nieruchomości, fundusze inwestycyjne czy nawet w firmy pośredniczące w udzielaniu pożyczek. Jest to jakieś ryzyko, ale ryzyko które zwykle się zwraca. >> bez linku <<
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 20:36

  15. #15
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Ja najpierw próbuję zaoszczędzić trochę więcej. Szukam różnych sposobów i ostatnio trafiłam na tekst >> bez linku << Mam nadzieję, że trochę mnie to zmobilizuje do oszczędzania
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 20:36

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    W skarpetę

  17. #17
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    A co sądzicie o inwestowaniu w kryptowaluty? Stało się to w ostatnich latach bardzo popularne, zauważyliście? Powstają coraz to nowocześniejsze kopalnie kryptowalut, które pozwalają na ich tak zwane "kopanie". Czy któraś z Was inwestuje właśnie w ten sposób? Naprawdę jest to takie opłacalne jak się czasami słyszy?

  18. #18
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Wiele z moim znajomych polecało mi po prostu lokatę, jednak nie byłam do niej przekonana... Można uzyskać tam niewielki procent, jednak kilka miesięcy temu znalazłam artykuł na stronie https://zadaniedlaposla.pl/blog/loka...ich-korzystac/ , który porusza tematykę 3 miesięcznej lokaty. Myślę, że warto się zapoznać z tym wpisem, bo dla mnie był bardzo pomocny. Ogólnie polecam cały blog, bo od tamtego momentu śledzę wpisy i są napisane naprawdę na wysokim poziomie

  19. #19

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Mieszkania inwestycyjne to według mnie najlepszy sposób. U mnie sprawdza się bardzo dobrze i nie mogę narzekać, raz włożone pieniążki szybko się zwracają. mogę Ci polecić http://www.anunieruchomosci.pl/, gdzie znajdziesz fajne mieszkania

  20. #20
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Żeby inwestować, trzeba mieć z czego, czyli wcześniej należy zgromadzić jakieś oszczędności. Sama mam konto oszczędnościowe, czasem zakładam lokatę, raczej nie inwestuje pieniędzy w niepewne i bardzo ryzykowne rzeczy. Niestety nie wszyscy tak mają, a zdarza się, że pozornie nieryzykowna inwestycja okazuje się pułapką. Chce przestrzec przed polisolokatami i ich warunkami przy podpisywaniu umowy: http://fretuslegis.pl/warunki-umowy-...-na-co-uwazac/, niestety ludzie często tracili całe oszczędności życia przez to. To powinno być jednak lekcją, że jak się już chce inwestować, to trzeba orientować się w temacie i znać się na tym, ale nie brać niczego na ślepo.

  21. #21
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jak inwestujecie swoje oszczędności?

    Budowę domu powinno się rozpocząć od przygotowania działki, na której ma powstać taki dom. Wiem, że wiele osób nie posiada własnej działki, więc jej zakup będzie wcześniejszym krokiem do tego, aby zacząć realizować swoje marzenia. Myślę, że fajnych działek moglibyście szukać na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynier...i/dzia%C5%82ki oferty są świetne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Uwaga, uwaga!!! Przyślij do nas swoje zdobienia :)
    By Roza AP in forum Akademia Paznokcia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-04-2014, 09:41

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •