Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Temat: świąteczne prezenty

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie świąteczne prezenty

    Czy macie już jakieś fajne pomysły na prezenty?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Rodzicom robię wspólny prezent, bo niedawno upatrzyli sobie w RTV EURO AGD ekspres ciśnieniowy, więc nie będę musiała nic wymyślać, a dostaną to co im się przyda. Z mężem zawsze mam większy problem, chociaż zawsze twierdzi, że jak dostanie jakąś grę na konsolę, to będzie zadowolony.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    A moze firany nowoczesne - http://www.tekstylialand.pl/francusk...a-c-22_23.html ? Myślę, że dla mamy czy teściowej będzie to bardzo trafiony pomysł

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    U mnie przed świętami każdy pisze list z życzeniami, musi znaleźć się tam co najmniej 10 pozycji. Każdy w gruncie rzeczy dostaje to co chce, ale lista jest na tyle długa, że nigdy nie wie co dostanie. Także moja mama dostanie biżuterię z bursztynem, siostra villeroy&boch sztućce, bo ma nowe mieszkanie, tata książkę i wymarzony zegar ścienny do gabinetu, mąż zegarek, a syn jak zwykle klocki.

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Co prawda do świąt jeszcze trochę ale warto wczesniej pomyśleć o trafionych prezentach dla najbliższych. W tym roku planuję zakupić siostrze i mamie takie fajne zestawy kosmetyków https://kontigo.com.pl/cialo/pielegn...elegnacji.html z kosmetyczkami. Myslę ,że to będzie strzał w dziesiątkę, a w tej aptece mają wszystkie te firmy które uwielbiają

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    ja lubie dawac zestawy kosmetykow, praktyczne i ladne

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    no tak tylko nie wiesz czy uda sie trafic w czyjs gust... tez lubie dawac praktyczne prezenty - w tym roku przy okazji kupowania naroznika w salonie agaty pomyslalam ze kupie kazdemu jakis dodatek do mieszkania, bo wlasciwie nigdy tego nie robilismy... opcji jest mnostwo: od poscieli, ktora z pewnoscia zadowoli mame, po designerskie lampki nocne czy tez zestaw garnków na parze dla siostry... mozliwosci jest naprawde sporo, a taki prezent bedzie i praktyczny i oryginalny

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Pewnie, że najlepiej jest dopasować prezent pod gust określonej osoby. Jednak czasami nic nie przychodzi nam do głowy. Albo nie znamy tak dobrze danej osoby. Sama często mam problem z moją babcią, która ma bardzo specyficzny gust jesli chodzi o kosmetyki i ubrania. Biżuterii nie nosi

    Czasami warto jest postawić na coś bezpiecznego:
    kwiaty
    ewentualnie pudełko czekoladek. Świetne są takie świąteczne czekoladki https://chocorepublica.pl/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 08-12-2017 o 14:38

  9. #9
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    W tym roku jeszcze nie wiem, ale może zainspiruję kogoś swoim prezentem z zeszłego roku Dla rodziców zamówiłam na Fotoobrazyinfo.pl piękny fotoobraz przedstawiający nasze wspólne, rodzinne zdjęcie w zimowej scenerii. Obraz do dzisiaj wisi u nich na ścianie w salonie. Kolory nadal są bardzo intensywne, w ogóle nie wyblakły. Wszystko dzięki temu, że w firmie używa się wysokiej jakości technologii HP Latex, która nie dość że jest bezpieczna dla środowiska i człowieka, to jeszcze gwarantuje trwałość i nasycenie barw

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Ja większość kupiłam. Szukałam na promocji Świąteczne inspiracje al.to i obkupiłam prawie wszystkich nie wydając fortuny Zostali mi tylko rodzice. Wiem, że oni lubią praktyczne prezenty i dlatego mam dylemat. Poważnie zastanawiam się nad kupieniem i tego mopa https://www.al.to/p/350933-zamiatark...1055-5000.html bo na pewno znacznie ułatwił bym im życie. Mają już swoje lata a zasuwanie ze ścierką na kolanach przy myciu paneli i płytek nie jest za przyjemne. Czy któraś z was korzystała z takiego sprzętu? Warto? Bo z tego co piszą praca powinna iść dużo szybciej a przy tym można by oszczędzić sporo wody i mieć lepsze efekty. Jest to kusząca opcja zwłaszcza, że jest teraz na promocji Oszczędzaj z Alą i Tomkiem gdzie oprócz świetnej ceny ma darmową dostawę i środek do czyszczenia podłóg gratis. Zresztą na tej promocji są też myjki, odkurzacz i parownica

  11. #11
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Dla mamy zamowilam paletke mineralnych cieni do powiek z Alilli to takie cienie bez parabenow i z maslem shea, wiec dodatkowo pielegnuja skore

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    ja oczywiscie standardowo najwiekszy klopot mam z ojcem ;/ w tym roku to juz mam kompletna pustke doslownie... myslicie ze zestaw glosnomowicy bylby ok? widzialam na ithings.pl w dobrej cenie. dodam ze ojciec jezdzi tirami wiec non stop jest w trasie. to chyba dosyc praktyczne co?

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Ja raczej nie kupuję.

  14. #14

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Warto jest zakupić na prezent porządne urządzenie do sprzątania, zastanówcie się nad irobotem roomba. Jest to bezprzewodowy robot sprzątający, który na pewno ułatwi ogarnianie spraw domowych. Polecam, będzie to trafiony prezent.

  15. #15
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Jak co roku o tej porze rozglądam się za pomysłami na podarunki świąteczne dla moich współpracowników oraz partnerów biznesowych. Na stronie: https://paczuchy.pl/ekskluzywne-kosze-upominkowe/ wpadło mi w oko kilka propozycji. Myślicie, że takie opcje nadadzą się na prezenty biznesowe? Będę ogromnie wdzięczna jeśli podzielicie się swoimi odczuciami w tym temacie

  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Moim zdaniem na każdą okazję biżuteria doskonale się sprawdzi. Jakby nie było to jeśli o kobiety chodzi to mało która w takiej nie chodzi. Obecnie nie musi być to nic bardzo drogiego.

  17. #17

    Domyślnie Odp: świąteczne prezenty

    Dla mojej mamy w tym roku mam reprodukcję obrazu paul klee , o którym zawsze marzyła. Jestem pewna, że jej się spodoba!





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Prezenty od najbliższych:)
    By edit7715 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 28-04-2023, 17:34
  2. Napiwki, prezenty itp od klientek
    By Lidzia in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 12:06
  3. Prezenty dla prenumeratorów pisma "Paznokcie"!
    By carolin in forum Paznokcie_pl
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 11-01-2013, 11:27
  4. Mikołaj rozdaje prezenty:)
    By marzena.k in forum Akademia Paznokcia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 12:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •