Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Temat: Kto u nich drukował?

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Kto u nich drukował?

    Drogie panie, chcę wydrukować w pięknej oprawie zdjęcia na prezenty. Czy uważacie, że w tej firmie Reklama wielkoformatowa - druk cyfrowy PrografSG będzie to zrobione dobrze? Znacie ją? Bo już próbowałam w innej ale tylko mi zepsuli wszystko...

  2. #2
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Nie znam tej drukarni. Przyznaję,ze co jakiś czas zamawiam ulotki ponieważ tak właśnie głównie docieram do klientów.Jednak kupuję je głównie w drukarni internetowej Openprint:
    www.openprint.pl/

    I jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Jakośc wydruków jest naprawde dobra. Ulotki są porządnej jakości. Dobry papier jak i tusz.

  3. #3
    Debiutantka Avatar Ragel6
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Ja nie korzystałam...

  4. #4
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Ja się zastanawiam nad wydrukiem wielkoformatowym w firmie Fabryka Reklamy
    Osobiście nie znam się za bardzo na drukowaniu, a już zupełnie na malych formach, ale wydaje mis ie, że gdy zwrócisz się z zapytaniem do jakiejś konkretnej firmy to odpowiedź powinna być wyczesująca i merytoryczna. Takie jest przynajmniej moje doświadczenie w tym temacie. Ogólnie rzecz biorąc polecam na przykład najpierw kontaktować się telefonicznie bądź mailowo - w ten sposób można ustalić wiele szczegółów, rozwiać wątpliwości a nawet ostatecznie się dogadać. Zawsze lepiej pytac u źródła niż przypadkowych ludzi.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Nie drukowałam, ale wygląda mi to na "ukrytą" reklamę

  6. #6

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    to dobra drukarnia

  7. #7
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Oj drukarni jest sporo ale powiem Wam, że tak jak piszą kolezanki warto jest porównać ceny. I nie skupiać się jedynie na firmach, które działają w naszej okolicy. Zamówienie takiej reklamy na odległość nie jest problemem a można sporo zaoszczędzić....

    Ze swojej strony polecam tę ekipę:

    Jest niedrogo i solidnie.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Ja polecam fotosmart.com.pl ! Oferują wywoływanie zdjęć już od 19gr za sztukę - moim zdanie taniej sie nie da. Jest możliwość wywoływanie zdjęć w rozmiarach od 9x13 do 30x90cm. Parę razy już u nich drukowałam

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Napewn będzie taniej w necie.

  10. #10
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Nie korzystałam akurat z usług tej drukarni. Jeśli jednak interesują Was materiały reklamowe, to polecam z czystym sumieniem drukarnię DIAMOND DRUK. Mają darmową dostawę na terenie całego kraju, a zamówienie w prosty sposób bożna złożyć przez internet. Na przykład na stronie https://www.diamond-druk.pl/plakaty-wielkoformatowe można zamowić niedrogie plakaty wielkoformatowe w naprawdę dobrej jakości

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Kto u nich drukował?

    Ja generalnie wszystko drukuje u https://stempleks.pl/produkty/ulotki/ i jestem zadowolona Bardzo szybko realizują zamówienia i mają naprawdę dobre ceny. Zazwyczaj zamawiam tam tanie ulotki, które są główną formą reklamy mojej firmy. Sprawdzają się naprawdę dobrze Są kolorowe i czytelne, dzięki czemu klienci często do mnie wracają.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •