Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z hrybryda

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Problem z hrybryda

    Witajcie dziewczyny Kilka dni temu zaczelam swoja przygode z hybryda Kupilam lakiery, baze, top z mistero milano Kilka razy probowalam przedluzyc paznokcie na szablonie ale.... Do przedluzenia uzywam White gel ANGELO BIANCO Nastepnie utwardzam przemywam odtluszczaczem z semilaca Matuje (i tak polecila mi znajoma stylistka) Klade primer z mistero Czekam chwile i nakladam warstwe lakiery Utwardzam Nastepna Potem top i odtluszczam I wlasnie tu pojawia sie problem Paznokcie zamiast blyszczec sa matowe,widac na nich kazde mazniecie i sa lepkie( chociaz przed odtluszczaniem wygladaly idealnie) Czy ja robie cos zle czy moze mam zle produkty Doradzcie mi

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Problem z hrybryda

    Ewidentnie coś z topem nie tak. Z jakiegoś powodu się nie utwardza - może za krótko...?
    Nie potrzebnie też stosujesz primer na przedłużone paznokcie

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Russia
    Postów
    1

    Domyślnie Problem z hrybryda

    SiemaZaraz po zatrudnieniu kapitana na transporter, nasza nowa znajoma radzi zatrudnić jeszcze mechanika i oficera od urządzeń defensywnych. Zaraz po tym pojawia się u mnie problem, oboje są na pokładzie transportowca a zadanie w tym momencie polega na tym zeby naprawić nasz myśliwiec. Po tym jak dam mechanikowi polecenie przeniesienia się na myśliwiec, wskazowka do questa mowi zebym wrocil na Albiona no i tak tez robie. Wydaje mi się ze tutaj cos sie popsulo. Kiedy pytam mechanika o stan statku w okienku mam informacje, że nie ma nic co wymagało by naprawy a w szczegolach informacja na temat statku pokazuje, że stan kadłuba jest na poziomie 89. Ten mechanik ma umiejętność na poziomie trzecim, przez to co pokazywała mi wskazówka do zadania zaczolem myśleć ze chodzi o to zeby zatrudnic jeszcze jednego mechanika ktory bedzie zajmowal sie drugim statkiem. Ten drugi mechanik ma 5gwiazdek jesli chodzi o naprawy i tez nie jest w stanie naprawic uszkodzonego poszycia. Troche się pogubiłem, nie wyskoczyla mi zadna informacja o braku surowcow do napraw, ani nic takiego. Pewnie wiecie o co chodzi?: Duzymi statkami już latacie?

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Problem z hrybryda

    Czy udało Ci się rozwiązać problem?
    ___
    kajaki sklep

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. problem z paznokciami
    By sarusia in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-02-2018, 15:37
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 01:05
  3. Problem z płytką paznokcia
    By Czarna_a in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2016, 08:49
  4. Indigo- jeden wielki problem.
    By Klaudia945 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-03-2016, 19:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •