Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Leczenie kanałowe

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Leczenie kanałowe

    Niestety od jakiegoś czasu mam poważne problemy z ubytkami zębów. Na dwóch trzeba stosować leczenie kanałowe, ale obecny dentysta niestety kompletnie sobie nie radzi i czuję, że nie robi nic dobrego. Czy znacie tą klinikę Leczenie Zębów - pro.orto.dent ? Bo planuję tam pójść na leczenie, podobno jedna z lepszych w okolicy, jak uważacie?

  2. #2
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Miałam leczone zęby kanałowo i szczerze nie rozumiem czemu wokół tego słowa pojawiło się tak dużo negatywnych skojarzeń

  3. #3
    Wczytuje się Avatar kamienn
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Oby mnie to ominęło...

  4. #4
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    takie leczenie jest okropnie drogie

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Gdy kiedyś poraniłam sobie usta nieodpowiednio założonym aparatem ortodontycznym, to myślałam, że zwariuję. Bolało tak, że ciężko mi było mówić, a co dopiero jeść. Pomógł mi dopiero taki płyn do płukania o nazwie Glimbax, który mi polecono (tutaj jest o nim: Glimbax). Jest na diklofenaku, czyli sprawdzonym środku przeciwbólowym i przeciwzapalnym, a dodatkowo nie zawiera alkoholu więc nie podrażnia jeszcze więcej, a za to działa naprawdę szybko. Uratował mnie wtedy ten płyn, muszę to przyznać.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Z miesiąc temu 2 zęby strasznie zaczęły mnie boleć.. Odwiedziłam swojego stomatologa w Stomatologia Pro-Familia i okazało się że leczenie kanałowe jest nieuniknione. Więc 2 tygodnie temu zrobiłam sobie leczenie kanałowe Leczenie kanałowe (endodoncja) - Stomatologia w Rzeszowie - gabinet dentystyczny "Pro Familia"i na początku(2-3 dni) cała szczęka bolała, ale teraz to się czuje jak nowa

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Nie ma co ukrywać, że leczenie kanałowe to nic przyjemnego. Sama wiem coś o tym bo juz kilka zebów miałam tak leczonych. Da się jednak zabiegi leczenia kanałowego wykonać całkowicie bezboleśnie. W gabinecie doktor Świątkowskiej, do której chodzę podaje się bardzo dobre znieczulenie, dzięki czemu nawet skomplikowane zabiegi sa bezbolesne. Więcej informacji o usługach gabinetu znajdziecie na ich stronie.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Zle to wspominam. Najgorszy jest proces zatruwania. Glowa peka, a zadne przeciwbolowy lek nie daje sobie rady

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Nie ma takiego dramatu jak tutaj piszecie. Sama miałam w tej sposób leczone 2 zabki i bardzo ale to bardzo panikowałam jak sie na to wybierałam. Ale tak jak pisałam nie było tak źle. Nie bolało mnie. Obecnie jest wiele metod znieczuleń i jeśli coś Was boli to znaczy, ze coś jest nie tak bo boleć na pewno nie powinno....

    Poza tym nie ma co zwlekać i lepiej jest wybrać sie na takie leczenie jak najszybciej bo potem można sobie narobić sporych problemów na przyszłość....

    Chodziłam do Arte Clinic w Gliwicach. https://arteclinic.pl/stomatologia
    Ostatnio edytowane przez cass ; 30-12-2018 o 12:31

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Ubytek w zębie nie należy niestety do najprzyjemniejszych tematów, ale mam troszkę doświadczenia w tej kwestii i chętnie podzielę się z Wami namiarami na klinikę, z której usług korzystam od dłuższego czasu. Na stronie: https://titaniumdental.pl/endodoncja/ znajdziecie opis leczenia kanałowego jakie oferują. Przez stronę internetową możecie również umówić sobie do nich wizytę. Ja szczerze polecam usługi właśnie tej kliniki.

  11. #11
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Nie miałam jeszcze tego problemu z zębami, żeby było konieczne leczenie kanałowe i mam nadzieje, że mnie to prędko nie spotka.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Jeśli poszukujesz dobrego stomatologa to z całego serca polecam Doktora Wesołego z Sosnowca http://wesolystomatologia.pl/ Dzięki niemu pozbyłem sie uporczywego narzędzia zostawionego w kanale przez mniej doświadczonego dentysty. Mogę gorąco polecić wypełnianie i oczyszczanie wąskich kanałów pod mikroskopem. Było to kilka lat temu, jednak do dziś nic mi nie dolega.

  13. #13
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Leczenie kanałowe

    Ważne jest by do takiego zabiegu znaleźć dobrego i doświadczonego dentystę. Dużo daje też dobra atmosfera w gabinecie, to coś czego też powinniśmy szukać u dentystów. W Częstochowie znajduje się np. gabinet https://stomatologiaprzyszlosci.pl/ . Przeprowadzają tam bardzo dobrą diagnostykę i znają się na leczeniu zębów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Trądzik... problem wielu nastolatków.
    By daruniunia in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-02-2023, 02:46

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •