Pokaż wyniki 1 do 22 z 22

Temat: Usuwanie przebarwień

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Usuwanie przebarwień

    Cześć,
    zdecydowałam się na usuwanie przebarwień warszawa jest miastem pełnym specjalistów, ale finalnie zdecydowałam się pójść do Bellisany (http://www.bellisana.pl/medycyna-est...e-przebarwien/)
    Jak wrażenia?
    Przebarwień już prawie nie mam, ale na drugiej sesji wszystko zniknie już całkowicie.
    Sam zabieg bezbolesny, nie drogi, profesjonalny.
    Byłyście na takim zabiegu?
    Podzielcie się wrażeniami!

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Byłam na takim zabiegu, ale w Poznaniu w Good Time Day Spa (Good Time Day SPA) to mój stały salon kosmetyczny. Poddałam się temu zabiegowi, ponieważ przebarwienia były już zbyt widoczne, a ich zwalczanie przeróżnymi kosmetykami okazywały się bezskuteczne. Mój zabieg polegał na zastosowaniu specjalnej maseczki, w której w skład wchodzą 3 rodzaje kwasów. Poza usunięciem przebarwień dodatkowym plusem zabiegu jest to, że skóra staje się lepiej nawilżona, a mi też na tym zależało. Ogólnie polecam każdemu kto ma problemy z przebarwieniami skóry, tylko warto pamiętać, żeby zrobić zabieg w profesjonalnym salonie, by mieć pewność, że nie spotka nas nieprzyjemna niespodzianka uczuleniowa.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    ja poszłam na laser frakcyjny, boli jak pierun!ale warto

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Mnie aż tak nie bolało. Wydaje mi sie,ze liczy się tutaj odczucie danej osoby ( każda reaguje na takie zabiegi inaczej). Nie było to przyjemne ale nie czulam jakiegoś tam wielkiego bólu. Raczej delikatne pieczenie, taki jakby prąd. Trudno jest mi to teraz dokładnie tutaj wytłumaczyć.
    Na zabiegi chodziłam do kliniki w Gdańsku.Jestem osobiście bardzo zadowolona, ponieważ efekty super.

    Polecam głównie to miejsce:
    http://clinicadermatologica.pl/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 13-07-2017 o 13:38

  5. #5

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    A ile dawałaś w Gdańsku za taki zabieg?

    https://familyactive.pl
    Ostatnio edytowane przez ewulecza ; 22-03-2019 o 18:56

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    BDG
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    polecam zabiegi laserowe, nawet glębokie blizny i przebarwienia zostaną usunięte, same kwasy czy peelingi pomogą, ale nie załatwią sprawy do końca

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    jakie sa koszty takiego zabiegu?

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Nie korzystałam z zabiegu usuwania przebarwień, ale z tego co się orientuję to przy pomocy oxybrazji można usunać drobne przebarwienia, ale grubsze sprawy to chyba najbardziej skutecznie byłoby laserem. Myślę, że to dośc droga sprawa ale jeśli ktoś ma poważny problem z przebarwieniami to chyba warto.

  9. #9
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Ja słyszałam, że bardzo skuteczną metodą, jeśli chodzi o usuwanie przebarwień, jest metoda Cosmelan, oferowana między innymi przez klinikę https://www.dr-osadowska.pl/ . Oprócz usunięcia przebarwień można również w niej liczyć na odmłodzenie skóry i zwężenie porów skórnych. Efekty są widoczne już po tygodniu, a metoda ma aż 98% skuteczności wg opisu na stronie. Koszt takiej pełnej terapii to ok. 1690 zł, więc moim zdaniem wcale nie tak dużo

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Nie ma co liczyc na to,że poważne przebarwienia ( słoneczne czy po trądziku) da sie usunąć domowymi peelingami. Z kolei robienia kwasów samodzielnie w domu odradzam ponieważ może to przynieść spore problemy oraz moze nam zaszkodzić.

    Najlepiej jest wybrać się do lekarza dermatologa i to lekarz powinien dobrać nam odpowiedni peeling. Dobre efekty daje peeling TCA, który usuwa nie tylko przebarwienia ale również mniejsze zmarszczki, blizny, poprawia napięcie skóry.
    http://drlidiarajzer.pl/peeling-medyczny/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 08-12-2017 o 12:54

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    dokładnie najlepiej skonsultować to z lekarzem

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Czytam trochę na ten temat bo sama się wybieram na taki zabieg niedługo. Zlazłam już bardzo dobrą klinikę Klinika medycyny estetycznej Warszawa. Dermatologia estetyczna ARTE DERM niedaleko, słyszałam o niej dużo dobrego, że bardzo dużo czasu poświęcają pacjentkom i do każdego przypadku podchodzą indywidualnie a na tym mi zależy.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Zastanawiam się nad laserem na plecy i ramiona - po trądziku pozostały mi białawe blizny :/ Najbardziej widać je, gdy się opalę

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Ja usuwałam swoje przebarwienia posłoneczne , całkiem niedawno. Byłam w Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy i lekarz zaproponował mi najskuteczniejszy laser na rynku Pico Genesis by Enlighten Triplex. Cały zabieg był praktycznie bezbolesny i bez okresu gojenia. Wystarczył tylko jeden zabieg, bo miaałam nieduże te przebarwienia Polecam

  15. #15
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Ja usunęłam przebarwienia całą serią kosmetyków White&Beauty Floslek, super pomogły.

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Mi sie niestety kosmetykami nie udalo, ale i tak jestem juz prawie "w domu". Pozbylam sie wreszcie tego uporczywego tradziku po 7 latach walki! Rozumiecie to? Tak czy inaczej niedoskonałosci zostały, a zeby juz nie meczyc cery dodatkowa chemia kosmetyczna kosmetolog polecila te terapie swiatlem https://www.wbienkowski.pl/medycyna-...-led-dermalux/ ktora jest nieinwazyjna, calkowicie bezpieczna i nie podrazniana a wrecz nawet regeneruje skore. Wiec to byl tez dodatkowy bodziec przyjazny odbudowie komorkom cery

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Ja miałam problem z przebarwieniami na dłoniach. Długo zwlekałam zanim udałam się do specjalisty. Po konsultacji w Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania przebarwień. Jest on praktycznie bezbolesny i nie pozostawia żadnych śladów czy blizn. Efekt jest więc bardzo zadowalający. O zabiegu można poczytać na stronie http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien/. Ja jestem bardzo zadowolona.

  18. #18
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    U mnie wystarczyły kosmetyki White&Beauty Floslek, fajnie co trzeba pousuwały.

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Pewnie wiesz, że najlepsze efekty zapewnia laser. Oddziałuje głęboko na przebarwienia i stymuluje skórę do produkcji kolagenu i odnowy. Czytałam o głowicy Alma Harmony Elite w krakowskim gabinecie LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ, PLAM, PIEGÓW - Jadore Kraków i podobno fenomenalnie usuwa plamy czy przebarwienia. Sugeruje się wykonanie serii około 3 do 4 zabiegów w miesięcznych odstępach. Może się zapiszesz do nich?

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    White and Beauty FLoslek, potem długo, długo nic.

  21. #21
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Kiedyś z takimi przebarwieniami w sumie się zostawało, ewentualnie tylko lekko można je było złagodzić kremami a teraz? - zabiegi które w sumie całkowicie likwidują tego typu przebarwienia - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ Medycyna estetyczna pędzi do przodu i warto korzystać

  22. #22
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Usuwanie przebarwień

    Dziewczyny, zanim kupicie polecone produkty to dowiedzcie się jaki typ przebarwień macie i jakie substancje aktywne na nie działają. Ja długo używałam wszelkiego rodzaju produktów na przebarwienia i większość z nich nie przynosiła efektu bo się okazało, że ja w większości mam przebarwienia typu PIE a większość produktów jednak jest na przebarwienia typu melazma. Polecam w tym kierunku ebooka Intiskin.

    Zerknijcie sobie tutaj:
    https://estetico.pl/

    Na stronie jest więcej informacji.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 26-03-2021 o 10:08

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 20-02-2023, 13:55
  2. Sposoby na plamy oraz przebarwienia
    By awokado12 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 10-01-2018, 10:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •