Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

  1. #1
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Cześć. Chciałabym zapytać sie Was jaką macie opinię na temat zabiegó modelujących ciało. Mianowicie jestem po ciąży. I mam problemy z pupą i brzuchem Rozstępów nie mam na szczęście wiele ( ine są praktycznie widoczne) jednak martwi mnie to,że brzuch nie jest płaski ale nieładnie wisi. No na dzień dzisiejszy raczej nie nałozyłabym dwuczęściowego stroju kąpielowego. W moim mieście ( Gdańsk) widziałam,że wiele gabinetów oferuje tak zwane modelowanie sylwetki. Jakie są to zabiegi? I czy efekty są dobre ?

  2. #2
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Oj to zależy ile masz do wymodelowania. Jak wygląda brzuch oraz na jakie zabiegi oczywiście się wybierzesz. Bo jak będą to jedynie jakieś masaże to nie oczekuj cud efektów. Jesli już chcesz skorzystać z takich zabiegów to sugerowałabym zapisać się do jakiejś kliniki w ktorej pracują dermatolodzy i kosmetolodzy i gdzie mają profesjonalne urządzenia na przykład do endermologii czy też do kaboksyterapii. No i w ogóle masz dietę i chodzisz na siłownie? Bo może to by Ci na początek pomogło.

  3. #3
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Wlaśnie dietę trzymam ( zawsze się zreszta dorbze odżywiałam). Na silownie chodzę 3 razy w tygodniu. Na więcej niestety nie mogę sobie pozwolić z racji tego,ze nie mam czasu i musze się zajmować dziećmi. Schudłam ale problem leży w brzuchu, który jest duży i za nic nie mogę go zmiejszyć. Wiesz ja wcale nie jstem w temacie i dopiero sie orientuję ale to raczej logiczne,ze takie zabiegi u w gabinetach medycyny etetycznej są lepsze. Tylko w Gdańsku jest ich kikla i co by tutaj wybrać

  4. #4
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Polecam Clinica Cosmetologica. Jest to nowa klinika na Skłodowskiej.Mają tam najnowocześniejsze sprzęty, poza tym pracują tam lekarze i kosmetolodzy. Sama chodziłam tam zresztą na jesieni Nie polecam natomiast kosmetyczek po kursach.

  5. #5
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Dobrze wiedzieć. Masz może jakiś konktakt? A może opiszesz na jakie zabiegi chodziłąs ?

  6. #6
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Nie wiem czy na brzuch akurat będą te same ale miałam endermologię,karboksyterapie i osocze. Może te dwa nie były najprzyjemniejsze ale efekty super ( sama sie takich nawet nie spodziewałam). Piersi się uniosły, są jędrne. No i najważniejsze,że nie osztowało to tyle ile operacja wstawiiania impalntów w biust. Możesz zapisać się na darmową konsultację to zawsze posłuchasz co mają Ci do powiedzenia Tutaj jest nr tel: +48 791 604 604 Możesz sobie jeszcze poczytać o zabiegach na ich stronie : Modelowanie Sylwetki. Zabiegi Wyszczuplające i odmładzające. Zabiegi na Ciało Gdańsk - WymodelujSylwetke.pl

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    jest wiele fajnych zabiegów, warto korzystać

  8. #8

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Moja mama była na takich zabiegach i niewiele pomogły, liczą się jeszcze predyspozycje pacjentki i wiek (ilość naturalnego kolagenu w skórze)

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    Ja polecam klinikę La Nika w Gdańsku

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    szczecin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku

    może radiofrekwencja albo dermomasaż?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •